Seriale

+


---------- Zaktualizowano 20:18 ----------

Plotki o 'Digglu'

---------- Zaktualizowano 21:09 ----------

Na 'lisku' jakiś wysyp nowych seriali: Legends[od 16 lutego 21.00], Empire[od 12 lutego 22.00], Backstrom[od ostatniego piątku o 21.00]
S koleji od czwartku 26 lutego o 21.00 -- Peaky Blinders s02 na C+
 
Nowy odcinek TWD ciężko ocenić. Z jednej strony super wykonany, z drugiej strasznie nudny.

Te przewidzenia:
- Gubcio, gość od Garetha - zarąbiści
- Beth i Bob - dno
- dziewczynki - średnio

Chyba Martin był scenarzystą 2 ostatnich odcinków^^
 
Zgadzam się, właśnie obejrzałem i ogólnie mocny powrót choć wiadomo nie taki szokujący jak poprzedni odcinek ale było trochę ciekawej akcji. Nasuwa się tylko jedno ale
jeśli ci bohaterowie zaczną tak masowo ginąc to niedługo trzeba będzie wprowadzić nową ekipę bo nie będzie miał kto grać :D
 
No właśnie...
...kolejny z tych mega sympatycznych odcinków 'TWD' ale w sumie to od pewnego momentu nie mieli na niego pomysłu, chodził jakiś taki nie do...dziwny chodził taki. Ale tak się zastanawiałem po co? i przypomniałem że przecież dwóch nowych przyjęli[ksiądz, młody kulawy] to dwóch musiało wypaść i przewiduję że na tym się nie skończy, bo przecież ich śladem podąża 'Morgan' więc i kolejny/i wypadnie/ą.Ta nuda to pewnie z tego że ta najlepsiejsza kategoria w nagrodach serialowych to 'serial dramatyczny' i aspirujący do bycia 'fajnym' muszą te nudne wątki wstawiać do każdego rodzaju seriali, a przez to że są tak turbo-czerstwe ogląda się po kilka razy ten sam odcinek bo na każdym z tych dramatycznych wstawek się usypia :dead: A ten nowy wątek główny, ten z 'przebłysków' Tyreesa, o tej złej armii, ciekawe czy to pociągną. Aaa...i dobrze że z tych lasów wypadną w końcu[wycieczka do Waszyngtonu] bo to już powoli trochę męczące, w tym Waszyngtonie to może jakiś crossover z 'Rasidentem' bo chyba ostatni skończył się na Białym Domu a pewnie na końcu i tak okaże się że Rick wcale się ze śpiączki nie wybudził i cały czas śnił.
No i ta petycja chyba podziałała bo Beth poniekąd przywrócili do życia.

---------- Zaktualizowano 20:56 ----------

Dedektyw 2.0 -- fotki z planu.
 
Better Call Saul zapowiada się dobrze, czuć posmak Breaking Bad. Jedynie wprowadzenie kilku postaci z tamtego serialu wydaje mi się trochę na siłę, ale może to jeszcze rozwiną.

Chodzi mi o Mike'a i Tuco.
 
Czytając sagę Miecz Prawdy postanowiłem sobie odświeżyć serial (przerwany po 2 sezonach)... Co ja najlepszego zrobiłem... Gdy serial wychodził te ~6-7 lat temu, to mi się podobał. Ale teraz po przeczytaniu pierwszego tomu i połowie drugiego... Jak ja tego żałuję, ten serial się bardziej już chyba różnić od książki nie może, tragedia xD
 
'Ash vs Evil Dead' do obsady dołączyli Ray Santiago[jako giermek Asha] i Dana DeLorenzo[jako towarzyszka przygód[?]
No nie wygląda to za wesoło, oboje raczej nieznani, 10 odcinków po 30 min, nadzieja w tym że to produkcja Starza i jakiś poziom będzie może miała.

---------- Zaktualizowano 19:45 ----------

'Legend of the Seeker' racja nawet niezły był, szkoda że firma go produkująca zbankrutowała.
 
@the_tApion, zupełnie wyleciało mi z głowy, że dłubią przy telewizyjnej wersji Evil Dead, dzięki :D Nawet jak to już nie będzie to co kiedyś to przynajmniej w obsadzie jest Bruce Campbell, czekam.
 
Ja pierdziu, drugi odcinek Better Call Saul jeszcze lepszy niż pierwszy :eek: A jeszcze parę miesięcy temu myślałem że to będzie tylko jakiś durny sitcom :p
 
1 odcinek 3 sezonu Banshee genialny, najlepszy ze wszystkich, wg mnie ;) Oby cały sezon był na takim poziomie! :)
 
Ja pierdziu, drugi odcinek Better Call Saul jeszcze lepszy niż pierwszy :eek: A jeszcze parę miesięcy temu myślałem że to będzie tylko jakiś durny sitcom :p
Jak może to być durny sitcom, skoro pochodzi od twórcy Breaking Bad (Vince Gilligan, Peter Gould).
Bardzo podoba mi się czarny humor, gadane i zachowanie Saula. Aktorstwo i zdjęcia - pierwsza klasa.
No i szykuje się ciekawa kryminalna intryga.
 
 
@Daniel Abatemarco, takie docierały do mnie plotki ;) A to że pracują przy nim twórcy Breaking Bad nie ma tu nic do rzeczy, bo czy twórca nie może zmienić gatunku? Przykładowo, Ryan Murphy ma na koncie Asy z klasy (młodzieżowy komedio-dramat), Bez skazy (dramat medyczny), Glee (musical) i American Horror Story (antologia horrorów).

Tak czy siak, cieszę się że wyszło jak wyszło, bo Better Call Saul jest naprawdę świetny i nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. Nabrałem też wielkiej ochoty żeby odświeżyć sobie Breaking Bad, ale to chyba dopiero po zakończeniu pierwszego sezonu Saula.
 
Better Call Saul bardzo na plus, łezka się w oku kręci, jak dotychczas to jest prequel na jakiego BB zasługuje. :')
 
Umiejętności negocjacyjne Saula na piątkę z plusem :p

Ja ponownie wspomnę o The Good Wife. Oglądałam wczoraj odcinek z 5. sezonu, o którym było bardzo głośno. Ten, w którym ktoś bardzo niespodziewanie ginie. Całe szczęście, że nie czytałam żadnych spoilerów. Było mocno. I bardzo smutno :( Aż poleciała mi łezka :p
Rozumiem już dlaczego ten serial otrzymuje tyle nagród. Wciąga niesamowicie, zagrany świetnie i do tego bardzo fajnie poprowadzona historia.
 
Top Bottom