Wiedźmin 3: ekwipunek

+
Mój błąd, wybaczcie. Była mowa tylko o HUDzie :p
HUD jest ostateczny - jeśli coś się jeszcze zmieni, to zapewne drobne rzeczy. Co do jego wielkości, to będzie możliwość zmiany wielkości lub wyłączenia poszczególnych elementów.
Nie przypomina kolorystyką w ogóle Wiedźmina 1
I bardzo dobrze. Ten zielony kolor był (według mnie) okropny.
 
Last edited:
Pewnie dla tego że teraz po słowie wiedzmin stoi liczba 3...

To doczytaj co napisałem. Prawdopodobnie zmienili to UI z czerwca które notabene było zdecydowanie lepsze według mnie po narzekaniach na forum gdzie ludzie preferowali coś w stylu Wiedźmina 1. Tyle że to się nijak ma do Wiedźmina 1.
 
Mi się UI podobało na 35 min gameplayu. Na styczniowym w sumie nie był pokazany ekran ekwipunku, a taki jakby ekran wyboru mapy, ekwipunku itd. Może sam ekran ekwipunku będzie taki jak przedtem.
 
Oj tego to nie wiem, ale pewnie tak, ponoć dużo opcji w ustawieniach co do niego było, w jednym wywiadzie koleś o tym pisał, chociaż ich nie sprawdzał.


Zacytowałem Cię, więc chyba lepiej tego co napisałeś się oddać nie da...

Bo wyrwałeś moje zdanie z kontekstu, więc twoja odpowiedź nie ma sensu bo osobiście nie obchodzi mnie UI z Wiedźmina 1, ale wiele osób takie chciało i taki feedback przesyłało REDom więc uważam że główną przyczyną zmiany starego UI było to forum. Nie podoba mi się ono kolorystycznie ani to w jaki sposób zostało miejsce zagospodarowane. Cała puste czarne tło a na środku pare brzydkich zlewających się napisów. Poza tym uważam że jeżeli jeszcze to stare UI miało sens przy myszce i klawiaturze to te nowe to już typowo pod pady, jestem smutny :( . @Marcin Momot czy to jest ostateczne UI, i jest ono takie same nie zależnie czy gra się na padzie czy K/M?? Czy to stare całkowicie porzuciliście? Eh.
 
Bo wyrwałeś moje zdanie z kontekstu, więc twoja odpowiedź nie ma sensu bo osobiście nie obchodzi mnie UI z Wiedźmina 1, ale wiele osób takie chciało i taki feedback przesyłało REDom więc uważam że główną przyczyną zmiany starego UI było to forum

Doskonale wiem jaki był kontekst twojej wypowiedzi, a ja swoją wyraźnie sugeruje że nie ma to nic wspólnego z tym jak to zasugerowałeś " bo forum chciało aby było jak w W1" bo jest to wiedzmin 3 i takie najwidoczniej uznali za właściwe dla tej części.
 
@sneky
Ja nie wiem kto wołał o takie GUI. Ja wołałem o GUI jak w W1 nie zasłaniające całego ekranu a jedynie częśc z nadal widoczną grą w tle.
 
LEPSZE ZŁOTO - CZARNE TŁO NIŻ TO "COŚ" z żyłami i buro pomarańczowym tłem - co było w 30-min. gameplay'u.
 
Ikonki i napisy są ładne, ale czarne tło to kiepski pomysł. Mogliby dać jakąś planszę a'la pergamin, fajnie by się to komponowało.
ale pergamin jest za mało MROCZNY, czarny kolor jest mroczniejszy :troll:
 
ale pergamin jest za mało MROCZNY, czarny kolor jest mroczniejszy :troll:



Bardziej mhroczny niż czarny być nie może... a obrazki w stylu patroszenia zabitych dzieci przez wilki, albo potwora wysysającego coś ze zwłok, albo patrząca się na nas Ynnefer (scary), nie pasowało by do UI. Co do "pergaminu"... mieliśmy z tym do czynienia podczas W2. Jeżeli nie czarny, to mocno przyciemniony, zamglony (jak przybrudzone, zamglone szkło) obraz tła, tego co widzi gracz...​
 

Guest 3669645

Guest
Co do "pergaminu"... mieliśmy z tym do czynienia podczas W2.
Nie przypominam sobie :p W W2 było jakieś wielokolorowe tło z żyłkami

http://image.jeuxvideo.com/images/pc/t/h/the-witcher-2-assassins-of-kings-pc-1303137232-200.jpg

Jeżeli nie czarny, to mocno przyciemniony, zamglony (jak przybrudzone, zamglone szkło) obraz tła, tego co widzi gracz...
To też jakiś pomysł jest. Albo jakiś obrazek, plansza w zimnych i ciemnych kolorach, nie rzucającą się w oczy.
 
Gdzieś mi się obiło o uszy że bronie będą się zużywać i będzie trzeba je naprawiać. Ale już sam nie wiem czy mi się to śniło czy faktycznie gdzieś o tym słyszałem. Czy ktoś z was forumowiczów także o tym coś słyszał ? Ciekawi mnie ta kwestia.
 
Oj tam :p masz rację, ale szcerze mówiąc pergamin wyglądałby (kolorystycznie) bardzo podobnie...
To też jakiś pomysł jest. Albo jakiś obrazek, plansza w zimnych i ciemnych kolorach, nie rzucającą się w oczy.
Dzięki :D

Według mnie tło powinno być "proste", żadne wyrywające z imersji. Przezroczyste, matowe, czy czarne, takim tłem właśnie jest.. mi to czarne specjalnie chyba by nie przeszkadzało.. Pamiętam, że niektórym bardzo się podobało menu (ekwipunek itd.) w W1, innym "strasznie" te ornamenty przeszkadzały. Inni woleli menu z moda (proste i w nie jaskrawych, raczej zimnych kolorach). Innym to z moda się nie podobało... rzecz gustu.
 
Gdzieś mi się obiło o uszy że bronie będą się zużywać i będzie trzeba je naprawiać. Ale już sam nie wiem czy mi się to śniło czy faktycznie gdzieś o tym słyszałem. Czy ktoś z was forumowiczów także o tym coś słyszał ? Ciekawi mnie ta kwestia.
Było niedawno, ale chyba nie w relacji, tylko jakimś wywiadzie (Q&A). Ponoć ma to skłaniać do regularnego wracania do miast(a), bo Geralt sam sobie niczego nie naprawi.
 
Top Bottom