Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Zapewne te materiały będą się różniły, czemu niby miało by służyć pokazywanie tego samego materiału który 4 godziny wcześniej pokazywali dziennikarze...
 
Koncert życzeń? :D
No to dopiszę się:
- Slumsy w Novigradzie / jakieś inne miasteczko / wioska... jakiekolwiek miejsce, gdzie będzie można poczuć autentyczną nędzę, smród i ubóstwo
- Zachód / wschód słońca, najlepiej nad morzem ;)
- Jaskinia lub krypta
- Sterowanie Ciri
- Walka pod wodą
- Więcej jedynkowej sukienki :D
- Kaer Morhen
 
Ja jestem ciekawy tylko wrażeń z gry, czy się podobało czy nie, co się nie podobało itd. Spojlerów już mam dość.
 

Guest 3669645

Guest
Sprawdzałem wrażenia tamtego typka z NeoGAFa i potwierdzam -Rażących spoilerów nie ma. Nawet bym tego spoilerami nie nazwał, bo ani to szokuje, ani zaskakuje, ani nie zepsuje wrażeń z gry. W sensie, wszystko to, czego dowiemy się o prologu. Zresztą i tak większość rzeczy już sami zdążyliśmy się domyślić (gdzie Geralt będzie, z kim będzie, co ma do zrobienia itd.).

W nowych gameplay'ach również spoilerów nie węszę. REDzi potrafią dobrze materiały dobrać.
 
 
Ja chciałbym zobaczyć Yennefer w jakiejś scenie, gdy krzyczy na Geralta skulonego jak mysz pod miotłą, lub podczas walki, z wyrazem zacięcia i determinacji na twarzy. Dotychczas coś takiego było tylko w Intrze CGI, a we wszystkich scenach InGame (SoD, Elder Blood), ma wyraz twarzy wystraszonej nastolatki. Nawet w pierwszej scenie z Elder Blood jedyne co zrobiła, by wyglądać poważnie, to zmrużyła lekko oczy. Wtf.
 
Ja chcę dużo wypowiedzi o tym jak sprawuje się kamera w walce, o samej walce i o szczegółowych wymaganiach, fajnie by było gdyby dużo nie spoilerowali i wypowiadali się głównie o sprawach technicznych.
 
Top Bottom