Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

+
Deadpoola nie da się zabić, całe to umieranie pewnie będzie dla jaj, a na końcu wstanie i powie coś w stylu "Sorry Logan, ja tak nie umiem" :p

Ale to w sumie nie jest temat o wyszczekanym najemniku...
 
Którego mają niedługo zabić :(

Deadpool Reynolds w PEGI 13, co może pójść nie tak!




Also, obejrzałem to wideo batman-deadpool co Hostile wkleił, rany boskie, czysty cringe. Nie udało mi się dokończyć. Produkt nie ma nic wspólnego z Deadpoolem, dobrym smakiem czy też rozumem i godnością człowieka.
 
Obejrzałem Ligę Sprawiedliwości: Tron Atlantydy. Historyjka średnia, do tego masa głupotek w scenariuszu, ale oglądało się dobrze. Ot, lekkie i niewymagające widowisko, powiedziałbym że poziom zbliżony do filmu Liga Sprawiedliwości: Wojna. Szkoda tylko że akcja prawie w całości skupiała się na Aquamanie, nawet Superman szybko dostał po tyłku i niewiele zdziałał, a co dopiero reszta :p

Scena po napisach tradycyjnie zapowiada kolejny film, ale ciężko mi rozszyfrować na czym będzie bazował.

Lex Luthor współpracujący z Ocean Masterem?
 
W sumie to Aquaman wszystkich uratował :p Batman też niewiele zrobił, ale strasznie spodobało mi się jak zrugał Hala za akcję z ludźmi Stracha na Wróble :D

@Wallace, orientujesz się może jak dalej wyglądają przygody Ligi w New 52? Wojna bazowała na tomie pierwszym, a Tron Atlantydy na drugim. Czy biorąc pod uwagę scenę po napisach jesteś wstanie wywróżyć o czym może być kolejny film?
 
@HuntMocy ej no, Wodoczłowiek też dostawał baty :p Dopiero po zagrywce Batmana udało mu się wygrać :p

Tron bazuje na tomie trzecim. Drugi pominęli, a scena po napisach w żaden sposób do niego nie nawiązuje, więc nie mam pojęcia o czym będzie kolejny film.
 
Last edited:
@serek, chodziło mi o kolejny film z Ligą, wiem że następna z animacji DC to będzie Batman vs Robin.

@Wallace, myślałem, że wiesz co będzie w kolejnych tomach :p
 
@mrrruczit
Zmiana chyba wywołana tym:
 
Według najnowszych plotek, podobnie jak sam Batfleck, Joker ma być oparty na wersji z The Dark Knight Returns.


Ma być szczupły, ale umięśniony (ma ćwiczyć podczas gdy go przesłuchują), nie nosi makijażu jak Ledger w TDK, tylko ma trwale wybieloną skórę. Ponoć ma być "przerażający". W filmie, (podobnie jak w komiksie, na którym jest oparta ta iteracja Jokera) ma na koncie...

...zabójstwo jednego z pomocników Batmana (naturalnym wyborem jest Robin). W komiksie był to drugi Robin, czyli Jason Todd, co oczywiście (jeśli wątek zostałby w takiej formie wykorzystany w filmie) potwierdza obecność Nightwinga/Graysona w filmowym uniwersum.

Ma również pojawić się Hugo Strange, który robi za więziennego psychiatrę i również przesłuchuje Jokera.

Źródło.
 
Top Bottom