[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Kurcze, z wersją premierową moda doszedłem do połowy. Na razie wstrzymuję się z dalszą grą, by nacieszyć oczy nowinkami z Edycji Rozszerzonej. Ale już wiem, że jak wypuścicie ER, to i tak grę zacznę od początku, aby nic nie stracić.
Nie będzie się gryzło z "The Witcher texturen mod-em"? Oczywiście "Powrót" zawsze instalowany jako ostatni.
 
Nie będzie się gryzło z "The Witcher texturen mod-em"? Oczywiście "Powrót" zawsze instalowany, jako ostatni.
Działają wszystkie mody, nawet Powrót może być instalowany pierwszy.
I nie będziesz grał od początku, żeby nic nie stracić, a dlatego, że trzeba zagrać od początku, żeby wszystko działało.
 
Elfy to zdecydowanie najważniejszy powód, dla którego będę grał z tym modem. Wcześniej jakieś orki mi przypominały. Nie mam pojęcia, skąd Redzi wzięli taką wizję elfów w pierwszej części... Przecież to było idiotyczne.

Naprawdę świetna robota!
 
Niby Scoia'tael a ani w Wiedźminie 1 ani w 2 ani też w żadnym modzie nie widziałem wiewiórczego ogona przy czapkach. ba oni nawet czapek nie maja.

---------- Zaktualizowano 15:28 ----------

To taka uwaga spostrzeżenie. Wasze elfy są o niebo lepsze od tych oryginalnych łysoli.
 
W porę się zorientowałem, że biję do modeli, które mi się akurat bardzo podobają :D Co nie zmienia faktu, że to dziwne przeoczenie ze strony Redów, a może to własna wizja jak z włosami Triss
 
W porę się zorientowałem, że biję do modeli, które mi się akurat bardzo podobają :D Co nie zmienia faktu, że to dziwne przeoczenie ze strony Redów, a może to własna wizja jak z włosami Triss

Nie płacz, mogło być gorzej
 

Attachments

  • elf1.jpg
    elf1.jpg
    30.1 KB · Views: 54
Tak sobie przypominam, że była nawet misja ze zbieraniem tych ogonów i zobaczyć je można było w ekwipunku jako ikonka. Na elfie jednak nie przypominam sobie czegoś takiego.
 
Zaniemówiłem.
Elfy wyglądają fantastycznie, aż takiej jakości się nie spodziewałem - chociaż być może powinienem.

Żeby tylko GUI wyszło wam jak trzeba.
 
Został się tylko jeden elf - małpiszon, który poszedł do więzienia, co dowodzi, że wśród elfów też panuje fobia przed odmiennością i że elfy dzielą wady o które oskarżają ludzi.
 
Top Bottom