Światowe pokazy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - materiał wideo

+
I właśnie przekonaliście mnie do zakupu GTXa 970 :).

@Marcin Momot
Można wyłączyć te informacje na temat zadawanych obrażeń przeciwnikom? W Wiedźminie to nie jest cacy.
Tym razem materiał zerwał kask, razem z głową :). Oby do poniedziałku.
 
Co więcej. Narzekanie, że materiały wychodziły najpierw w wersji ENG, a następnie po kilku dniach pojawiały się na kanale YT cdp.pl poskutkowały, dzisiaj od razu z napisami.

Nie jest dobrze, jak tak dalej pójdzie zrezygnuję z pewnych planów, min. zakupu kompletu letnich opon i zamówię jakiegoś GTX'a i i7.
Można jeździć na slick'ach? Można.
 
Last edited:
Zwróćcie uwagę na drzewo w lewej górnej części ekranu w 1:04 min.


materiał świetny, oglądam z 15 raz, pewnie tylko dla tego udało się to wyłapać: )
 



Pisano już w Wiedźmin 3, że zadanie aktywne podczas gdy Geralt i Vesemir gdzieś jadą i gadają o gryfie nazywa się "Bez i agrest" ◕ω◕
 
Świetny materiał, a gra wygląda naprawdę dobrze, natomiast czy tylko mi się ten nowy interfejs mniej podoba??? strasznie duże to wszystko no i szkoda że tą mini mapkę zmienili jak dla mnie wygląd tamtej z wcześniejszego pokazu gry był dużo bardziej klimatyczny, ale poza tym to poezja.
 
Oj tak, wygląda to przezajebiście (sorry), przed tym materiałem nie myślałem za bardzo o poniedziałku i jakoś ten czas leciał, no ale teraz.... HYPE.

Sukienkowy pancerz miód, walka też wygląda super, a i kamera jakby bliżej :)

Podziękowania do WSZYSTKICH REDÓW za tą świetną koszulę Geralta o którą kiedyś tam męczyłem na forum.
 
wygląda jak milion dolarów.

martwi tylko 'gag' z berżerą. po angielsku naturalny, po przetłumaczeniu na polski raczej niezgrabny. oby nie był to zły omen.
 
Sukienkowy pancerz miód, walka też wygląda super, a i kamera jakby bliżej :)
Co do kamery, to wydaje mi się że jeśli jest mało przeciwników/wszyscy są przed Geraltem to kamera jest blisko, a jeśli jest ich więcej/są rozproszeni wokół to kamera się oddala.
 
Fenomenalne wrażenia :) to już się boję co to będzie w poniedziałek ,ale mam pewne zastrzeżenia według mnie Geralt nie domył się za uszami ;)
 


Jejku jej, jejku jej, nie wiem co powiedzieć. Tak krótkie urywki zerwały wszystko co miałem i teraz muszę szukać po okolicy. Wyłączam się do poniedziałku. Odbiór.
 
Top Bottom