Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
"SO GOOD. I've just been aimlessly running around the environments because holy wow."
Noż kurde pełnia sesji a ja zamiast się uczyć to odświeżam forum wiedźmina w poszukiwaniu nowych informacji.
Nie ma bata, uwalę semestr.
 
Jedno mnie zastanawia jak wyjdzie Wiedźmin 3 i będzie porównanie DF PC/PS4/XBO to czy ludzie przestaną się czepiać że będzie się różnić bo to pewne, czy zaraz pojawią się głosy że developer się nie przyłożył bo to ich pierwsza gra na nowe konsole, Czasem lepiej nie robić takich porównań, bo niezła burza z tego wychodzi a to nic dobrego.

Cokolwiek nie zrobią znajdzie się duża grupa niezadowolonych.

Jeśli wersja PC będzie dużo lepsza od wersji konsolowych, to podniosą się głosy, że REDzi się nie przyłożyli do konsol.

Jeśli wersja PC będzie nieznacznie lepsza od wersji konsolowych, to będzie płacz, że REDzi zaprzedali duszę Microsoftowi. Zresztą już ten płacz jest w temacie o grafice. Dlaczego jednak są takie wymagania sprzętowe, a nie niższe? Czyli, że REDzi zrobili brzydszą grę na PC niż mogli ze względu na konsole, po czym sztucznie zwiększyli wymagania gry jakimś ukrytym "obciążnikiem", aby wyglądało, że wycisnęli na PCcie ile się dało? Masakra... Serio takie są konkluzje?
 
Ech, znowu zgubiłem się gdzieś po drodze, uaktualniam ;P


A już myślałem, że to mój własny autorski art i ja tam ustawiam co i jak. :(
 
Last edited:
Ciekawa informacja z intera od EvilChrisa, w skrócie pokazy w USA będą mieć nowszy build niż ten ze Szkocji.

So today we are setting up the venue. We've taken over 2 floors of a local watering hole (one floor for gameplay stations and one floor for interviews &meetings). Currently we're building stands for the machines, pushing builds to PCs, PS4s and XBOnes and arranging furniture. This'll go on for most of the day till everything is perfect and ready to go for the first of 2 days tomorrow.

And as soon as they're ready, I get my hot little hands on the build (a new build even since last week's Scotland event build) and get to playtest for a while. Cannot wait. :)
 
Fajny kwitek, choć częściowo - w zakresie tych 100.000 - niezgodny z prawem. To znaczy - zgodny, ale jeśli taki "naruszyciel" odmówi zapłaty, to CD Projekt będzie musiał ścigać go sądownie... i w dodatku udowodnić, że naruszenie było warte akurat tyle.
BTW: nie ma tu podanej waluty. 100.000 PLN? EUR? USD? :)
 
100 tys kary może zaboleć
100k jest na dzień dobry, o resztę (tej "reszty" dotyczy fragment "niezależnie od innych roszczeń przewidzianych prawem") CDP może wystąpić z powództwa bodajże cywilnego. Czyli, o ile tylko CDP udowodni, że na taką kwotę odniósł szkodę, to mogą być i nawet miliony ^^
 
100k jest na dzień dobry, o resztę (tej "reszty" dotyczy fragment "niezależnie od innych roszczeń przewidzianych prawem") CDP może wystąpić z powództwa bodajże cywilnego. Czyli, o ile tylko CDP udowodni, że na taką kwotę odniósł szkodę, to mogą być i nawet miliony ^^

Dokładnie, dodam tylko że 100k tyczy się każdorazowego złamania jednego z tych postanowień, oczywiście ktoś by bardzo musiał chcieć się załapać na taką kare aby CDPROJEKT o nią wystąpiło ale jak najbardziej by mogli gdyby chcieli.
 
100 tys kary może zaboleć
Może. Dlatego nikomu nie doradzam robienia "na złość" CDP. To nie tylko zachowanie nieetyczne ale także mocno nieopłacalne.

@Swooneb : jeśli odmówią zapłaty (czyli "uchylą się od skutków oświadczenia woli"), to zmuszą CD Projekt do złożenia pozwu do sądu cywilnego. Ale wtedy to powód (czyli firma) będzie musiał udowodnić, że szkoda wyniosła 100.000. Jeśli nie przekonają sądu, to pieniędzy nie dostaną (lub dostaną mniej).

@szypek26 : zgadzam się z tobą, że kwota może też być wyższa niż 100.000... nawet sporo wyższa. Ale to trzeba byłoby udowodnić przed sądem (patrz wyżej).
 
Last edited:
Może. Dlatego nikomu nie doradzam robienia "na złość" CDP. To nie tylko zachowanie nieetyczne ale także mocno nieopłacalne.

@Swooneb : jeśli odmówią zapłaty (czyli "uchylą się od skutków oświadczenia woli"), to zmuszą CD Projekt do złożenia pozwu do sądu cywilnego. Ale wtedy to powód (czyli firma) będzie musiał udowodnić, że szkoda wyniosła 100.000. Jeśli nie przekonają sądu, to pieniędzy nie dostaną (lub dostaną mniej).

@szypek26 : zgadzam się z tobą, że kwota może też być wyższa niż 100.000... nawet sporo wyższa. Ale to trzeba byłoby udowodnić przed sądem (patrz wyżej).
Dobra, bo to zaczyna brzmieć jak kuszenie do złego, lepiej zakończmy temat :D
 
Nie kuszę do złego. Przecież bardzo wyraźnie napisałem "nikomu nie doradzam". :)
Ale może faktycznie nie ma co kontynuować tych rozważań.
Tym bardziej, że już za tydzień ujawnienie informacji nie będzie naruszeniem prawa. Poczekajmy cierpliwie. :)
 
Ciekawa informacja z intera od EvilChrisa, w skrócie pokazy w USA będą mieć nowszy build niż ten ze Szkocji.

Super a teraz będzie milion teorii, co widzieli nasi, który build lepszy, co my dostaniemy i pytania który to build ehh
 
Fajny kwitek, choć częściowo - w zakresie tych 100.000 - niezgodny z prawem. To znaczy - zgodny, ale jeśli taki "naruszyciel" odmówi zapłaty, to CD Projekt będzie musiał ścigać go sądownie... i w dodatku udowodnić, że naruszenie było warte akurat tyle.
BTW: nie ma tu podanej waluty. 100.000 PLN? EUR? USD? :)
Po pierwsze, waluta jest podana (zł), po drugie, kwota wymieniona to jest coś w rodzaju kary umownej, rzeczywista szkoda nie ma tu znaczenia, co do zasady.
 
Top Bottom