Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
No i prawdopodobnie będzie kopia zapasowa na GOGu z odpowiednim updatem.
No właśnie tego faktu do tej pory nikt jeszcze nie potwierdził, dlatego o tej możliwości nie wspominałem. Jednak biorąc pod uwagę połączenie kont można się czegoś takiego spodziewać.

Takie późniejsze granie ma naprawdę wiele zalet.
A jedną z istotniejszych jest cena gry - jeśli ktoś nie ma ciśnienia na kolekcjonerkę, to może grę kupić za pół roku za niższą kasę.
 
Choćby się chciało, tego się nie uniknie. Człowiek musiałby się odciąć całkowicie od wszystkich mediów - może wtedy.
 
Ech, nieco szkoda
Na otarcie łez podpowiem Ci, że masz jeszcze konta w samym Windowsie, co w pewien sposób rozwiązuje problem.

---------- Zaktualizowano 13:35 ----------

@Wroobelek Zapomniałeś o najważniejszym czyli spoilerach.

Spoilery i tak by się pojawiły. Aby ich uniknąć trzeba byłoby wstrzymać premierę również wersji konsolowych, ale na to raczej nie zgodzą się księgowi.
 
Na otarcie łez podpowiem Ci, że masz jeszcze konta w samym Windowsie, co w pewien sposób rozwiązuje problem.

To wiem, ale po diabła mam tworzyć nowe konto Windows (które zajmują przecież miejsce na moim systemowym SSD) aby mieć inny profil gry.
Niby się da, ale to lekko tak bez sensu.
 
Jedynym powodem, dla którego nie ma i nie będzie osobnych profili jest chęć skłonienia do zakupu kolejnego egzemplarza gry, czy też raczej usługi grania. Technicznych powodów brak.
Ja nie widzę jakiegokolwiek powodu do przesunięcia premiery. Jeśli jednak ktoś wolałby grać w grę ostatecznie dopracowaną - nawet kosztem na przykład 6 miesięcy, to (uwaga!) może to osiągnąć...
Dokładnie taki mam plan. Przykro mi, ale poczekam.
 
Dokładnie taki mam plan. Przykro mi, ale poczekam.
W pełni Cię rozumiem i szanuję Twoją decyzję. Ja kiedyś najsmaczniejsze kęski z obiadu również zostawiałem sobie na koniec :D.
Nie rozumiem tylko narzekania niektórych, że "skoro ja będę czekał na dopracowanie gry, to inni również niech nie grają".

Narzekam na narzekaczy - nie jest dobrze :p.
 
Jedynym powodem, dla którego nie ma i nie będzie osobnych profili jest chęć skłonienia do zakupu kolejnego egzemplarza gry, czy też raczej usługi grania. Technicznych powodów brak.
Niby w jaki sposób zakup drugiego egzemplarza gry miałby pomóc w kwestii profili? Przecież to, ile posiada się kopii, nie miałoby w tym przypadku absolutnie żadnego znaczenia...
 
To może tak "banik" do tego czasu na forum (dla chętnych), co by łatwiej wytrwali ;) ...

Rozwiązanie zacne w swoich założeniach, ale zupełnie nieskuteczne, bo mogliby przeglądać forum bez logowania. Ale przynajmniej nie byłoby narzekania na spoilery ;D.
 
Spoilerów byś nie uniknął chyba nigdzie.

Tak, czy inaczej liczę jeszcze na jedną obsuwę Wiedźmina 3. Jak to mówią - do trzech razy sztuka, a wczesna jesień 2015 wydaje się być ciekawą porą na granie.
 
Niby w jaki sposób zakup drugiego egzemplarza gry miałby pomóc w kwestii profili? Przecież to, ile posiada się kopii, nie miałoby w tym przypadku absolutnie żadnego znaczenia...
Ma znaczenie, jeśli masz przykładowo pc i konsolę. Teoretycznie ty i ktoś jeszcze moglibyście grać w miarę komfortowo na jednym egzemplarzu, ale brak profilów skutecznie do tego zniechęca, bo bardzo łatwo w ten sposób utracić postęp w grze. Więc dla uniknięcia problemu niektórzy będą skłonni wydać pieniądze na dodatkowy egzemplarz. Ja nie widzę innego powodu takiego postępowania. To jest ostatnio coraz częstsza praktyka ze strony wydawców. Jeden gracz do jednej gry. Albo opłata za abonament.
 
Premiera w maju jest mi osobiście wybitnie nie na rękę, najgorszy termin jaki mógłby byc. Idealnie to jest właśnie nie później niż luty i nie wcześniej niz październik. Oczywiście nie modle sie o obsuwę (bo na 99,99% jej nie będzie) ale nie czułbym żadnego negatywu jakby była. Bardziej bylem wkurzony na to ze gra nie wyszla w 2014 (oczywiście na ówczesny stan wiedzy jaki posiadaliśmy o grze)
 
Nie przesadzaj. Nikt nie będzie kupował drugiej gry i konsoli za półtora kafla tylko dlatego, że chciałbym grać równolegle z bratem, a gra nie oferuje profili. Tym bardziej, że dopiero co musiał włożyć trzy koła w upgrade PC :teeth:
Przecież napisał: "jeśli masz pc i konsolę".
Teoria jak dla mnie w stylu spiskowych, ale co mi do tego.
 
Nie przesadzaj. Nikt nie będzie kupował drugiej gry i konsoli za półtora kafla tylko dlatego, że chciałby grać równolegle z bratem, a gra nie oferuje profili. Tym bardziej, że dopiero co musiał włożyć trzy koła w upgrade PC :teeth:

Trzeba będzie sobie na kartce zapisywać daty zapisów, godziny i sekundy. Ja po tym jak zgubiłem sejwa w W2 przy trzecim podejściu (wtedy moja siostra się zainteresowała grą) tak robiłem, ale nie jest to zbyt wygodne niestety.
 
Przecież napisał: "jeśli masz pc i konsolę".

Fakt, zauważyłem poniewczasie. Co nie zmienia faktu, że wolałbym jednak założyć drugie konto na kompie, niż wydawać dwie stówy na drugi egzemplarz gry.

Ed.:
Chyba, że ktoś ma po prostu taki kaprys i chce mieć grę na każdą posiadaną platformę. W końcu kto bogatemu zabroni? ;)
 
Top Bottom