Wiedźmin 3: Dziki Gon - nowy fragment rozgrywki z komentarzem twórców oraz sesja pytań i odpowiedzi na żywo na kanale Twitch GOG.com!

+

Guest 3669645

Guest
Trza pytać o
-Kamerę
-Jasność nocy
-Czy będą jakieś PRAWDZIWE dzienniki deweloperskie?
-Czy będą jakieś normalne kurtki dla Geralta
-Czy to prawda że po napisach końcowych można będzie grać dalej, jeśli tak, jak to będzie wyglądać ( czy chodzi o wczytanie ostatniego zapisu, czy to będzie alternatywne zakończenie, czy coś innego, co z questami itd.)
 
-Czy to prawda że po napisach końcowych można będzie grać dalej, jeśli tak, jak to będzie wyglądać ( czy chodzi o wczytanie ostatniego zapisu, czy to będzie alternatywne zakończenie, czy coś innego, co z questami itd.)

Był kiedyś jakiś wywiad w którym powiedziano, że gra kończy się po napisach. Zamykają historię i nie będzie możliwości grania dalej w misje poboczne. Możliwe, że coś się zmieniło od tamtego czasu.
 
Lale lagi... Dobrze, że ten gameplay był wcześniej.

---------- Zaktualizowano 20:05 ----------

Chyba sami zatrzymują.
 
Last edited:
Przecież już dziś przed wydaniem gejmpleja o 16 Marcin Momot potwierdził na forum, że to będzie to samo.
 
PO TYM JAK MINĄŁ OKAZAŁO ŻE MAM PERMABANA. WIDŁY JUŻ OSTRE PREPARE YOUR ANUSSES!

No pierwszy raz dostałem jakiegokolwiek bana na twitchu. I najlepsze jest to, że perma i że wcale nie robiłem boruty. Naprawdę przygotujcie się na shitstorm na forum, bo pijar redów mnie już do białej gorączki doprowadza.
 
W ogóle stream beznadziejny, problemy techniczne, puszczanie filmiku z kompa, pijarowy thrashtalk. No i okazało się, że jednak alchemię załatwili.
 
Top Bottom