Krakowska inicjatywa

+
@HuntMocy
Ja mam bliżej od nich. :D

Serio to życie jest parszywe i czasem nie pomaga, ale jak zdrowie pozwoli, a Wy będziecie dalej się spotykać, to w tym roku poznacie, co znaczy gupi Mario. ;)
 
Jak byłem bezrobotny i miałem czas codziennie (kiedy oczywiście nie zbierałem złomu i petów po śmietnikach :whistle: ) to nie przyjeżdżaliście, a teraz narzekania, że nie mogę w weekendy. Typowe!
 
Ehh najlepiej to by było we wakacje i w weekendy :D. Weekendy wolne bo nie mam studiów :D. Co tu dużo gadać. zawsze jest coś co powoduje ze nie pasuje... Zwłaszcza teraz gdy cisną studia :(. No ale cóż. 27 tak czy owak postaram się być no chyba żeby się coś zawaliło ale nie sądzę.
 
To tak jak mój tyle że mój zwykle zaczyna się w niedziele około 18 i kończy w niedziele około 24 :D.
 
Tak czy siak, rzucajcie propozycjami godzin. Jak się zbierze odpowiednio dużo osób na konkretną godzinę to zaklepię miejsce, a reszta najwyżej przyjdzie później ;)
 
To może niech każdy kto chce i może wpaść niech się wypowie żeby mniej więcej było wiadomo kto będzie i ile nas będzie ;)

Ja będę ;).
 
Tak tylko przypomnę, że jutro spotykamy się w Hexie w godzinach od 13-18 żeby nad piwem ponarzekać na downgrade ukazany w dzisiejszych materiałach wychwalać pod niebiosa dzisiejsze materiały. @zuber1906, @Hostile, @galadh, @gwindor, @Iskor, @Keth, @Master_Dandelion, @P ATROL, @Parachrist, @Wallace, @Mario\m/, @Daniel Abatemarco, @Kalen123, @tommiyacht (kolejność mentionów przypadkowa, jeśli kogoś zainteresowanego pominąłem to przepraszam).

PS. Jakby przyszli wszyscy wymienieni powyżej to chyba dwukrotnie pobilibyśmy rekord :D
 
Kto z was planuje być o 13:00?
Czy wszyscy tak sobie zaplanowali dzień, że są dyspozycyjni od powyższej godziny?
 
Last edited:
Top Bottom