Wiedźmin 3: ekwipunek

+
@szincza no chyba, że nr 4 to wersja całkiem niezupgrade'owana wersji 3. Ale i tak jest jeszcze zbroja niedźwiedzia, która nie jest żadną z tych zbroi według mnie.

@Swooneb nope, to na szczęście nie sukienka. Ale jest jeszcze gorsza, bo to płytówka.
 

Dalej uważam, że zmienili trochę koncept :p.
 
@szincza no chyba, że nr 4 to wersja całkiem niezupgrade'owana wersji 3. Ale i tak jest jeszcze zbroja niedźwiedzia, która nie jest żadną z tych zbroi według mnie.

Nie wydaje mi się, różni się kolor i kilka poszczególnych elementów, poza tym wspólna wersja dla tej z trójki ma chustę.
No i właśnie czwórkę uznaliśmy za zbroje niedźwiedzia - razem z ukazaniem się tego screena z wilkami.

@Kuboniusz
Nie jest to niemożliwe.
Kto wie.

Jeśli rzeczywiście zmienił się koncept, to na gorsze imo.
 
Last edited:
@szincza O to chodzi, że nie wiem dlaczego uznaliśmy tą ze screena z wilkami jako Bear Armor, przecież różni się i kolorem i ozdobami. Ta ścieżka, którą pokazał @Kuboniusz jest jak najbardziej sensowna, ale to zupełnie inna zbroja, Bear Armor nie było nam jeszcze dane zobaczyć w grze.
 
@szincza O to chodzi, że nie wiem dlaczego uznaliśmy tą ze screena z wilkami jako Bear Armor, przecież różni się i kolorem i ozdobami. Ta ścieżka, którą pokazał @Kuboniusz jest jak najbardziej sensowna, ale to zupełnie inna zbroja, Bear Armor nie było nam jeszcze dane zobaczyć w grze.

Bear Armor to jest tylko koncept, który niekoniecznie musi w takiej samej formie znaleźć się w grze. Pancerz ze screena z wilkami jest do tego konceptu bardzo zbliżony, stąd utożsamianie tych dwóch. Oczywiście nie wykluczone, że masz rację - ale powinno się to brać pod uwagę.
 
Brałem jak najbardziej, kiedy myślałem, że sukienkowych zbroi w grze jest jedna, dwie, widzieliśmy już 3 lub 4. Bear Armor jest zielona, a na gameplayu i screenach mamy białą, czerwoną i niebieskawą(niby W1). Skoro będzie ich kilka, to nie ma bata, by nie były podobne(np. ta na screenie z wilkami oraz ta niby W1 mają bardzo podobne torsy).
 
@P ATROL Jeśli to inne armory, oznaczałoby to, że za upgrade'owaniem zbroi stoi pewien schemat.
Level 1 - pancerz prosty, bez wymyślnych dodatków
Level 2 - elementy ćwiekowane
Level 3 - skórzane naramienniki
Level 4 - metalowe naramienniki
Cóż, jeżeli tak to ma wyglądać, to nie wiem, czy jestem hepi :/.
 
Last edited:
@P ATROL Jeśli to inne armory, oznaczałoby to, że za upgrade'owaniem zbroi stoi pewien schemat.
Level 1 - pancerz prosty, bez wymyślnych dodatków
Level 2 - elementy ćwiekowane
Level 3 - skórzane naramienniki
Level 4 - metalowe naramienniki
Cóż, jeżeli tak to ma wyglądać, to nie wiem, czy jestem hepi :/.

Ale czego chcesz więcej? Jak można zmienić jedną zbroję tak żeby inaczej wyglądała ale nie az tak, bo musi być nadal tą samą zbroją?
 
Ale czego chcesz więcej? Jak można zmienić jedną zbroję tak żeby inaczej wyglądała ale nie az tak, bo musi być nadal tą samą zbroją?
Chodzi o to, że upgrade'owanie każdej zbroi na Level 3 wyglądać może prawie zawsze tak samo - dostajemy skórzane naramienniki.
Oczywiście mogę pleść głupoty i w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej, ale to wywnioskowałem z dostępnych materiałów.
 
To są dwa rożne armory - jeśli zmienili koncept - to źle, bo wolę tą z artów bardziej.

Bankowo dwa różne armory, zbroja z niedźwiedzia ma później elementy niedźwiedzie, napewno nie zamienili niedźwiedziej skóry na szmatę pod szyją, bo co to by był za bear armor.
 
Chodzi o to, że upgrade'owanie każdej zbroi na Level 3 wyglądać może prawie zawsze tak samo - dostajemy skórzane naramienniki.
Oczywiście mogę pleść głupoty i w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej, ale to wywnioskowałem z dostępnych materiałów.

No tak - przeto pytam co byś chciał więcej. Co można wcisnąć do "zbroi wilka" - gorsetu jako ulepszenie? Dać mu sukienkę? :D Jedynie poprawić jakieś pasy, może dodać elementy płytowe zamiast tych płyt kolczych.

Albo i te koszulę z sukiennicą. Jak ulepszyć? Dać jakieś naramienniki skórzane i jakieś elementy, później dać coś kolczego , później płytówka - i tyle. Po drodze można dać jeszcze jakiś dodatkowy pas lub torbę albo ćwieki tu i tam. Więcej nie bardzo, bo zmienisz charakter zbroi lub całkiem jej wygląd.

Sam pomysł z ulepszaniem zbroi jest super. Będzie ich trochę mniej - nie będzie wrażenia, że co chwilę wymieniamy zbroje jak jakieś "rękawiczki" ale też nie będzie znudzenia, że nosimy cały czas ten sam pancerz, pobawimy się w ulepszanie tegoż pancerza, "składanie" go z różnych elementów. Do tego możemy dać rękawice z tego, buty z innego. Będzie dobrze :D.
 
Ja mam nadzieje, ze nie wszystkie zbroje beda z sukienkami, fajnie gdyby jakas silna byla bez sukienki.
 
To takie, jakoś mało męskie, prawda ? hehe ;)

To raczej my jesteśmy mało męscy w porównaniu do czasów dawnych ;). Lwia większość męskich strojów od stanu chłopskiego aż po królewski to szaty, płaszcze, sukmany, kontusze, itd. O wojsku międzywojennym nie wspomnę. Tak samo jaki o obecnym (reprezentacyjnym). To chyba najmężniejsi z mędznych dzisiejszych czasów :D.

Ale fakt, przydałoby się kilka wiedźmińskich kurtek. Kurtek - nie zbroi, pancerzy, sukman tylko kurtek.
 
@fanktoy Widać nie zrozumiałeś :). Chodzi mi o to, że przy każdej ze zbroi upgrade może wyglądać tak samo (tj. na 3 lvl każdej zbroi za każdym razem dostajesz skórzane naramienniki, a na 4 metalowe).
Zobacz:
Misiowa zbroja 3lvl (właściwie 2 :D) - skórzane naramienniki, 4 lvl - metalowe:
Zbroja gameplay'owa 3lvl (?) - skórzane naramienniki:
Zbroja gameplay'owa 4lvl (?) - metalowe naramienniki:
Zbroja wilka 4lvl (?) - metalowe naramienniki:
Czerwona zbroja 4lvl (?) - metalowe naramienniki
Jak pisałem, mogę się mylić i moje "obawy" (bo jeśli to, o czym piszę okaże się prawdą, nie będę płakał) mogą się nie spełnić.
 
Wilcza Zbroja to na pewno I poziom, mamy ją w prologu. Boję się, jak to cudo gnomiej techniki będzie się prezentować na Lvl 4.
 
Top Bottom