Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Zwykle jest jeszcze brzydsza. Ten model, jej voice acting i cały charakter składa się na najgorszego towarzysza w grach, jakiego spotkałem w życiu.
A u mnie jest wręcz odwrotnie. Sądzę, że to najlepsza postać, towarzyszka w grach jaką w życiu spotkałem ;) Te je żarciki "Her Ladyship Mai Bhalsych of Korse" czy inne zabawne docinki podczas misji, sprawiają, że jej "brzydota" staje się urocza i nieistotna :) A ten jej śmiech - cudo :D
 
A u mnie jest wręcz odwrotnie. Sądzę, że to najlepsza postać, towarzyszka w grach jaką w życiu spotkałem ;) Te je żarciki "Her Ladyship Mai Bhalsych of Korse" czy inne zabawne docinki podczas misji, sprawiają, że jej "brzydota" staje się urocza i nieistotna :) A ten jej śmiech - cudo :D

Tia, uśmiałem się z tych "zabawnych" żartów.
 
Ubersampling to zuo :p Przy włączonym piłuje 15-20 klatek, przy jego braku skacze do 40 :p Aż specjalnie włączyłem pomiar klatek na Steamie, żeby yo sprawdzić :p
 
Witam mam takie pytanie jestem po 3 gorzałce (trudni się nie napić w karczmie) i mam jeden problem posiadam telewizor LCD firmy Philips ma już 5,6 lat , ale mam na nim kanały HD czyli ten tryb odbiera dodam ,że ma 32 cale i myślicie , że efekt w W3 będzie dobrze wyglądał na moim telewizorze czy raczej te nowoczesne by zdeklasowały mój telewizor jak chodzi o odbiór grafiki , czy tekstur , animacji itp.Szczerze nie wydaje mi się , że powinno być aż tak źle w końcu czy to GTA5 czy Tlau też na nim świetnie wygląda tak więc chyba nie będzie tragicznie , ale chciałbym znać wasze zdanie ;).
 
Witam mam takie pytanie jestem po 3 gorzałce (trudni się nie napić w karczmie) i mam jeden problem posiadam telewizor LCD firmy Philips ma już 5,6 lat , ale mam na nim kanały HD czyli ten tryb odbiera dodam ,że ma 32 cale i myślicie , że efekt w W3 będzie dobrze wyglądał na moim telewizorze czy raczej te nowoczesne by zdeklasowały mój telewizor jak chodzi o odbiór grafiki , czy tekstur , animacji itp.Szczerze nie wydaje mi się , że powinno być aż tak źle w końcu czy to GTA5 czy Tlau też na nim świetnie wygląda tak więc chyba nie będzie tragicznie , ale chciałbym znać wasze zdanie ;).
pewniewystarczy skoro jest hd i oglądasz na nim telewizje to fajnie pytanie czy nie rozmywa obrazu przy szybkim ruchu naprzykald jakby mecz lecialk w telewizji i bys ogladal to czy by nie rozmywalo wtedy. Ale W3 najlepiej odpalić na takim telewizorku

 
Mitek sprawdź czy nie masz HD ready zamiast FullHD, bo na 720p sporo stracisz skoro gra ma być na PS4 w 1080p.
 
pewniewystarczy skoro jest hd i oglądasz na nim telewizje to fajnie pytanie czy nie rozmywa obrazu przy szybkim ruchu naprzykald jakby mecz lecialk w telewizji i bys ogladal to czy by nie rozmywalo wtedy. Ale W3 najlepiej odpalić na takim telewizorku
Nie wszystko w porządku meczy nie rozmywa :) mam nadzieje , mój telewizor wystarczy;)

---------- Zaktualizowano 13:41 ----------

Mitek sprawdź czy nie masz HD ready zamiast FullHD, bo na 720p sporo stracisz skoro gra ma być na PS4 w 1080p
No ale gram w inne gry na 1080p i wszystko gra idealnie.
 
No ale gram w inne gry na 1080p i wszystko gra idealnie.

Nie ma problemu z odpaleniem 1080p na 720p przecież, a kanały HD to z dekodera chodziły na starym poczciwym Grundigu z wielkim tyłem, który stoi gdzieś u mojego taty.
Także sprawdź dokładnie albo podaj dokładny model TV.
 
wszystko ustawione jest w tv co możliwe , tak samo pixel plus jest ustawione , nic istotnego w tym tv już nie ma ;) wszystko jest poustawiane co było możliwe .
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom