Wiedźmin 3: Dziki Gon - nowy fragment rozgrywki z komentarzem twórców oraz sesja pytań i odpowiedzi na żywo na kanale Twitch GOG.com!

+
Zdobywasz recepturę, ziółka i robisz miksturę podczas medytacji, możesz z niej wziąć 3 łyki (użyć 3 razy), potem musisz ją znowu zrobić (używając alkoholu) i masz kolejne 3 łyki
 
pijarowy thrashtalk
Nie sądzę. Wypowiedzi bardziej po prostu skierowane na rynek i odbiorcę zachodniego. Mam wrażenie, że większość z nas czytając większość pytań na czacie ( w stylu: kim jest drugi wiedźmin? o_o) łapała się za głowę, ewentualnie ryczała ze śmiechu. Jakie pytania, takie odpowiedzi. No i przede wszystkim wyjaśniali wszystko absolutnie od podstaw, czyli jednak inny odbiorca ;)
No i okazało się, że jednak alchemię załatwili.
Co masz na myśli? Możesz rozwinąć? Mi w tym momencie tak lagowało i przerywało połączenie, że wyłączyłam i nie do końca zrozumiałam o co chodzi. Jakiś refill na alkoholu.
 
I znów powtarzali bullshit że alchemia taka żeby ludzie nie gromadzili bezpotrzebnie eliksirów...

Czy wg. REDów każda gra z ograniczonymi zasobami jest bez sensu z tego powodu!? (jako przykład podawali Resident Evil gdzie pod koniec miało się dużo amunicji od shotguna niepotrzebnie uzbieranych, i "nie było zabawy ze strzelania"). WTF? Czyli co, autorefill ammo do Resident Evila? Może jeszcze do Metro? NOPE. Może najlepiej dajcie nam 99999999999 pieniędzy na start cobyśmy się mogli pobawić zamiast zbierać na drogie zbroje, po czym odnalezieniu super-najlepszej fabularnie?

... :[
 
Nie sądzę. Wypowiedzi bardziej po prostu skierowane na rynek i odbiorcę zachodniego. Mam wrażenie, że większość z nas czytając większość pytań na czacie ( w stylu: kim jest drugi wiedźmin? o_o) łapała się za głowę, ewentualnie ryczała ze śmiechu. Jakie pytania, takie odpowiedzi. No i przede wszystkim wyjaśniali wszystko absolutnie od podstaw, czyli jednak inny odbiorca
Z własnego doświadczenia powiem Wam, ze spodziewałem się i takich pytań, i takich odpowiedzi. Nie jestem zaskoczony.
 
Last edited:
Po prostu współczesne gry nienawidzą resource managementu. Bo współcześni gracze mają ADHD i nie są w stanie sobie z tym poradzić. Bo trzeba się przyłożyć, żeby zrobić to dobrze.
 
Super - czyli dadzą nam najlepszą zbroje na start? Bo po co zbierac na nią kase - tak samo z alchemią.
 
Odnośnie Twitcha i GoG to panowie dali ciała, strasznie przynudzali.

Teraz moje pytanie.

Co z wyposażeniem z Wieśka 2 ? Set bratobójcy i miecz vranów i różne takie typu rzeczy ?
Czy zostaną lub nie ?
Albo może zostaną lecz dostaną nerfa tak jak zrobiono to poprzednio w Wiedźminie 2 względem rzeczy z Wiedźmina 1.
 
Mówiłem wam, że spieprzą alchemię i crafting. Teraz czekać na potwierdzenie tego, że spartolili rozwój i interfejs i jesteśmy w tym samym miejscu co w W2.
 
czyli działo się coś czy nie? jest ten gejplej? ma ktoś link?

niewielka ilość stron w tym temacie niepokoi mnie, gdyż byłem pewien, że cokolwike się nie stanie, posty polecą jak z cekaemu. a tu cisza. trwa to nadal czy co?
 
Osobiście ja nic nie miałem przeciwko craftingowi z W2, tylko itemy jakoś nie były różnorodne...
Alchemia tak samo, ale jakoś wolałem alchemię z 1. I to co powiedzieli na twitchu że nikt nie używał w 1 to nie do końca się zgodzę bo jeśli ktoś gra na easy to wiadomo że nie powinien mieć problemów z przejściem czyli praktycznie bez potionów, a jeśli ktoś chce przejść na najwyższym to wiadomo że ich użyje no ludzie o takie pierdoły się czepiają

PS. Pan Jacek Rozenek znacznie lepiej podkłada głos wiedźminowi niżeli pan z angielskiej wersji.

---------- Zaktualizowano 20:30 ----------
 
Mówiłem wam, że spieprzą alchemię i crafting. Teraz czekać na potwierdzenie tego, że spartolili rozwój i interfejs i jesteśmy w tym samym miejscu co w W2

Wydaje mi się, że to Twoja subiektywna ocena. Mnie osobiście wku...iało szukanie ziółek do zrobienia puszczyka albo jaskółki bo rośliny były bardzo rzadko rozmieszczone na mapach. Co do craftingu to nie wiem co jest zarzutem wobec W2? Były materiały i rzemieślnicy i za hajs robili ci zbroje i bronie.
 
czyli działo się coś czy nie? jest ten gejplej? ma ktoś link?

niewielka ilość stron w tym temacie niepokoi mnie, gdyż byłem pewien, że cokolwike się nie stanie, posty polecą jak z cekaemu. a tu cisza. trwa to nadal czy co?
Dali gameplay ten sam co jest na YT. Strasznie przynudzali, a reszte wyczytasz się z poprzednich stron odnośnie craftingu itp.
 
Z tego co wiadomo gameplay pochodził z PC. Ciekawi mnie jakie bebechy miał ów sprzęt:) gra wygląda bardzo ładnie ale nie przytłaczająco pięknie więc nie powinno być trudności z graniem. A optymalizacja podobno leży na konsolach..
 
Wydaje mi się, że to Twoja subiektywna ocena. Mnie osobiście wku...iało szukanie ziółek do zrobienia puszczyka albo jaskółki bo rośliny były bardzo rzadko rozmieszczone na mapach. Co do craftingu to nie wiem co jest zarzutem wobec W2? Były materiały i rzemieślnicy i za hajs robili ci zbroje i bronie.

Owszem, było tak i w wielu grach. Graczom niecierpliwym to wiadomo, niby jaki sens szukać się konkretnych roślinek bądź składników gdzie tak naprawdę szukać igły w stogu siana i jednocześnie sytuacja zdrowotna postaci, którą sterujemy jest bardzo kiepska. Są też tacy gracze, którzy wolą bardziej pokomplikować sobie sprawy czyli zbieractwo na całego. Ogólnie jest to sprawa indywidualna, nie dziwię się, gdyby w części graczy po przesłuchaniu i obejrzeniu dzisiejszego stream'a się zawiedli bądź podenerwowali z powodu uproszczeń. Zresztą dużo gier w obecnych czasach same w sobie mają uproszczone elementy.
 
Last edited:
Top Bottom