Światowe pokazy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - materiał wideo

+
Obyś odnalazł właściwą kruczoczarną ścieżkę piękna i prawości kumie forumowiczerze.
Znalazłem, i jest wspaniałą złocistokłosą ścieżką piękna i dobroci, na tą kruczoczarną nawet bym nie spojrzał. Brrr....
 
Błądzisz w mroku, obyś znalazł wyjście z brudnożółtych kłosów pól ciemności gdzie zaciągnęło cię szaleństwo i wyszedł ku pachnącej bzem i agrestem wspaniałości światła...

Tym tekstem zawstydziłbyś samego barda Jaskra :D.
 
Żadne staranie nie może być zbyt małe żeby wskazać komuś właściwą ścieżkę czerni, bieli i fioletu...
Dobrze prawicie mości Koreonie, wstąpcie do naszego Zakonu Bzu i Agrestu, walczmy razem o lepsze jutro dla całego wiedźmińskiego community, także tych, którzy żyją z dala od zbawczego światła Yennefer z Vengerbergu

Każdą duszę można wyleczyć z obłędu

Khem, khem, wąsy jeszcze niegotowe Panie Kierowniku
Pośpiesz się z nimi, zastępy Team Triss rosną a Ty się obijasz

No ale będę wyrozumiały, nie odtrące Ci tego z wypłaty
 
Last edited:
Dobrze prawicie mości Koreonie, wstąpcie do naszego Zakonu Bzu i Agrestu, walczmy razem o lepsze jutro dla całego wiedźmińskiego community, także tych, którzy żyją z dala od zbawczego światła Yennefer z Vengerbergu

Każdą duszę można wyleczyć z obłędu
Khem, khem, wąsy jeszcze niegotowe Panie Kierowniku
 
Ja pitole, w weekend myślałem sobie "ale na forum będzie mega spam po prezentacji gameplay'u" a tu proszę.. Cisza i spokój:) Wszystko ucichło w ciągu wieczoru:)
 
Ja pitole, w weekend myślałem sobie "ale na forum będzie mega spam po prezentacji gameplay'u" a tu proszę.. Cisza i spokój:) Wszystko ucichło w ciągu wieczoru:)

Nie w to miejsce gdzie trzeba zaglądasz, w podforum W3 wątek o wymaganiach rozrósł się "troszkę". A sam temat ogólny o W3, no cóż, nadrabiałem tam 15 stron.
 
Ja cały czas nie mogę zrozumieć, dlaczego nie widzieliśmy gameplaya na PS4. Przecież to chodzi tylko o rzetelną informację. Dziennikarze grali, mamy gameplay z PC więc można sobie zweryfikować ich słowa. W przypadku PS4 nie ma takiej możliwości. Może @Marcin Momot może coś powiedzieć?
 
Top Bottom