WAŻNA INFORMACJA o nadchodzącym połączeniu kont RED/GOG

+
A ja mam takie pytanie: wyraziłem zgodę na połączenie kont i dostałem informację, by od 9 marca logować się na to forum loginem i hasłem z gog.com. Jeżeli mam tam trochę inny nick (bo mój standardowy był już zajęty), to ten na forum mi się zmieni? Wolałbym tego uniknąć i dalej pozostać Hostajlem :(

Pewnie już była odpowiedź na to, ale nie sprawdziłem, bo jestem w podróży i piszę z telefonu ;P
 
Last edited:
A ja mam takie pytanie: wyraziłem zgodę na połączenie kont i dostałem informację, by od 9 marca logować się na to forum loginem i hasłem z gog.com. Jeżeli mam tam trochę inny nick (bo mój standardowy był już zajęty), to ten na forum mi się zmieni? Wolałbym tego uniknąć i dalej pozostać Hostajlem :(

Pewnie już była odpowiedź na to, ale nie sprawdziłem, bo jestem w podróży i piszę z telefonu ;P

Mam ten sam problem i wygląda na to, że owszem - zmieni się.
 
Niestety się zmieni. Wtedy trzeba będzie skontaktować się z działem wsparcia technicznego GOG.com w celu zmiany nicka na wybrany.
 
Niestety się zmieni. Wtedy trzeba będzie skontaktować się z działem wsparcia technicznego GOG.com w celu zmiany nicka na wybrany.
Dzięki Bogu już kilka miesięcy temu zmieniłem tam nick na Rustine. :D
Pewnie do tego czasu ktoś by go zajął.
 
Ja też mam tam inny, ale nic to. Mam jeszcze opcję jednorazowej zmiany nicku w razie czego.
 
Ja też mam tam inny, ale nic to. Mam jeszcze opcję jednorazowej zmiany nicku w razie czego.

Tylko, że ta opcja zniknie po merge'u. Nadrzędnym nickiem będzie ten z GOGa. Natomiast jak pisałem, będzie można skontaktować się z ich supportem w celu zmiany na inny.
 
Niestety się zmieni. Wtedy trzeba będzie skontaktować się z działem wsparcia technicznego GOG.com w celu zmiany nicka na wybrany.
Ale jeżeli nick Hostile jest już na gog.com zajęty, to ktoś inny, kto nigdy nie rejestrował się na tym forum, ukradnie sobie moją tożsamość? :( Dział supportu mi chyba wtedy niewiele pomoże... :(
 
Ale jeżeli nick Hostile jest już na gog.com zajęty, to ktoś inny, kto nigdy nie rejestrował się na tym forum, ukradnie sobie moją tożsamość? :( Dział supportu mi chyba wtedy niewiele pomoże... :(

Jedynie nick. Wszystkie dane przypisane do Twojego konta na naszym forum, czyli liczba postów, data rejestracji, osiągnięcia zostają na Twoim profilu. Możliwe, że tak a osoba nigdy też nie zaloguje się na naszym forum.
 
Ale jeżeli nick Hostile jest już na gog.com zajęty, to ktoś inny, kto nigdy nie rejestrował się na tym forum, ukradnie sobie moją tożsamość? :( Dział supportu mi chyba wtedy niewiele pomoże... :(

Dokładnie, ja tutaj się od niemal 8 lat produkuje jako IwaN, a nagle przeskoczę na konto IwaN888 z GOG'u (bojarze było IwaN było zajęte), które mam raptem trzy lata :(.

Smuteczek :sad: ...
 
Ale jeżeli nick Hostile jest już na gog.com zajęty, to ktoś inny, kto nigdy nie rejestrował się na tym forum, ukradnie sobie moją tożsamość?

To może spróbuj teraz na gogu zmienić nicka na Hostile'a, przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz.
 
Ehh gdybym wiedział to bym się nie zgodził na migrację :p

To może spróbuj teraz na gogu zmienić nicka na Hostile'a, przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz.

Tylko jak? :p Nie ma takiej opcji tam..
 
Top Bottom