Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Nie wiem jak to jest z PS4, możliwe, że nie będzie w Australii wersji z polskim dubbingiem. Ewentualnie ktoś mógłby Ci ją kupić w kraju w ramach możliwości.
 
Po prostu nie wiem. W wielu grach tak mialem(dostepne tylko polskie napisy), ale nie byly robione przez Polskie studio. Konsole mam od niedawna i nie wiem jak to wyglada. Chce sie upewnic. Mam mozliwosc kupienia przez rodzine w Polsce, ale bede musial dluzej czekac(poczta tutaj jest do d....). Wolalbym w dniu premiery, chyba jak wszyscy. Dlatego sie chcialem upewnic, jakby ktos z CD Projekt mogl napisac krotko? Tez jakos pamietam, ze w Wiesku 2 mozna bylo na PC sciagnac dowolny jezyk, ale czy na konsoli tez tak mozna? Niby moglbym grac, ale lubie Polskiego Geralta i pewne teksty nie brzmia tak soczyscie po angielsku.
 
Info od Marcina na temat języków:
Jak wspomniałem w poprzednim poście wersja konsolowa będzie miała nieco inne języki w zależności od regionu. Jeżeli chodzi o wydanie polskie, to sytuacja przedstawia się następująco:

Dubbing: EN/RU/PL
Napisy: RU/CZ/HU/EN/PL

Mam nadzieję, że wyjaśniłem:)

It's still the same for the UK console version:)

Now, regarding the US SKU languages, they are as follows:

Voices: English, Brazilian Portuguese, French, Polish
Text: English, Brazilian Portuguese, Latin American Spanish, French, Polish

Sugeruję też pytać się u sprzedawców, bo jak można przeczytać w cytowanych postach, dostępne jezyki zależą też od tego, w jakim regionie wydana jest gra.
 
Wielkie dzieki, mam nadzieje, ze Polski bedzie wszedzie. Ta odwlekana premiera mnie dobija, na luty wzialem urlop zeby pograc :/ A teraz jak mam jeszcze czekac na dostawe to mnie trafi :D
 
A może i odpowiesz na pytanie czy wersje z PS4 idzie wsadzić do stealbooka z PC? ;) Niestety mój laptop mnie zawiódł i zapewne kupie konsolę i miło byłoby mimo wszystko mieć wszystko :)

Hmmm

Średnica płyty wg standardu 12CM tak samo, otwory w tych samych miejscach, grubość ta sama - wniosek jest jeden.

na pewno się nie zmieści będziesz musiał kupić karton
 

Attachments

  • 7768_sonybdr.jpg
    7768_sonybdr.jpg
    33.5 KB · Views: 34
  • dvd-r-dl-8-5-verbatim-ca_588.jpg
    dvd-r-dl-8-5-verbatim-ca_588.jpg
    46 KB · Views: 28
Last edited:
Panowie jeżeli pomyliłem wątki to to przepraszam ale przewertowałem forum w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca na moje pytanie, i ten temat wydał mi się najbliższy mojemu broblemowi.
A więc, w tym samym dniu kiedy podali zawartość edycji kolekcjonerskiej Wiesława 3 od razu ją zamówiłem na cdp.pl cały czas śledziłem moje zamówienie aż do teraz kiedy wszedłem na moje konto ujrzałem że brakuje w nim mojego zamówienia, napisałem do nich maila , i teraz pytam was czy ktoś z was forumowicze miał taki problem lub wie jak go rozwiązać?
Pozdrawiam
 
Panowie jeżeli pomyliłem wątki to to przepraszam ale przewertowałem forum w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca na moje pytanie, i ten temat wydał mi się najbliższy mojemu broblemowi.
A więc, w tym samym dniu kiedy podali zawartość edycji kolekcjonerskiej Wiesława 3 od razu ją zamówiłem na cdp.pl cały czas śledziłem moje zamówienie aż do teraz kiedy wszedłem na moje konto ujrzałem że brakuje w nim mojego zamówienia, napisałem do nich maila , i teraz pytam was czy ktoś z was forumowicze miał taki problem lub wie jak go rozwiązać?
Pozdrawiam

No to dupa, przepadło











A tak serio, to każdy tak ma, z zamówieniami wszystko okej :D
 
Miejmy nadzieję , skoro tak mówisz być może jest to wina zmiany regulaminu na cdp.pl i całej szaty graficznej , ale najlepiej będzie gdy znów zobaczę moja edycję W koszyku.
Generalnie dzięki i pozdrawiam :hatsoff:
 
Ale - jak "administratorzy pracują nad dodaniem do Waszych kont stosownej zakładki" będzie trwało za długo, to dostaną stosowny OPR. Na razie cierpliwie czekam.
 
Ale - jak "administratorzy pracują nad dodaniem do Waszych kont stosownej zakładki" będzie trwało za długo, to dostaną stosowny OPR. Na razie cierpliwie czekam.

Uważaj, bo jeszcze podczas "dodania do naszych kont stosownej zakładki" wystąpi jakiś błąd krytyczny i zgubią Twoje dane. Tak więc na wszelki wypadek radziłbym ciut ostrożniej wypowiadać tak krytyczne deklaracje względem osób, którym może się zdarzyć... hmmm - "drobna pomyłka" ;).
 
To by dopiero była gównoburza jakby tak zgubili dane o zamówieniach EK, ale na szczęście gdzieś mam maila z potwierdzeniem zamówienia
 
Top Bottom