Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Jedyne co udało mi się odczytać to nagłówek.

"Przed nami zwieńczenie trylogii i koniec przygód Geralta. W cichości duszy wyczekujemy czegoś, co na nowo zdefiniuje pojęcie "epickie". Większego i lepszego od wszystkiego, co dostaliśmy dotąd. Czegoś, co nie tylko rzuci nas na kolana, ale i przygniecie do ziemi. Czy jednak nie oczekujemy zbyt wiele?"

Ja jeszcze odczytałem to powiększone: "O ile gra zostanie porządnie odrobaczona, nic lepszego od Wiedźmina III nas w tym roku raczej nie spotka".
 

Ubranie, błyszczący mieczyk. W skali całego obrazu, jaki przedstawia ten screen, to pikuś.

Poniższy zaś, pomijając oświetlenie, porę dnia i zodiakalne znaki panien na przodzie (chyba, że są spod znaku plasteliny) to czyż sama jakość nie jest gorsza ? Ano jest. Skromniejsze to wszystko.
View attachment 10353
 

Attachments

  • image_the_witcher_3_wild_hunt-27433-2651_0008.jpg
    image_the_witcher_3_wild_hunt-27433-2651_0008.jpg
    405.6 KB · Views: 43
Last edited:
Nowy gameplay, ten z materiałów dostarczonych gościom przez CDP RED wyglądał ponoć lepiej niż, to co zaproszeni widzieli w siedzibie studia, a tam były ustawienia wysokie. Wychodzi na to, że nowy gameplay to właśnie ultra, a o poziomie VGX czy chociażby SoD można w takim układzie zapomnieć.
 
Nowy gameplay, ten z materiałów dostarczonych gościom przez CDP RED wyglądał ponoć lepiej niż, to co zaproszeni widzieli w siedzibie studia, a tam były ustawienia wysokie. Wychodzi na to, że nowy gameplay to właśnie ultra, a o poziomie VGX czy chociażby SoD można w takim układzie zapomnieć.
Trochę chaotyczne to co napisałeś. Jaki nowy gameplay, jakie ultra ? Oni wszyscy (polscy dziennikarze) mówili o high, a że ultra niedostępny.
Chyba, że amerykańscy sprawdzacze mieli ultra, w takim razie prosiłbym link, do wrażeń po amerykańsku ;)
 
Trochę chaotyczne to co napisałeś. Jaki nowy gameplay, jakie ultra ? Oni wszyscy (polscy dziennikarze) mówili o high, a że ultra niedostępny.
Chyba, że amerykańscy sprawdzacze mieli ultra, w takim razie prosiłbym link, do wrażeń po amerykańsku ;)

Wszystko dobrze napisał. Wszyscy podkreślali, że to w co grali wyglądało gorzej niż ten filmik, który im dano do pokazywania. Przypominam, że nie wolno było nagrywać własnych materiałów. A to co udostępniono im pewnie było na Ultra, bo widać włączone efekty futerka.
 
Ciekawy jestem, jakie wrażenia na temat wyglądu gry, jutro napiszą Smuggler'y i Berliny z CD Action.

@engessa
Tak, tak. Wychodzi więc na to, że ten gameplay, to Ultra, ale czy na pewno, nie wiemy.
 
Top Bottom