Gry kultowe i klasyki, na których się wychowaliście

+
Mario, Zelda, Final Fantasy, Gran Turismo, FIFA, Diablo, Sonic, Devil May Cry, Halo, GTA, Mega man, Street Fighter, Metroid, Need For Speed, Shin Megami Tensei: Devil Summoner: Raidou Kuzunoha vs. the Soulless Army
 


Zwróć uwagę na datę poprzedniego posta i nie rób tak więcej. Inaczej możemy się pogniewać.
 
Klasyki gier

Witam
Ostatnio dopadła minie nostalgia i zabrałem się za stare tytuły takie jak Heroes 3, Commandos czy Fallout 1 i 2. Jak macie jakies fajne gry z waszego dzieciństwa czy nastolactwa to zapodajcie jakieś tytuły może mi coś przypomnicie :p
 
Człowieku, dzięki! Szukałem tego, ale nie pamietałem za cholere tytułu! :D

---------- Zaktualizowano 18:37 ----------

Właśnie o to mi chodzi, pamietam dużo gier jak wyglądały jak sie w nie grało ale wiele tytułów mi pouciekało z pamięci.
 
Nie ma za co :).
Tak apropos. Grałeś w The Shattered Kingdom, czy The Peasants Rebellion? Jeśli o mnie idzie, pierwsza część podoba mi się o wiele bardziej. Niby w TPR jest też kampania z TSK, ale nieco pozmieniana i już nie taka sama :(. A szkoda, bo gdyby nie to pewnie wszystkie usprawnienia z TPR przyjąłbym z otwartymi ramionami.

Pamiętam jeszcze ze strategii Homeworlda. W bieżącym roku mają chyba wydać wersję remastered.

---------- Zaktualizowano 19:47 ----------

Jeszcze jeden RTS przychodzi mi na myśl. Outlive, kojarzy ktoś?
 
Ode mnie Majesty, Jagged Alliance, Jedi Outcast, Serious Sam, Zemsta Urzędasa, The Moon Project, Conflict Desert Storm. Może coś se jeszcze przypomnę :p
 
To wszystko na legalu? :blink:
Tak :)

Jako ciekawostka:
"W październiku 2004 roku miała miejsce rozprawa sądowa „Telewizja Polska USA, Inc. contra Echostar Satellite” w której „maszyna czasu” była po raz pierwszy w historii użyta jak źródło dowodowe. Telewizja Polska USA to firma mająca wyłączność na udostępnianie programu TV Polonia na terenie obu Ameryk[SUP][5][/SUP] w latach 1994–2019, zaś firma EchoStar to właściciel platformy Dish Network. EchoStar posłużyło się archiwalną wersją oficjalnej strony firmy Telewizja Polska USA, przechowywaną w bazie Internet Archive aby dowieść, że Telewizja Polska USA oficjalnie głosiła podpisanie umowy z EchoStar w sprawie rozpowszechniania TV Polonia na platformie Dish Network. Telewizja Polska USA twierdziła, że jest to niedopuszczalny dowód ze słyszenia, pochodzący dodatkowo ze źródła o niepotwierdzonej autentyczności. Sąd jednak, po przesłuchaniu pracownika Internet Archive nie zgodził się z tym i uznał wartość dowodową „maszyny czasu”[SUP][6][/SUP]."
http://pl.wikipedia.org/wiki/Internet_Archive
 
Top Bottom