[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Przyglądam się, a tymczasem oddajcie niebieski prostokącik w nowej wersji przy wyborze ile medytujemy. Też mi się nowy nie podobuje. XD
 
Nie śledziłem na bieżąco tematu więc zapytam, ikonki eliksirów i nie tylko wrócą do pierwotnego stanu? Bo tak wygląda na screenie.
 
Miałem to samo, nie wiedziałem co jest co, oryginalnie jest to bardziej klarowne. Ale to nie Wasza wina, tylko wina ikonek z W2.
 
Nikt jeszcze jak widzę nie znalazł tego o czym nie wspomniał Rustine więc zabawa trwa. Spróbujmy :) chodzi może o zmianę obrazka w prawym górnym rogu? teraz widzimy tam stare tło: Geralt z teastera Powrotu
 
Nie dam rady włączyć cieniowania czcionki, a wrzucenie czarnych pasków pod napisami zepsuje kompozycję tła.
Co do ikonek: trudno. xD
@szincza, przybywaj, powiedz, co sądzisz.

Estetycznie jest ładnie i w ogóle sam pomysł i idea KM jako tła dla drzewka umiejętności mi się podoba przez oczywistą analogię do treningu.

Natomiast nazwy po lewej panelu rzeczywiście lekko się z tłem zlewają. Na tyle mocno, że psuje to wrażenie jego integralności.

Sporo zależy od waszego poczucia estetyki, ale być może warto by się było zastanowić nad innym tłem.
 
ech, No to dalej szukamy :p

---------- Zaktualizowano 13:51 ----------

Geralt ma podmienioną teksturę miecza na ten z rynsztunku przeniewiercy, ale o tym to wspominaliście już, że będzie taka możliwość

---------- Zaktualizowano 14:05 ----------

Wiem już! O to chodzi ?
View attachment 10088
 

Attachments

  • ostrze.jpg
    ostrze.jpg
    124.8 KB · Views: 46
Jak nie to ?! :D Przecież tego ostrzo-tła też nie było w poprzedniej wersji moda :p To ja już nie wiem. Nie jest to małe, ale jednocześnie trudno zauważyć na pierwszy rzut oka. hmm
 
Top Bottom