[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
to IMHO ta nowa strzałka z cofaniem talentów mocno nie pasuje do stylistyki gry (zbyt nowoczesny design).
Cały nowy interfejs jest nowoczesny, z ostrymi zakończeniami i prostokątnymi elementami.
Również poprzednie tło (z Geraltem z CGI do oficjalnego ROTWW) było lepsze (w końcu to ekran rozwoju bohatera właśnie).
A to jest Kaer Morhen - miejsce rozwoju głównego bohatera. Wygrywa, bo pasuje kompozycyjnie do pozostałych teł przedstawiających miejsca, a nie postacie.
Na koniec zmieniona ikonka bohatera (głowa z kucykiem) jest taka sobie - W1 Geralt ma rozpuszczone włosy.
Wcześniej był hełm, a w miejscu, gdzie teraz jest Geralt z mieczem był Geralt z kucykiem.
obszar wyboru godziny medytacji jest zbyt "skomplikowany" (mało przejrzysty) - za dużo tych okręgów co utrudnia przejrzysty i intuicyjny wybór danej godziny.
Panel medytacji się nie zmienił od ostatniej wersji, a godzinę wybiera się klikając w wyróżniające się i kontrastujące ikony pór dnia lub pasek po prawej.

Interfejs w obecnej wersji jest już najprawdopodobniej ostateczny.
 
Nie miałbym takiej pewności.
IIRC była dyskusja odnośnie tego

na interze i odpowiedź dev'a
 
To co napisałem o interfejsie to drobnostki (oprócz tej paskudnej strzałki z XXI).
Natomiast założe się, że ten strój z W3 to remake starej wersji W1 (i swego rodzaju hołd "homage" dla pierwowzoru) i wartobyłoby zatrzymać ów wygląd dla zwykłej kurtki a najlepiej go podrasować na wzór:
View attachment 10215
http://www.moddb.com/mods/the-witcher-dark-geralt-mod/images/dark-geralt3#imagebox

A ulepszoną kurtkę zostawić z reteksturą z kolczugą na ramieniu która zaprezentowaliście kiedyś.
 

Attachments

  • 3.jpg
    3.jpg
    33.6 KB · Views: 95
Last edited:
Natomiast założe się, że ten strój z W3 to remake starej wersji W1 (i swego rodzaju hołd "homage" dla pierwowzoru) i wartobyłoby zatrzymać ów wygląd dla zwykłej kurtki a najlepiej go podrasować na wzór:
Przecież mówiłem, że możesz sobie ściągnąć tego moda i go wrzucić do gry bez problemów.
 
No nie bardzo, ponieważ ów mod reteksturuje wszystkie kurtki a wasza ulepszona kurtka wygląda bardzo dobrze

Sugeruje tylko pozostawienie oryginalnej zwykłej kurtki z powodu nawiązania do jej wyglądu w W3 (nowe screeny) plus ewentualnie przyciemnienie jej skórzanych elementów bo w oryginale W1 wyglądają na wyblakłe (dlatego pokazałem "przyciemnionego" moda)




[
 
Last edited:
"zmieńmy 1 reteksture (zwykła kurtka) aby zachować oryginalny wygląd Geralta, który będzie dostępny w Dzikim Gonie jako nawiązanie do Wiedźmina 1 (prawdopodobnie w retrospekcjach)."



BTW oryginalna zwykła kurtka współgrałaby również z wyglądem Geralta z intra i outra CGI do W1

Natomiast ulepszone kurtki nawiązywałyby do wyglądu z W2 tak jak jest to obecnie IIRC zrobione w modyfikacji




"Czytamy ze zrozumieniem dwa razy wszystkie poprzednie posty zanim zdecydujemy się wziąć udział w dyskusji"
Duh...
 
Last edited:
@crass2012 jeśli pobierzesz moda na tą ciemniejszą kurtkę i wkleisz w odpowiednie miejsce, to będziesz miał i tą ciemną, i tą dwójkową. Trójkowa sukienka ma zupełnie inną konstrukcję i ciężko byłoby oddać nam to teksturą.
 
Kiedyś miałem ten mod, niestety nie mam już go na dysku, osobiście wolę "Dark Geralt mod" niż ten cały na czarno co szukasz.
 
Top Bottom