Fallouty

+
Uwaga, drodzy obywatele forum! W dniu dzisiejszym dotarła do nas bardzo ważna wiadomość.
Bethesda, czyli firma, która w rękach ma jedną z najważniejszych marek w gatunku RPG, zarejestrowała dwa nowe znaki towarowe:
Fallout: Shadow of Boston
oraz
Fallout: Ultimate Collection
http://www.ppe.pl/news-31974-bethes..._fallouta___znak_towarowy_zarejestrowany.html...
Nuka Cola Corporation
...
...
...
...
...
...
...
Jaram się jak ghoul potraktowany miotaczem ognia.
Ed.
"Shadow of Boston" nie brzmi jak podtytuł F4, tylko jakiegoś spin-offa na tablety/serialu, a "Ultimate Collection" to pewnie remaster "trójki" i "New Vegas", ale pojarać się można :D.
 
Last edited:
"Shadow of Boston" nie brzmi jak podtytuł F4, tylko jakiegoś spin-offa na tablety/serialu, a "Ultimate Collection" to pewnie remaster "trójki" i "New Vegas", ale pojarać się można :D.
Prędzej spodziewałbym się jakiejś antologii. A tytuł dobry jak każdy inny.
 

Guest 2686910

Guest
Wiedziałem. Po tym wkręcie z reddita nie uwierzę w ani jedną plotkę, choćby puścił ją Todd Howard. Ani jedną, aż do oficjalnej zapowiedzi.
 
Może to i lepiej? Jeśli faktycznie Bethesda miałaby robić kolejnego Fallouta to wolałbym żeby w ogóle nie powstał.
 
Może to i lepiej? Jeśli faktycznie Bethesda miałaby robić kolejnego Fallouta to wolałbym żeby w ogóle nie powstał.
Bethesda będzie robiła (właściwie robi) kolejnego Fallouta. Ma prawa do trzech części - jak na razie wyszły dwie.
PS. Wielka szkoda, że to nieprawda :(. Fajnie byłoby zagrać w zremasterowaną dwójkę.

@HuntMocy Mi się trójka podobała (ale bez modów lepiej się nie dotykać), więc jeśli czwórkę zrobi Bethesda, będę marudził tylko trochę (w New Vegas była jednak dużo lepsza historia).
 
Last edited:
New Vegas robił Obsidian i ta odsłona była bardzo fajna w przeciwieństwie do trójki, którą robiła Bethesda. Nie chodziło mi o to kto ma prawa do marki tylko kto odpowiada za produkcję.
 
@HuntMocy
Ja też wole nową część od Obsydian, niech się Bethesda schowa z biedną tróją. i niech w końcu zainwestują w nowy silnik, bo czytałem że podobno nowy Fallout robi się na starym silniku.

"Engine,,,,,,Engine never changes" pewnie można to ująć coś w ten deseń
bo tych standardowych drewno animacji by Bethesda nie przeżyje, mamy 2014 rok zbliża się już kolejny, a u nich dalej drewno.

wysoki Luck i szansa na kryta mocna rzecz


Odświeżam sobie New Vegas z dodatkami i już zapomniałem jak można na wyższych levelach kozaczyć, możliwości rozwoju bez liku, .....fajnie jakby CP tak miał.
 
Last edited:
Może być tak, że jakieś inne studio będzie tworzyło Fallouta 4, ale pod skrzydłami Bethesdy. Chociaż Obsidian raczej odpada, bo dzięki Kickstarterowi przestają być rzemieślnikami dla innych (BioWare, Bethesda) i tworzą wreszcie własne projekty.
 
Może być tak, że jakieś inne studio będzie tworzyło Fallouta 4, ale pod skrzydłami Bethesdy. Chociaż Obsidian raczej odpada, bo dzięki Kickstarterowi przestają być rzemieślnikami dla innych (BioWare, Bethesda) i tworzą wreszcie własne projekty.

W wywiadach Feargus Urquhart opowiada, że raczej będą prowadzić działalność dwutorowo. Są dużym studiem zatrudniającym ponad 100 osób, więc Kickstarter swoją drogą, ale chętnie coś zrobią dla jakiegoś wydawcy. W zeszłym roku nawet prezentowali jakieś pomysły wydawcom, ale z wiadomych przyczyn nie podawali żadnych konkretów.

A wracając do Falloutów, dla mnie nie ma znaczenia, czy Bethesda wyprodukuje 4, czy tylko ją wyda. Dopóki prawa będą w ich rekach, i tak nie będzie to Fallout, tylko gra wykorzystująca tę nazwę.
 
Last edited:
(...) nie ma znaczenia, czy Bethesda wyprodukuje 4, czy tylko ją wyda. Dopóki prawa będą w ich rekach, i tak nie będzie to Fallout, tylko gra wykorzystująca tę nazwę.
Bez przesady, FONV jest bardzo dobrą grą, byłby świetną, gdyby nie gówniany silnik odziedziczony po Sralaucie 3.
 
A czemuż to?

Fallout to nie strzelanka pierowszo-/trzecioosobowa. Fallout wygląda tak:



A w nowym wcieleniu mógłby wyglądać np. tak:



albo tak
 
Top Bottom