Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Macie problemy, rozumiem takiego gracza pc-towca który zainwestował w kompa 10k i teraz nie zobaczy zbyt dużej różnicy od next-genów ale cóż, ta gra jest obszerna, jej zawartością nie jest kurde grafika, tylko fabuła, świat, życie wychodzące z głosu NPC'ów.Widzę że wiele osób tutaj ceni sobie GTA V, grę która wyszła pierwotnie tylko na starych konsolach, a na pc jeszcze jej nie ma :) Dla mnie osobiście gta 5 jest kopią czwórki, ok, fabuła spoko, silnik spoko, tyle że to wszystko.Gra sandboksowa ma tak na prawdę strasznie nudny świat.Gdzie Wieśiek wciągnął wszystkich jednym screenem w ręczniku, to jest kurde coś.Piszecie o jakimś Berlinie który narzeka na grę, kopia dwójki spoko.Durna walka, spoko.Nędzny świat, spoko. Nie lubię wiedźmina powinni tej gry nie robić, spoko. Ale dlaczego cała masa innych dziennikarzy tak podnieca się tą grą od paru dni? Skończcie już z tymi żalami bo aż ciężko się to czyta.
__
Jeszcze takie małe porównanie, Skyrim zajmuje około 3-4GB miejsca, gdzie Wiedźmin około 40.No a mają mieć dość podobne światy (co do wielkości), te dane nie biorą się znikąd.

ps. nienawidzę AC.
 
@Remcioo Miejsce na dysku o niczym nie świadczy. Zobacz np. Call Of Duty gra w sobie ma liniowe mapy i to tyle, a zajmuje około 50GB.
Co nie zmienia faktu że zgadzam się z tobą że Wieśiek będzie świetny pod względem gameplayu, fabuły i wielu wielu innych.
Większość osób się skarży jedynie na wymagania ja również ponieważ mój komputer do najmocniejszych nie należy a się na jarałem na grę strasznie.
Najlepsze są dla mnie RPG ,a prawdę mówiąc mało takich które przypominają Wiedźmina czy Gothica a takowe najbardziej lubię.
Choć poprzednie części nie były dla mnie najlepszymi RPG w jakie grałem to wierzę że W3 będzie bo ma w sobie wszystkie aspekty które uwielbiam :
- otwarty Świat
- dobrą fabułę
- znakomitą muzykę
wiele by można wymieniać. Pytanie tylko czy zdołam go uruchomić.

Co do AC to ja może nie to co nie lubię, tylko po prostu jak dla mnie wieje tam nudą.
Kupiłem 1 część którą się zawiodłem, kupiłem 2 która mnie zaskoczyła a później już nawet nie chciałem sięgać po następne części bo nic tak naprawdę w sobie nowego nie mają. Tak jak COD z którym skończyłem po przejściu MW 2. Przesiadłem się na BF-a ale widać on tak samo idzie w ślady COD-a więc 4 częścią już się nawet nie interesowałem i gram nadal w 3.
 
Last edited:
Ja na pierwszym miejscu w grach zawsze stawiam fabułę, ogólną historie świata.. no i klimat :) a Wiedźmin tego ostatniego to ma i to.. bardzo dużo. Pamiętacie Odrina z W2? :D
 
Tego też nie było: (przynajmniej ja nie kojarzę)
D.G.: Czy broń będzie się zużywała?
M.T.: Tak. Mamy system niszczenia przedmiotów, trzeba je naprawiać u rzemieślników.


D.G.: OK, super. Czy będą ukryte lokacje, do których postać się dostanie, jeśli będzie miała konkretne umiejętności lub będzie się kierować poszlakami, na przykład podsłuchawszy NPC?
M.T.: Tak.
http://pclab.pl/art61452-4.html
 
Last edited:
Nie do końca Wiedźmin, ani CDPR.. :) ale przypatrzcie się. Czy na tym obrazku nie możemy zobaczyć nasze małe studio, gdy było jeszcze pisklątkiem :D

CDPR'ek

Ze strony internetowej
 
... I Thought I Saw a Pussycat.. :)

---------- Zaktualizowano 09:04 ----------

Co do możliwości grania po zakończeniu wątku głównego - podejrzewam ze ograniczy sie to tylko do eksploracji + ubijania plugastwa które sie respawnuje. Dlaczego nie questy ? Bo te, jak wiemy, zawsze są jakoś powiązane z fabułą głównego wątku - chyba ze pozostaną tylko fedexy, to wtedy tak.
 
Denerwują mnie porównania Wiedźmina 3 do Gry o Tron... Idiotyczne, no ale cóż, saga zagranicą jest słabo dostępna i znana...
 
Denerwują mnie porównania Wiedźmina 3 do Gry o Tron...

Cóż... zagraniczni odbiorcy muszą mieć jakiś bliższy ich kulturze punkt odniesienia. Oba dzieła (mowa o książkach) dzieli nie tylko odległość geograficzna ale również rozbieżność czasowa w powstawaniu (Wiedźmin datuje swoje początki na nieco wcześniejsze lata, więc na siłę można by A Game of Thrones porównywać do rodzimej publikacji ;)... ). A z racji, że oba są popularnym (przy czym wiesiek "jeszcze" nie aż tak...) obecnie dark-fantasy to porównania są nieuniknione.

W tym cały "procederze" swoje trzy grosze dołożyli też sami RED'zi werbując aktora z serialu HBO do roli Emhyr.
Ot, sprawny marketing (jak wcześniej z porównaniami do Skyrim).
 
Top Bottom