Fanowskie galerie na DeviantArt

+
Świetne te postacie! Takie zwykłe, normalne. Miła odmiana po tych wszystkich "ą ę" a'la JustAnor, gdzie większość cierpi na jakieś bóle egzystencjalne ;) Tylko Geralt trochę taki właśnie high school, jakby z młodych lat na szlaku, ale też w porządku (przynajmniej jednak chudy i wysoki jak w książkach, a nie jakby dekadę pakował w loszku) Mozaik i Brehen za to klasa :hatsoff:
 
Last edited:
Chudy i wysoki Geralt to ten z jedynki i dwójki. Ten tu jest po prostu dziwacznie nieproporcjonalny. Co jest tym dziwniejsze, że na ilustracjach do poprzednich książek wyglądał normalnie.
 
Kolejna praca od Pati Ćmak, tym razem Yen (gdzieś tam w międzyczasie przewinęła się jeszcze jedna Ciri, ale nie wrzucałam, bo też by wam się pewnie nie spodobała :p) :
 
Chylę czoła przed talentem, ale ta Yen wygląda, jakby ją osa w górną wargę użądliła. Poza tym te duże, sarnie oczy nie wpisują się w mój wizerunek Yenny. Gdyby nie mocno sugestywne elementy w postaci obsydianowej gwiazdy i girlandy z bzu i agrestu, to nigdy nie skojarzyłbym jej z Yennefer.
 
Pomijając fakt iż postać Yen pod względem artystycznym bardzo ładna, to z lica ma w sobie coś z Angeliny Jolie albo... potwora.



Wiem dziwne mam skojarzenia
 
Top Bottom