Wiedźmin 3: Dziki Gon - nowy fragment rozgrywki z komentarzem twórców oraz sesja pytań i odpowiedzi na żywo na kanale Twitch GOG.com!

+
@Marcin Momot czy ostania impreza (możliwość pogrania przez dziennikarzy i youtube'rów), zbliżający się koniec embarga na przeżycia i relacje z tejże rozgrywki, poniedziałkowy streaming, oraz pytania i odpowiedzi na żywo, to tzw. początek zapowiadanego wysypu materiałów na temat gry "Wiedźmin 3". Czy możemy przyjąć, że szumnie zapowiadane działania marketingowe [cykl imprez, duża ilość materiałów w mediach i na forum internetu, zbliżające się reklamy w telewizji (zagranicznej, naszej?)] można uznać za rozpoczęte?

Co może sugerować, że będzie już tylko lepiej, jeżeli chodzi o informacje podawane do forum publicznego. Nie będziemy (forumowicze i reszta globalnej populacji) więcej skazani na tzw. "okresy posuchy", które (nie oszukujmy się) miały miejsce, nie tak rzadko i w całkiem długich okresach.

Jeżeli nie mógłbyś odpowiedzieć na oba zagadnienia (na drugie), proszę Ciebie o odpowiedzenie chociaż na jedno z nich :)
 

Guest 3669645

Guest
Jakie to ma znaczenie. Ten cały legendarny "wysyp" zacznie się w maju, teraz to co najwyżej dostawać będziemy coś dużego co miesiąc.
 
Co powiecie, aby stworzyć listę dosłownie kilku najważniejszych pytań, o które można byłoby zapytać w poniedziałek?
 
@adventus

Wiesz, że zastanawiając się nad pytaniami dokładnie te same przyszły mi na myśl :D.
Uważam, że można stworzyć listę 5 najważniejszych pytań, zamiast przekrzykiwać się podczas transmisji. Jeśli się poszczęści uzyskamy odpowiedź chociaż na jedno. Jeszcze wypada ładnie to napisać po angielsku i sprecyzować o co chodzi.
 

Guest 3669645

Guest
Uważam, że można stworzyć listę 5 najważniejszych pytań, zamiast przekrzykiwać się podczas transmisji. Jeśli się poszczęści uzyskamy odpowiedź chociaż na jedno. Jeszcze wypada ładnie to napisać po angielsku i sprecyzować o co chodzi.
Zwyczajnie zorganizujemy zmasowany atak. Jeśli wejdzie nas 15-stu i każdy będzie zadawał te same pytania, to w końcu jakiś RED będzie zmuszony na nie odpowiedzieć :D
 
Nice Try! :D

Ale i tak trzeba ustalić czego się będziemy dopominać.
1. Możliwości wyłączenia elementów HUD'a, oraz zdecydowanego zmniejszenia elementów HUD'a (bo teraz wszystko jest zdecydowanie przerośnięte). Myślę, że wielkość (jak i ilość) była dobra w ostatnim 35-minutowym gameplay'u.
2. Możliwości wyłączenia samooddalającej się kamery na rzecz ustawienia jej stale w dowolnie przez nas ustalonej odległości (np. rolką myszy/klawiszami) od Geralta.
 
Na jakiej to platformie było Panowie i niech doprecyzują łaskawie te wymagania, bo sensu wiele to one w sobie nie mają.
 

Guest 3669645

Guest
Z tymi wymaganiami to nam za wiele oczywiście nie powiedzą, ale można spytać, na jakie ustawienia można sobie pozwolić spełniając wymagania "rekomendowane". Czy chodzi tu o ultra, czy o co innego. I ile klatek.

Poza tym najważniejsze pytanie to o tą kamerę. Event jest po angielsku, więc trza przygotować pytania po ingliszowsku
 
Chętnie zobaczył bym jutro alchemie, jak dokładnie działa. Po za tym ciekawi mnie jak wygląda ogień i dym w grze. Redzi na początku jak pamiętam bardzo się tym chwalili, a teraz cisza. Wyglądało to nieziemsko. No i oczywiście zmienne warunki pogodowe. Co do pytań to chętnie bym się dowiedział czy poza Geraltem i Ciri w grze przejmiemy choć na chwilę sterowanie nad inną postacią, tak jak na przykład Jaskrem w dwójce.
 
Ostatnio tu nie zaglądałem, ale o tej dacie wiem. I tu pytanie. Tu piszecie, że ostatnia godzina a nawet pół, a w pierwszym poście Red napisał, że o 20 będzie. Więc jak? I link dobra dusza mogłaby podać :)
 
https://www.youtube.com/watch?v=j33HjzNcd0k

Ruskie wrzucili już rzeczony gameplay - a nawet trzy części

no nieźle...
ta pojawiająca się kropka przy walce z Ekhidna'mi to chyba coś w rodzaju zbliżającego się ataku, pewnie "moment do kontrataku" lub bloku.
Wszystko fajnie, tylko jak ten Geralt łatwo pływa w wodzie w tej długiej zbroi, mieczami i innymi ciężkimi rzeczami na sobie? ;) Wiem, czepiam się, to tylko gra. Fajnie, że jest opcja pływania, ale tak trochę nierealne :)
 
Top Bottom