[TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

+
Last edited by a moderator:
Nie wiem, czy było, czy nie było.
[materiały po Evencie, będę "ogarniał" przynajmniej przez jeszcze dwa-trzy tygodnie... czas nie jest z gumy]

TVGRYpl albo GRYonline.pl cóż, robią dosć dobre materiały, dlaczego by i te nie miały być równie dobre... zapraszam do oglądania, sam także zasiadam ;)


Wiedźmin 3: Dziki Gon przetestowany - jak wypada otwarty świat, eksploracja i fabuła? (1/3)
[Praktycznie bez spoilerów fabularnych i innych, może malusieńki (pokazujący, nieujawniający, jak nawet najmniejsze zadania potrafią być różnorodne i jak różnie to samo zadanie może się kończyć, bez spoilerów), mocno się pilnowali.]


Wiedźmin 3 w ogniu testów - jak wypada walka? (2/3)
[Pewne, małe spoilery gam-ingowe... powiązane z zadaniami, ale nic wielkiego...]

Grafika i technologia Wiedźmina 3 (3/3)
[Nie ma spoilerów... porównania do innych gier... do różnych platform, ustawień (w tym ultra?). Pozytywnie i zabawnie... zastanawiam się tylko, czy ten "ogrywany" build jest już tym ostatecznym... chyba nie ;') - jest nadzieja.]
[video=youtube;BeOCMx-sbYw]https://www.youtube.com/watch?v=BeOCMx-sbYw[/video]
 
Last edited:
:D cóż w dość zabawny sposób... na czym "lepiej" wygląda gra Wiedźmin 3 ;)

Witcher 3 BEST ON PC? duh. - Inside Gaming Daily

[aha, żeby nie było, nie jestem funboyem (PC rządzi :') ), nie chciałbym by zaczęły się bezsensowne potyczki słowne, która platforma jest lepsza - prawda jest taka, że każda dostarczy tą sama rozrywkę i tyle samo radości, a część osób (w większości, w tym może i ja, za rok albo jak ceny sprzętu polecą na łeb na szyję) będzie miała możliwość podziwiania Wiedźmina 3 przy trochę lepszej oprawie graficznej i przy może ciut większej szczegółowości... osobiście planuję złożyć od podstaw PC, ale nie będę wydawał kokosów, na prawdziwego PC-towego potwora (pod ultra) mnie nie stać, a pomiędzy low, a high podejrzewam, że specjalnie dużej różnicy nie będzie...]​
 
Last edited:
Top Bottom