Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Może nawet w takiej scenerii:


Wychodzi na to, że Wyzima będzie większa niż się spodziewaliśmy. Już kilka miesięcy temu pisałem, że może to być obszar z prologu gry. Bo ciała nilfgaardzikich żołnierzy pasują do wydarzeń z intra.

przeciez to miasto z nml
 
Wrzucam tu tłumaczenie które zrobiłem na szybko
Jakby coś poprawić dajcie znać.

Tak więc dzisiaj miałem przyjemność uczestniczyć w ekskluzywnym...
Widzę, że komuś się "embargo wymsknęło" :p Dobrze, że są same pozytywy :)
 
Byl tu tekst o rozgrywce, ale uznałem, że ten gosc za dużo napisał...
Ten goś z neogafa wstawil 2 post gdzie opisuje poczatek gry (SPOLERY!!!)
ktoś chyba powinien sie nim zajac, chyba podpisywal oswiadczenie jesli byl na pokazi
dokladnie!nie czytajcie na neogafie!
 
Last edited:
Słuszna uwaga, gość z neogafa ewidentnie łamie umowę, a przekazywanie dalej tych informacji też nie jest zbyt rozsądne. Monitorujemy całą sprawę.
 
Jakieś wielkie spojlery to nie są i tak w poniedziałek każdy będzie o tym opowiadał, no, ale nie ulega wątpliwości, że gość złamał NDA.
 
Za dużo już wiemy o W3 hype i pokazywanie czego się da jest z 4x większe niż do w2....
Jeżeli gość opisał cały prolog do wiedźmina 3 to powinien nie tylko zostać upomniany przez cd projekt , ale też wyrzucony z roboty ! Dziennikarz o grach powienien opisywać swoje wrażenia beż spojlerowania fabuly !
 
Last edited:
Nie opisał całego prologu, opisał jak wygląda jakieś pierwsze 5 minut. Dziennikarze grają od 3 do 5 godzin. Z reguły prolog zapewnia zabawę na 5 godzin z tego co mówił Marcin.
 
Co nie zmienia faktu, że pośpieszył się o kilka dni. Skoro myśli, że pisanie pod nickiem na jakimś forum pozwala na podcieranie sobie tyłka umową to niech dalej żyje w krainie marzeń, wszystko do czasu. Pozostałym zaś odradzam póki co dzielenie się informacjami od tego pana.
 
I jak tu nie kochać internetu, już się pierwsze artykuły pojawiły o tym że jest przeciek na neogafie...
A czy w ten sposób media nie łamią NDA? Przecież chyba każdy z branży ogrywał W3, więc do 26 stycznia powinni trzymać język za zębami, nawet jeśli jest jakiś przeciek.
 
A czy w ten sposób media nie łamią NDA? Przecież chyba każdy z branży ogrywał W3, więc do 26 stycznia powinni trzymać język za zębami, nawet jeśli jest jakiś przeciek.

Niby tak, ale oni piszą, że jest przeciek, a nie ujawniają jego treść.

Różnica niewielka, ale mimo wszystko...
 
Cóż :D moderacja przynajmniej ma robote. Usuwają cenzorują, to dzięki nam macie pracę :p Cóż nie będę wrzucał tłumaczeń choć chciałem tylko pomóc tym nie znającym angielskiego,a chcącym zaznajomić się z tematem.
 
Last edited:
A czy w ten sposób media nie łamią NDA? Przecież chyba każdy z branży ogrywał W3, więc do 26 stycznia powinni trzymać język za zębami, nawet jeśli jest jakiś przeciek.

No nie każdy, tych co podpisali NDA w skali globalnej to garstka, a poza tym to piszą o tym że jakiś anonimowy osobnik uważa że tak i tak jest-żeby to była informacja niejawna i prawdziwa to by się musiał CDP do tego ustosunkować i ewentualnie zakazać dalszej publikacji takich informacji (jak to było w przypadku tych wykradzionych dokumentów) ale nawet wtedy to i tak walka z wiatrakami.
 
Top Bottom