Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Guest 3669645

Guest
Przed chwilą powiedzieli, że nie będzie postaci z W1.
Jeszcze niedawno każdy RED mówił, że będą postacie z poprzednich gier :p Talar został potwierdzony przez jakiegoś "wiedzącego" forumowicza i jakiś RED też się prawie wygadał.

Ponadto mamy Triss, Zoltana i Jaskra z W1 :troll:

błagam Cię. KARKSTEIN rly?
 
Last edited by a moderator:
Przed chwilą powiedzieli, że nie będzie postaci z W1.
Na streamie? Jeśli tak, to jakoś bym nie wierzył, bo pewnie zagraniczni pracownicy nie za bardzo znają poprzednie części. :) Chociaż kiedyś ktoś z Redów powiedział, że jeśli mieli wybór czy umieścić postać z książek, czy poprzednich gier to wybierali tą pierwszą opcję. Ale z drugiej strony Shani jest z książek...
 
Jeszcze niedawno każdy RED mówił, że będą postacie z poprzednich gier :p Talar został potwierdzony przez jakiegoś "wiedzącego" forumowicza i jakiś RED też się prawie wygadał.

Ponadto mamy Triss, Zoltana i Jaskra z W1 :troll:



Triss, Zoltan i Jaskier byli też w W2 :p Ale Ty doskonale o tym wiesz, stąd ten troll :p

@sebogothic tak, na streamie
 
Z gameplayu wynika, że jedna minuta w grze to ok. 4 sekund w rzeczywistości, więc z prostych rachunków wynika, że doba w grze będzie trwała ok 96 minut. Myślę, że całkiem nieźle, choć nie mam porównania, jak to wygląda w innych grach.
 
Pytanie dotyczyło tego czy postacie z W1, które nie były w W2, pojawią się w W3? Na chwile obecną ich nie będzie, może dodadzą którąś w dlc
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
CDP said:
Cykl dnia i nocy oraz pogoda. Zwiedzanie otwartego świata byłoby mało wiarygodne, gdyby wraz z upływającym czasem nie zmieniała się pora dnia, a także warunki atmosferyczne. Wszystko to zostało oddane w świecie Wiedźmin 3: Dziki Gon z rzadko spotykaną pieczołowitością. Słońce cały czas powoli porusza się po nieboskłonie w efekcie, zmieniając oświetlenie otoczenia deszcz, zachmurzenie i zbliżający się wieczór sprawiają, że las, który za dnia wydawał się wspaniałym miejscem na piknik staje się miejscem coraz bardziej groźnym i obcym

 
Jedna nowa (przy najmniej dla mnie) informacja, to fakt, że:
Jaskier (no nie powiedzieli wprost, tylko że jakiś koleś będzie śpiewał...) będzie w balladzie opowiadał naszą historię i wtrącając się do niej będziemy przekazywać nasze wybory z wcześniejszych gier. To chyba dotyczy tylko konsol lub gdy nie masz save z W2?
 
Mój entuzjazm nieco przygasł, myślałam, że pokażą nam inny gameplay, czekałam na niego do samego końca. A zapowiadało się tak pięknie.
:sad:
A ten interfejs wygląda nieco jakby się coś nie wczytało, chociaż jestem fanką minimalizmu.
 
Top Bottom