WAŻNA INFORMACJA o nadchodzącym połączeniu kont RED/GOG

+
Zamieszczone przez raison d'etre Zobacz posta
@Marcin Momot
Czyli jeśli mam na gogu inny mail i nazwę użytkownika, a chciałbym pozostać przy nicku forumowym, to mam po prostu zezwolić na połączenie i poczekać do tego dziewiątego, w wyniku czego na gogu utworzy się automatycznie nowe konto z danymi forumowymi i w ten sposób będę miał dwa konta na gogu do wyboru?
Tak. Dokładnie tak.

I właśnie argument pt "... wierzymy, iż pamiętanie jednego hasła i jednej nazwy użytkownika jest łatwiejsze niż korzystanie z wielu kont jednocześnie" szlag trafił :D
 
Mój szczwany plan z daniem jakiś spacji w nicku poszedł się...

O ile okno rejestracji GOG nic nie wypluło, zatwierdzając nawet "zielonym ptaszkiem", to już Pani z supportu wyprowadziła mnie z błędu :( .

P.S. Przy okazji - jedno hasło do wielu kont to ZŁO - jak ktoś je ukradnie/wycieknie to mamy przerąbane po całości, a tak tylko trochę.
 
Jednak nie poddałem się i zawojowałem o zmianę nicka z "IwaN888" na "I_w_a_N".

Co prawda to nie to samo, ale zawsze coś. I bez denerwujących cyferek.

P.S. Ciekawe czy nasza moderacja też się zmieni i po 9 marca ich nie poznamy ? ;)
 
Hello, I just changed your username to Kuboniusz as requested

Po tygodniu czekania :yes:!
 
Troche to trwało, ale mi też Natalia pomogła. Miło.

Witaj w klubie, @szincza ;). Miło wiedzieć, że wciąż można korzystać z własnej (choć wirtualnej) tożsamości, prawda?

Ed.:
No tak, forum się zacięło i wrzuciło dwukrotnie mojego posta. Ale już go przyciąłem ;).
 
Last edited:
Witaj w klubie, @szincza ;). Miło wiedzieć, że wciąż można korzystać z własnej (choć wirtualnej) tożsamości, prawda?

---------- Zaktualizowano 00:07 ----------



Witaj w klubie, @szincza ;). Miło wiedzieć, że wciąż można korzystać z własnej (choć wirtualnej) tożsamości, prawda?

Zdecydowanie. Dla wielu może to i głupia sprawa, ale jak się figuruje pod konkretnym nickiem przez osiem lat (tylko na samym forum) to utrata tej wirtualnej tożsamości może przeszkadzać, tym bardziej że w moim przypadku zajęcie nicka było efektem czyjegoś złośliwego żartu. Bardziej w takim wypadku boli też postawa Redanii, która w kwestii łączenia kont nie pozostawiła absolutnie żadnego pola do manewru. Dla mnie wszystko skończyło się bezstratnie, ale pewnie nie wszyscy bedą mieli takie szczęście.
 
Hej, kurde chyba skleroza mnie dopadła i mam problem. Mianowicie jakieś kilka dni temu zalogowałem się na forum i pojawił mi się komunikat o połączeniu kont, wydaje mi się że się zgodziłem XD ale dzisiaj próbowałem się zalogować hasłem z gog'a i nie zadziałało, login też się nie zmienił na gog'owy, a komunikat o połączeniu się już nie pokazuje XD Czyli albo się nie zgodziłem (jeśli tak to jak mogę naprawić ten błąd?), albo coś nie zadziałało tak jak powinno. Ehh.. jeśli już teraz jest ze mną tak źle to co będzie za parędziesiąt lat? XD
 
Hej, kurde chyba skleroza mnie dopadła i mam problem. Mianowicie jakieś kilka dni temu zalogowałem się na forum i pojawił mi się komunikat o połączeniu kont, wydaje mi się że się zgodziłem XD ale dzisiaj próbowałem się zalogować hasłem z gog'a i nie zadziałało, login też się nie zmienił na gog'owy, a komunikat o połączeniu się już nie pokazuje XD Czyli albo się nie zgodziłem (jeśli tak to jak mogę naprawić ten błąd?), albo coś nie zadziałało tak jak powinno. Ehh.. jeśli już teraz jest ze mną tak źle to co będzie za parędziesiąt lat? XD

W pierwszym poście tego tematu masz wszystko wyjaśnione.

Łączenie kont 9 marca tego roku. Teraz wyrażasz tylko zgodę na to połączenie.
 
Nierozważnie założyłam sobie dawno temu konto na GOGu z danymi z forum wiedźmińskiego. Dobrze, iż jestem taka nierozważna ;)

Musiałam tylko maila na GOGu podmienić. Zdecydowanie należę do osób, które zdziwiły się, a nawet delikatnie napisane, zdegustowane są nadrzędnością konta gogowego nad forumowym. Nie jest tajemnicą, iż uderzacie w rynki zachodnie, więc z punktu widzenia ułatwienia sprawy i pozyskania większej liczby potencjalnych klientów na GoGu ruch taki ma sens. Ale z mocno przyciśniętym do skroni pistoletem. Jak inaczej traktować stwierdzenie, że jeżeli nie wyrażasz zgody na połączenie kont, twoje konto zostanie zablokowane ? Jeżeli chce się na forum pozostać, to trzeba się zgodzić i mieć nadzieję, że nick też uda się jakoś załatwić. Nieładnie.
 
A czy po połączeniu kont będzie możliwość zmiany loginu ? Bo ciężko mi będzie operować na forum nazwą "witcherfan100" zamiast "Upiorny Orszak". :p
 
@Upiorny Orszak, wiem że przeczytanie 26 stron może być bolesne, ale żeby nie przeczytać chociaż pierwszego posta? :p Po 9 marca będziesz miał tutaj taki nick jak na GOGu, jeśli chcesz zmienić to musisz napisać do supportu GOGa, zmienią o ile nie będzie zajęty.
 
Top Bottom