Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Może nie będzie tak źle, jak na razie dodali kolekcjonerki do swojego katalogu z informacją, że wszystkie są już wyprzedane i można się zapisać na listę rezerwową. Także jakiś postęp jest, ale zobaczymy ile im jeszcze zajmie dodanie tej "stosownej zakładki". :p Osobiście obstawiam, że do końca miesiąca się uwiną. :troll:
 
Mają do dodania kilka tysięcy takich zakładek, a dodatkowo muszą jeszcze każdemu dodać w niej odpowiednią wersję gry: PC/XOne/PS4. Tego raczej ot tak z automatu nie zrobią jeżeli zmienili nie tylko szatę graficzną ale i "silnik" sklepu. Też myślę, że do marca się wyrobią.
 
Mają do dodania kilka tysięcy takich zakładek, a dodatkowo muszą jeszcze każdemu dodać w niej odpowiednią wersję gry: PC/XOne/PS4. Tego raczej ot tak z automatu nie zrobią jeżeli zmienili nie tylko szatę graficzną ale i "silnik" sklepu. Też myślę, że do marca się wyrobią.

Jeśli muszą robić to ręcznie to współczuje braku wiedzy ich działowi IT.....
 
Chyba, że bazę nową robili i przy przenoszeniu danych coś skopali... :p

Starczy że baza się źle wyeksportowała, sam siedziałem 4 dni przy obróbce samej bazy danych PHPem bo zły zapis był i uporządkować trzeba było a wpisów w 3... no kilka-kilkanaście tysięcy produktów sklepowych było to zanim popisałem funkcje które naprawiły wszystkie szkody to 3 dni minęły :p
 
Starczy że baza się źle wyeksportowała, sam siedziałem 4 dni przy obróbce samej bazy danych PHPem bo zły zapis był i uporządkować trzeba było a wpisów w 3... no kilka-kilkanaście tysięcy produktów sklepowych było to zanim popisałem funkcje które naprawiły wszystkie szkody to 3 dni minęły :p

To przede mną, wczoraj egzamin z Baz Danych miałem. :p Oracle MySQL jest niefajny... Bazy fajne ale Oracle`owego SQLa nie lubię.
 
Lista rezerwowa.

Sry ale znalazłem tylko wątek strikte o edycji kolekcionerskiej a nie o liście rezerwowej.

Mam pytanie czy ktokolwiek wie jak tam stoji sytuacja z lista rezerwową?
Jest jakaś szansa że się dostanie z niej kolekcionerke? Czy jest to zabieg typowo marketingowy żeby się pozbyć płaczu o wydanie większej ilości?
Gdziekolwiek jest napisane którym się jest w tej kolejce?

Bo poprostu nie wiem czy jest sens czekać czy kupić za 700 zl na allegro ....
 
Mogłeś napisać w tym temacie tak czy tak: Klik
Warto czekać, na allegro zdążysz zawsze kupić EK, a ktoś może zrezygnować ze swojej EK i jeśli jesteś zapisany na listę rezerwową, to możesz liczyć na wylosowanie. Nadzieja jest zawsze, a po co przepłacać. Lepiej poczekać.
 
O ile się orientuję, żeby lista rezerwowa była uczciwa będzie losowanie w związku z czym kolejność wpisów nie ma znaczenia. A to ile osób z listy dostanie grę jest zależne tylko i wyłącznie od osób które zdążyły załapać się na pewne egzemplarze i tego czy je opłacą
 
@gervvazy, no i właśnie do tego m. in. tamten wątek służy, nie ma potrzeby zakłada osobnego tematu żeby zapytać czy warto zapisywać się na listę rezerwowych. Na przyszłość polecam jednak korzystać już z istniejących tematów, bo na 99% jest taki, który pasuje. Jeśli jednak nie jesteś pewien to napisz do kogoś z moderacji przed założeniem tematu.

Powyższe posty przenoszę do tematu o edycji kolekcjonerskiej.
 
Jestem ciekaw, czy komuś cdp.pl przywrócił już zakładkę z EK? Bo mi niestety jeszcze nie :(.
 
^nie zdziwiłbym się, gdyby baza danych z zaklepanymi kolekcjonerkami została coś się z nią stało. Byłby nowy powód do przesunięcia premiery...
 
Last edited:
Wczoraj wieczorem zalogowałem się na cdp.pl. Co jakiś czas sprawdzam, czy moich kilka sztuk kolekcjonerki Wiedźmin 3 - Dziki Gon na PC jest na swoim miejscu. Dawno nie logowałem i wystraszyła mnie ta brzydka nowa strona. Zalogowałem i ogarnęła mnie panika. Moje kolekcjonerki zniknęły! Przejrzałem wszystkie zakładki i ogarnął mnie strach. Nie ma...
Kolega tez zamawiał sobie kilka sztuk i poprosiłem, by zalogował i sprawdził jak sytuacja wygląda niego. To samo.
Dzisiaj zadzwoniłem do cdp.pl i powiedziano mi, że Wieśki zniknęły, bo nie mają odpowiedniego miejsca do tego, ale wszystko gra i niedługo ma się to pojawić na stronie. Odetchnąlem z ulgą, lecz poprzednia noc była nieprzespana.
Tak więc użytkownicy, którzy mają zaklepane kolekcjonerki mogą spać spokojnie. Niedługo na ich kontach wersje kolekcjonerskie ukażą się znowu.
Pozdrawiam.

Handlarze spekulują towarem, a później dziw, że ludzie muszą zapisywać się na listy rezerwowe. Na szafot z nim :rant: :popo: :vava:
 
Właśnie takie *** zamawiają kolekcjonerki na zarobek.
Oni mają więcej, ktoś inny nie ma w ogóle.

Mnie osobiście, jak najbardziej odpowiada wersja podstawowa, która sama w sobie jest jak kolekcjonerka (rzeczy typu karty, figurki, smyczki i inne pierdoły za kilka stów więcej, nie są mi, do szczęścia potrzebne).
Jednak takie sytuacje jak wyżej opisana, należy piętnować.
 
Last edited by a moderator:
@Wroobelek

To samo chciałem napisać zanim temat zamknęli.
Niby nie ma jakiś oficjalnych zakazów, ale jest to niezmiernie amoralne. Tym bardziej w przypadkach gdy towar jest deficytowy i ma długie kolejki rezerwowej listy prawdziwych fanów czekających na tytuł.
 
Jak ja takich ludzi nie cierpie. Kolekcjonerka jest dla kolekcjonera a nie dla handlu. Jeszcze sobie z koleżką zamówili razem do handlu. Nie dziwne, że miałeś nieprzespaną noc. Też bym się zdenerwował jakbym miał stracić pewnie około 1-2 tysiące zysku za parę kliknięc myszką :D
@nosor "bez pozdrowień"
 
Top Bottom