Wiedźmin 3: Dziki Gon - nowy fragment rozgrywki z komentarzem twórców oraz sesja pytań i odpowiedzi na żywo na kanale Twitch GOG.com!

+
Wiedźmin 3: Dziki Gon - nowy fragment rozgrywki z komentarzem twórców oraz sesja pytań i odpowiedzi na żywo na kanale Twitch GOG.com!



Razem z naszymi przyjaciółmi z GOG.com chcielibyśmy zaprosić Was na transmisję z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na kanale Twitch.tv/GOGcom, podczas której zobaczycie 15-minutowy fragment rozrywki, posłuchacie komentarzy twórców oraz będziecie mieć okazję na zadawanie pytań podczas sesji QA.

Damien Monnier - Senior Gameplay Designer, oraz Miles Tost - Level Designer, na żywo odpowiedzą na komentarze przesyłane zarówno za pośrednictwem czatu Twitch.tv, jak i pytania z forum serwisu GOG.com. Jeśli zatem chcielibyście się czegoś dowiedzieć, koniecznie zajrzyjcie na GOG.com i pytajcie śmiało!

Transmisja na żywo odbędzie się w poniedziałek 26 stycznia o godzinie 20:00 czasu polskiego na Twitch.tv/GOG.com.

Aby złożyć zamówienie na niezwykle bogate cyfrowe wydanie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, wystarczy zajrzeć tutaj.


Całe wydarzenie odbędzie się w języku angielskim.
 
Oj będzie lektura, nie spodziewałem się takie zaskoczenie, liczyłem na tradycje 26 czyli newsy + kilka screenów.a tu coś więcej...
 
Q&A - bardzo fajny pomysł, liczę na sensowne pytania i jeszcze sensowniejsze odpowiedzi. Ale co do gameplayu to ja wolałbym nagranie zarejestrowane i wrzucone na YT. Bo jak znam życie ludzi się zbiegnie na strumień tysiące i będzie się cięło i mało co będzie widać. Ale i tak będę oglądał :p.

@Marcin Momot a jaki to będzie fragment rozgrywki? Prolog? Coś ze środka? Nie wiem co jesteście wstanie w 15 minut pokazać ale pytam pod kątem ewentualnych spojlerów.
 
Last edited:
O kurczę niezłe zaskoczenie ;) super tak jak robert70r mówi piątek zaczyna się bardzo dobrze , ale to cisza przed poniedziałkową burzą mam nadzieje , że z potężnymi piorunami ;)
 
@Marcin Momot wspominałeś przed chwilką , że będzie coś więcej dziś , ale to będzie związane z tym poniedziałkowym gameplay'em czy to będzie coś innego ?;)
 
Czy ten LIVE można w całości potem odtworzyć sobie, bo pp nie będzie mnie przed kompem w tym czasie.
 
Top Bottom