Wiedźmin 3 - grafika

+
Narzekaliście, że nowe screeny takie cukierkowe itd. Postanowiłem więc pobawić się trochę kolorkami w Gimpie i wyszło takie cuś:




I co myślicie?
 
To mój błąd że nie dokładnie sprawdziłem.Jestem ciekaw tego doczytywania tekstur.Jest mocno widoczne.W takim AC unity choćby nie wiem na jak wysokich ustawieniach na pc zawsze było doczytywanie tekstur.Tutaj pewnie będzie to samo....
 
No cóż, przeczytałem parę "hands-on" i odnośnie grafiki w Wiedźminie trzecim można do streścić do następującego stwierdzenia: jest naprawdę dobrze, ale szału to nie robi. Gram.pl przyrównało nawet oprawę do podrasowanej drugiej części. Szkoda, tym bardziej, że wymagania mogłyby sugerować coś innego. Trza to przeboleć i wsiąknąć do świata gry.
 
Szału nie robi , ustawienia high na "Procesor Intel Core i7-4790
Płyta główna AsRock Z97 uATX
Pamięć RAM 8GB DDR3
Karta graficzna GeForce GTX 980, 4GB GDDR5
Dysk twardy 120GB SSD + 500GB SATA
Zasilacz Corsair zasilacz CX Series 750W ATX"
Good luck.
 
Nie brakuje głosów, że w kwestii oprawy W3 wypada w ogólnym rozrachunku porównywalnie do nowego Dragon Age'a. A na zamkniętych prezentacjach pokazywano coś zdecydowanie lepszego.

Oto wymagania zalecane DA: I

Procesor: sześciordzeniowy procesor AMD 3,2 Ghz/czterordzeniowy procesor Intel 3,0 Ghz
Pamięć RAM: 8 GB
Karta graficzna: AMD Radeon HD 7870 lub R9 270/NVIDIA GeForce GTX 660

W tym miejscu nasuwa się jedno fundamentalne pytanie...
WTF CDP RED?
 
Bo taka prawda, grafika z W3 jest porównywalna do Dragon Age, a jeśli zaliczyć tu niedoczytujące się tekstury, albo doczytujące się na oczach gracza oraz słabą jakość roślinności na którą to narzeka wiele recenzentów to i może nawet Dragon Age wypada lepiej :)
 
Nie brakuje głosów, że w kwestii oprawy W3 wypada w ogólnym rozrachunku porównywalnie do nowego Dragon Age'a. A na zamkniętych prezentacjach pokazywano coś zdecydowanie lepszego.

Oto wymagania zalecane DA: I



W tym miejscu nasuwa się jedno fundamentalne pytanie...
WTF CDP RED?

Przegrałem trochę godzin w DA:I i nie zauważyłem żeby w wielu aspektach grafika była porównywalna z wiedźminem ba, a co dopiero go przewyższała!
 
Ja też już pograłem w DAI i jej poziom graficzny jak i poziom FPS jest strasznie nie równy. Co nie zmienia faktu że W3 na tle DAI to jakaś rewolucja co wymagać miałaby nie wiadomo czego, bo tak nie jest. Na r9 270x 8gb ram I5 4570 pograłem w DA I na wysokich MSAAx2 w 1440/900 w 40fps+.

Za wyjątkiem Redcliffe gdzie fps spadł do 31 :p
 
Oto wymagania zalecane DA: I

Procesor: sześciordzeniowy procesor AMD 3,2 Ghz/czterordzeniowy procesor Intel 3,0 Ghz
Pamięć RAM: 8 GB
Karta graficzna: AMD Radeon HD 7870 lub R9 270/NVIDIA GeForce GTX 660

Te wymagania nijak mają się do rzeczywistości.

Wspomniane zalecane wymagania nadają się jedynie do średniowysokich ustawień.
 

Attachments

  • ifBEIowLbVpHw.JPG
    ifBEIowLbVpHw.JPG
    74 KB · Views: 75
Last edited:
Top Bottom