WAŻNA INFORMACJA o nadchodzącym połączeniu kont RED/GOG

+
Kurczę, wiedziałam, że myszy krótko żyją, ale miałam zamiar jeszcze trochę się tu pokręcić. :p
Dobrze, że mam w zanadrzu jakieś inne wersje tej nazwy, to może chociaż coś podobnego uda mi się uzyskać, jak mój obecny nick na GOGu będzie zajęty. Ale zamieszanie się porobiło, eh.
 
Last edited:
Kurczę, wiedziałam, że myszy krótko żyją, ale miałam zamiar jeszcze trochę się tu pokręcić. :p
Dobrze, że mam w zanadrzu jakieś inne wersje tej nazwy, to może chociaż coś podobnego uda mi się uzyskać, jak mój obecny nick na GOGu będzie zajęty. Ale zamieszanie się porobiło, eh.
Weź kliknij rejestrację na GoGu, podaj tylko nick z forum (resztę zostaw pustą) i wyślij formularz. Jak się pojawi alert, że zajęte, to masz problem :p Jak się nie pojawi, to pisz do GoGu o zmianę nicka.
 
Weź kliknij rejestrację na GoGu, podaj tylko nick z forum (resztę zostaw pustą) i wyślij formularz. Jak się pojawi alert, że zajęte, to masz problem :p Jak się nie pojawi, to pisz do GoGu o zmianę nicka.
Aj, zajęte. Ale i tak zmienię, tylko tego maila to już teraz pisać, czy dopiero po 9 lutego?
 
Maila do supportu GOGa będzie można wysłać dopiero po 9 marca.
Ja wysłałem wczoraj, dostałem dziś odpowiedź żebym podał 4 ostatnie cyfry karty, lub ID transakcji Paypalowej (na GOG oczywiście). Podałem to drugie, czekam na zmianę.

Swoją drogą: niektórzy z was mają na tyle rzadkie nicki, że nie powinny być zajęte na GOGu... chyba że sami się tam kiedyś zarejestrowaliście, i po prostu tego nie pamiętacie. Mnie się coś takiego zdarzało w przeszłości (w innych serwisach).
 
Last edited:
Hah tak jak przeczuwałem, mojego nicka (wymyślonego jeszcze za czasów gimbazy, kiedy się oglądało Zorro^^) oczywiście nikt nie zajął, za bardzo oryginalny xD.
 
Mnie, jak widzę, też się pofarciło.
Współczuję wszystkim, którzy mają z tym problem. To, jak napisał @Hostile, niby nic, taki nick, ale... Właśnie - to ale.
 
Mnie, jak widzę, też się pofarciło.
Współczuję wszystkim, którzy mają z tym problem. To, jak napisał @Hostile, niby nic, taki nick, ale... Właśnie - to ale.

Coś się wymyśl.:) Zobaczymy co będzie po 9 marca. Póki co nie dostałem żadnej odpowiedzi, na drugiego maila od GoGa.
 
A ja mam parę problemów ;) nie mogę wejść na forum normalnie przez google bo jak jestem na etapie tym co jest na rysunku Triss,Geralt i Yen na łodzi i piszę wyżej kontynuuj do the witcher ... to jak naciskam na kontynuuj to nic dalej nie wchodzi nie da rady dalej wejść dlatego wszedłem na pasek historii przeglądania i tam akurat było forum no i jestem , ale pojawił się kolejny problem jestem tu zalogowany ale znikło mi wszystko czyli nie mogę się wylogować , nie ma mojego profilu itp . Na prawym górnym rogu wszystko znikło...:(a jak chcę wejść na inna zakładkę na forum np. wiedźmin 3 Dziki Gon to pokazuje mi się Vernon Roche z uśmiechniętą twarzą i piszę coś po angielsku
 
Hmm teraz mi się pokazało po odświeżeniu w prawym górnym rogu zaloguj a obok rejestruj się , ale ja jestem zalogowany ;) w piszę ale hmm kurczę nie mam profila..Dobra widzę swój profil , ale nadal na nic nie mogę wejść bo ten Vernon się pokazuje heh ;) ale konta połączyłem
 
Last edited:
hmm teraz mi się pokazało po odświeżeniu w prawym górnym rogu zaloguj a obok rejestruj się , ale ja jestem zalogowany ;) w piszę ale hmm kurczę nie mam profila..dobra widzę swój profil , ale nadal na nic nie mogę wejść bo ten vernon się pokazuje heh ;) ale konta połączyłem

ctrl + r
 
Póki co Natalia milczy, więc już nieśmiało zaczynam podejrzewać że do 9 marca to by było na tyle, jeżeli o mój kontakt z supportem idzie.
 
Mam wrażenie, że stawianie użytkowników przed faktem dokonanym, bez żadnej możliwości manewru, integracja kont (plus związana z tym konieczność rejestracji na GOG'u) albo fora ze dwora jest kapkę nie fair. W dodatku część z nas siłą rzeczy utraci przy tym zabiegu nicki, a niektórzy siedzą tu ze swoimi, że hoho albo i dłużej. Oczywiście można próbować szczęścia z supportem gogowym pod warunkiem, że ktoś czuje się dostatecznie mocny w engliszu Tylko co z tymi, którzy tak pewnie się nie czują? Gdzie mają się zgłaszać? Krótko mówiąc nie podoba mi się ta sytuacja.
 
Stado płaczek... Niedobre CDPR wam chce "zepsuć" wasze ukochane konta, bo.. bo właściwie nawet nie wiem o co wam chodzi. Histeryzujecie jak przedszkolaki przed wyjściem rodziców.

Ja używam wszędzie ksywy LooZ^, tutaj miałem już LooZ, potem LooZpl (po kolejnym połączeniu, bo jestem tutaj od 11 lat), na gogu mam LooZ.347, a tutaj user.costamcostam bo się system popsuł i nie mogę się na LooZpl zalogować. Więc mam łącznie 3 konta.

Zamiast płakać, to może poczekajcie na ten 9 marca i wtedy się weźcie do roboty?

Unifikacja jest doskonała decyzją:
1) Wszędzie jest ten sam nick i można z niego korzystać zarówno na GOG jak i tutaj.
2) Łatwiej dbać o bezpieczeństwo 1 niż 2/3 systemów.
3) Dużo łatwiej rozwijać jeden spójny system
4) Może dojść wiele funkcjonalności do obu systemów dzięki temu
5) Łatwiej dbać o stabilność i wydajność jednej bazy, a nie kilku.

Tak więc, ode mnie duży + i czekam na efekty.
 
Top Bottom