Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Ja za świętość uważam zwiastun "SoD". Ale nie chodzi mi o wideo chociaż Debut Trailer bardzo mi się podobał. Chodzi o relacje ludzi którzy wtedy piszczeli z zachwytu, a teraz są umiarkowanie zadowoleni. Wtedy było "łał, ta burza", a teraz jest "no ładna gra". I tu widać już po kilku zdaniach które nic nie mogą zdradzić, bo "embargo". Co będzie w obszernej relacji aż strach myśleć. I chcę poznać relację tych ludzi co widzieli stare, zamknięte pokazy z leszym i teraz ten obecy pokaz. Chciałbym usłyszeć co mają do powiedzienia. Na przykład "Rojo" który oniemiał, bo wiatr aż wylatywał z ekranu, co powie na obecy wygląd gry.
 
Ja za świętość uważam zwiastun "SoD".
Ja również

Chodzi o relacje ludzi którzy wtedy piszczeli z zachwytu, a teraz są umiarkowanie zadowoleni.
Po prezentacjach gameplaya z Paniami Lasu było podobnie, a według niektórych forumowiczów jest on dużo gorszy graficznie nawet od Gothica 3.

Wtedy było "łał, ta burza", a teraz jest "no ładna gra".
Przypominam, że niedosyt czuje tylko jedna osoba. No i od tamtego czasu burzy nikt nie widział (chyba, że była na tym pokazie, w co wątpię) :).
 
Last edited:
już kiedyś mówiłem piszę szybko i czasami nie zauważam moich błędów dobra zostawmy ten temat
Dołóż do tego wielką literę na początku zdania i kropkę na końcu a będzie ok. :cheers:

Wtedy było "łał, ta burza", a teraz jest "no ładna gra".
Może wyłączyli efekty cząsteczkowe i latające nasiona jak na poniższym gifie?
A może po prostu w ogrywanym fragmencie nie było takiego momentu podczas którego byłby silny wiatr. Albo każdy jest już do tego przyzwyczajony i już się tym nie zachwyca, tylko uważa za normę.
 
Ja również


Po prezentacjach gameplaya z Paniami Lasu było podobnie, a według niektórych forumowiczów jest on dużo gorszy graficznie nawet od Gothica 3.


Przypominam, że niedosyt czuje tylko jedna osoba. No i od tamtego czasu burzy nikt nie widział (chyba, że była na tym pokazie, w co wątpię) :).

Dobra, przekonałeś mnie ;)

Dołóż do tego wielką literę na początku zdania i kropkę na końcu a będzie ok. :cheers:


Może wyłączyli efekty cząsteczkowe i latające nasiona jak na poniższym gifie?
A może po prostu w ogrywanym fragmencie nie było takiego momentu podczas którego byłby silny wiatr. Albo każdy jest już do tego przyzwyczajony i już się tym nie zachwyca, tylko uważa za normę.

No to kurde PO CO ja się pytam mielby wyłączyć? Przecież pokazują (chyba) ostatni raz grę dziennikarzom, chyba chcą żeby była odebrana jak najlepiej więc powinni ją graficznie wymaskowac i wszsytko włączyć na "ON".
 
Mnie tam wystarcza to że grafika jest ładniejsza od Dragon Age, co zostało powiedziane przez 2 różne osoby obecne na pokazach. Biorąc pod uwagę że Hair Works było wyłączone, oraz kto wie może jakieś inne ficzery również to jakoś się specjalnie nie martwie o finalny wygląd gry z dostępnymi wszystkimi suwakami i opcjami graficznymi. Ważne że gameplay w końcu zapowiada się kapitalnie, niestety w Wiedźminie 1 było słabo w tym przypadku, w Wiedźminie 2 trochę lepiej ale też bez szału.
 
No to kurde PO CO ja się pytam mielby wyłączyć?
By obniżyć wymagania sprzętowe? Miałem na myśli wyłączenie permanentne tej opcji w grze. Chyba każdy widzi po udostępnianych materiałach, że nic się nie umywa pod względem wizualnym do VGX. Chyba, że to trailer VGX był podrasowany.
 
By obniżyć wymagania sprzętowe? Miałem na myśli wyłączenie permanentne tej opcji w grze. Chyba każdy widzi po udostępnianych materiałach, że nic się nie umywa pod względem wizualnym do VGX. Chyba, że to trailer VGX był podrasowany.

Teraz tak: uważam, że gameplay był gorszy niż SoD - ale nie znaczy, że był zły. VGX dla mnie jest tak samo przepiękny, lepszy niż gameplay. Jeśli obniżają albo wyłączają jakieś efekty to psują odbiór gry dziennikarzą, napiszą oni, że "downgrade", bo na zwiastunach włosy się kołyszą, a jak grali to się nie kołysały (na przykład). Więc nie rozumiem takiej polityki.
 
Może jeszcze nie ma sprzętu, który by odpalił te wszystkie hair worksy, boob psychicsy, latające nasionka czy reszte dupereli więc REDzi stwierdzili, że wyłączą te opcję, żeby nikt się nie przypierniczył, że gra w ULTRA jest niegrywalna. Z ubersamplingiem było podobnie, nikomu to prawie nie działało w premierę. Myślę, że watch dogsa nie zrobią i nie pochowają plików z najwyższymi ustawieniami, tylko po prostu je udostepnią, a że będzie trzeba maszyny za >5k to już problem graczy. Taką mam nadzieję.
 
Jeśli obniżają albo wyłączają jakieś efekty to psują odbiór gry dziennikarzom, napiszą oni, że "downgrade", bo na zwiastunach włosy się kołyszą, a jak grali to się nie kołysały (na przykład). Więc nie rozumiem takiej polityki.
No ja też tego nie rozumiem, ale faktem jest, że udostępnione materiały od siebie odstają. Raz jest lepiej, a raz gorzej. Było spore oburzenie po tych "zimowych" screenach, potem było intro, które kasków nie zerwało, a później doszedł ten ostatni trailer z TGS (tak się ta impreza nazywała? Nie sposób spamiętać skoro co rok zmieniają nazwę...), który był mocno skrytykowany. Ostatnia porcja screenów trochę poprawiła ten stan rzeczy.
Jedno jest pewne: dopiero po premierze zobaczymy jak gra się prezentuje ostatecznie.
 

Guest 3669645

Guest
Prawda jest oczywista -Zwyczajnie nie było w demie momentu, w którym byłby silny wiatr. Burza w grze pewnie będzie raz na ruski rok (jak to burza). Stąd brak zachwytów. No i wiadomo, jak się już raz grę widziało (plus gameplay'e i trailery), to nie robi takiego wrażenia.


A tych latających nasion czy innych cudów i tak gracze nie zauważą, kiedy kamera jest 15 metrów za Geraltem :p
 
A może po prostu w ogrywanym fragmencie nie było takiego momentu podczas którego byłby silny wiatr.

Może i nie było spektakularnej wichury, ale musowo były inne rzeczy
W tak zaawansowanym stadium efekty atmosferyczne i cykl dobowy po prostu muszą być obecne.
O ile oczywiście występują w innych, niż tylko wyjątkowe, podyktowane skryptem sytuacje.
A zapewniano nas przecież, że zarówno dynamiczna pogoda, jak i cykl dobowy w W3 są.
Zatem dziennikarze musieli widzieć grę w pełnej krasie.
I nikt nie twierdzi przecież, że gra jest brzydka, przeciwnie.
Może zwyczajnie niektórzy spodziewali się zbyt wiele? Crysisa 3 w otwartym świecie czy cuś...

Względem grafiki ważne jest, coby strona czysto estetyczna trzymała poziom, bo ma dużo większy wpływ na odbiór niż same technikalia.

Edit:

Dobra, ciekawiło mnie co Sebastian z PurePC takiego powiedział.
Poszperałem i mam. Wrzucam poniżej.

Każdy może to interpretować jak mu się podoba, choć po prawdzie wiele miejsca na interpretację to nie ma.
Więcej naturalnie po upływie embarga. Już za to, co zdradził otrzymał warna.


Panowie i Panie - byłem dziś w CDP pograć w Wiedźmina 3 :) Sprawdziłem konfigurację na jakiej grę uruchomiono , sprawdziłem ustawienia, mam wszystko spisane, jak minie NDA to ujawnię - na razie nie mogę. Zapowiada się jednak rzeź :)

970 starczy czy nie ? o resztę nie pytam :) Warto czekać ?

Starczyć to starczy, pytanie do czego...

I jeszcze

Gra wygląda dobrze jak na cRPG z otwartym światem, ale osobiście czuję pewien niedosyt, chociaż biorę poprawkę na ciągle trwające prace i ulepszanie tytułu. Na pewno jest ładniejsze od Dragon Age, ale to jednak nie Crysia 3 z otwartą mapą. O resztę poza grafą i wymaganiami nie trzeba się martwić, W3 to klasa.

Utrafiłem z tym Crysisem 3 w sedno.
 
Last edited:
Cóż... Konsola jest coraz bliżej mojej karty, a odsuwanie ich od siebie jest coraz trudniejsze... :p To +-26 okaże się na czym grali, jak to wygląda na różnych konsolach i podejmie się decyzje.
 
Ciekawe jakie materiały udostępnią, nie sądzę żeby to było demo, ani gameplay, bo to w końcu cały prologi i są w nim spoilery, a poza tym jest długi i ważny, a ujawnienie całego prologu w W2 nie było ani szczególnie złym, ani dobrym posunięciem.
 
Co do 26, to mnie będzie interesowała tylko jak wygląda wg ogrywających wiedźmina mechanika samej gry, alchemia i grafika, bo do oceniania fabuły raczej nikt nie przystąpi bo to by było tak samo jak by oceniać film po obejrzeniu 5 pierwszych jego minut.
 
Top Bottom