Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Mam nadzieję, że w grze znajdą się i gnomy i kościany poker, możliwość konfiguracji ustawień kamery też jest ważna. Ale, żeby w ogóle móc grać na sensownym sprzęcie i ustawieniach potrzebna jest odpowiednia optymalizacja B).
 
Last edited:
Lol, jakże łatwo połechtać ego fanów :stuart: Wystarczy dać pierdółkę, o którą od dawna proszą, a wszyscy będą ukontentowani ;D

 
Robi się coraz ciekawiej. Oreny słabo stoją, Korony idą w górę, a już w ogóle to jest popyt na klejnoty :)
Ja to bym pragnął żeby mikstury się nie refilowały (czy jak to zwał).
No chyba że tak już jest, a ja to przegapiłem :)
Ale Kościany Poker, Gnomy i Kowal z Podgrodzia to w sumie podstawa :)
Może uda się zagrać w Geralt Kramarz Obwoźny: Skup, Sprzedaż, Windykacja :)
 
Na szczęście włosy i brodę już ma białe, tylko brwi się ostały.

Bardzo mnie cieszy fakt koron. REDzi trolle, zawsze mówili, że oreny będą. No i są, ale nie same :p
 
A co z kościanym pokerem? Jeśli będą korony i gnomy to też pokerek musi być
Wystarczyło by dać opcję pogrania (na nieduże stawki) z Jaskrem, Zoltanem i kilkoma innymi krasnoludami, którzy by mogli powspominać jak to było dawniej ;)

@Marcin Momot podobno ma KP nie być w grze, podobno DLC też są już zaplanowane, ale może mogli byście wrzucić jeszcze jeden DLC - taki nieduży z KP (3-5 osób w grze i to wszyscy) nic dużego...
[jedną z osób poza Jaskrem i Zoltanem mógłby być Percival Schuttenbach ukryty w jakiejś piwniczce, przed gniewem kapłanów Wiecznego Ognia]
 
Top Bottom