Wiedźmin 3 - grafika

+
Co kto lubi. Uruchamianie dodatkowych narzędzi by zrobić screena jest odrobinę ekscentryczne. Dodatkową zaletą bezpośredniego zrzutu z vlc jest zapis do png, czyli nie traci się na jakości.
 
Co do grafiki to prawdziwie mroczna jest w The Order 1886 na przykład. Zobaczcie sobie jakiś gameplay na yt.

 
Last edited:
Dodatkową zaletą bezpośredniego zrzutu z vlc jest zapis do png, czyli nie traci się na jakości.
Dobra, OK. Ale ja docelowo zapisałem w *.jpg, bo bardziej zależało mi na zmniejszeniu rozmiaru pliku, niż żyletowej jakości. Ja mam łącze szybkie, ale są tacy, co forum przeglądają na smartfonach z limitem transferu.
Poza tym nie zawsze sensowny jest *.png - szczególnie, gdy materiał źródłowy pochodzi na przykład z Youtube ściągniętego w 480p.

---------- Zaktualizowano 20:17 ----------

Skończmy już, bo tu lekkim OT trąci.

---------- Zaktualizowano 20:20 ----------

Co do grafiki to prawdziwie mroczna jest w The Order 1886 na przykład. Zobaczcie sobie jakiś gameplay na yt.
Wolałbym, aby REDzi osiągnęli efekt "ciar na plecach" bez posiłkowania się tak oczywistym narzędziem, jak przesuwanie suwaka nasycenia kolorów w lewo.
 
Wolałbym, aby REDzi osiągnęli efekt "ciar na plecach" bez posiłkowania się tak oczywistym narzędziem, jak przesuwanie suwaka nasycenia kolorów w lewo.

Oczywiście, gra mogłaby być bardziej ciemna, mroczniejsza jak dla mnie ale jest bardzo dobrze. Ja się tez mogę pobawić się gammą czy jasnością więc "luz" :D.

EDIT: Będzie system jedzenia i spania! W każdym momencie! I co małpeczki moje kochane? Kto mi wciskał jaki to z tego Sims wyjdzie? :D Nie chcecie spać to medytujcie, a ja się wyśpię w łóżku gdzieś w tawernie na Ziemiach Niczyihc, póxniej rano wstanę, zjem talerz zupy, zedrę ogłoszenie z przed karczmy i (po wyłączeniu mini-mapy i reszty tych naprowadzaczy i lv. potworów) pójdę na coś zapolować :D.
 
Last edited:
Co do mhroczności, niektórzy to by chyba chcieli żeby gra w każdym momencie wyglądała tak: :p
 
@fanktoy Tylko, że ten Jerzy myli medytację ze spaniem ("[...]a spanie, czyli medytacja[...]"). Chociaż...
@Marcin Momot Będzie można spać?

Faktycznie ale najpierw odpowiada, że będzie można spać - a nie medytować. Miło byłoby gdyby Pan Wielmożny Miłościwie Nam Panujący Marcin podpowiedział.
Teraz nie wiem, a już tak się cieszyłem.
 
Co do mhroczności, niektórzy to by chyba chcieli żeby gra w każdym momencie wyglądała tak: :p

Tak ale tylko kiedy zacznie nadciągać Dziki Gon :D. Jeszcze zaraz powinien zacząć padać śnieg albo coś i wśród piorunów i burzy zjawia się Gon :D.
 
Top Bottom