Wiedźmin 3 - grafika

+
http://webmup.com/183WT/
http://webmup.com/Fgcwy/

coś dla fanów roślinnośći, polecam ustwaić na cały ekran

RIP bjutiful gafiks. I mis ju.
 
Last edited:
Weźcie nawet nie przypominajcie jak dobrze ta gra wyglądała we wcześniejszej fazie produkcji.



Smuteczek.
 
@B l a d y

Jak już chciałeś być szczwany i Wiedźmina 2 przemycić, trzeba było znaleźć/zrobić screen bez interfejsu bo tak nawet laik się pozna :p ...
 
No coż, zabrali nam trawę i drzewa, ale nie ma dałngrejdu bo za to dodali nekst dżenowe efekty takie jak: pop-in i okropne LODy.

No dobra... udam się do wyjśćia...
 
Macie gdzieś nagrany ten zakulisowy gameplay z e3 2013? Fajnie by było go kiedyś zobaczyć, utonąć w nostalgii i zapłakać się do snu.

Nawet jeśli coś takiego jest to w życiu tego nie pokażą. Zrozumcie ludzie - nie będą przecież promować gry, której już nie ma.
RED'zi to twórcy Wiedźmina 3 i jednocześnie spółka notowana na giełdzie. Oni ważą niemal każde słowo, nie będą publikować niczego co mogłoby (pośrednio lub bezpośrednio) zaszkodzić grze. A proszone przez was materiały mogłyby mieć taki wydźwięk i napędzić zły pijar.
 
Zastanawia mnie dlaczego każdy tutaj wierzy że gra kiedyś tak wyglądała.Na podstawie tych kilku krótkich ujęć które są wrzucane w nieskończoność?Naprawdę?
Dobra więc przypomnę stare dzieje.
"Gameplay" trailer Motorstorma https://www.youtube.com/watch?v=wig-XT8Rbiw .Niemal każdy wierzył że gra tak właśnie będzie wyglądać na super hiper ps3 z niesamowitym procesorem cell jada jada jada....kilka motorstormów później-nadal gra tak nie wygląda....

Killzone https://www.youtube.com/watch?v=zAb2rP9Wp-U .Ludzie NAPRAWDĘ wierzyli że tak gra będzie wyglądać,ba były nawet głosy że to nagrany gameplay jest.

Więcej filmików nie wklejam bo po co ale pamiętacie pierwsze trailery gier które podobno pokazywały ujęcia prosto z gier?Oblivion,Halo 3 ,Watch Dogs,Far Cry 3 i wiele wiele więcej.Niektórzy nawet pokazują 20-30 minutowe dema gdzie grają jak w Aliens:Colonial Marines.Jak się to skończyło każdy wie.Multum przykładów i non stop się to powtarza.A ludzie nadal wierzą a potem krzyczą downgrade.Śmiałem się okrutnie od 1 sekundy jak zobaczyłem in game trailer z Ucharted 4.Od razu wiedziałem że nie ma szans na to że gra będzie tak wyglądać.Jak pokazali gameplay demo-miałem rację.I wiecie co?Gra i tak nie będzie tak wyglądać jak na tym demie.Na 100%.

To wszystko jest bullshit który zalewa ludzi,a ludzie nadal to łykają po tylu zawodach-jak młode pelikany.Naprawdę nie wiem dlaczego po raz kolejny ktokolwiek wierzył że z Wiedźminem będzie inaczej i gra będzie tak wyglądać.Pytam ludzie-dlaczego nadal w to wierzycie?Bo nie ogarniam...
 
Nawet jeśli coś takiego jest to w życiu tego nie pokażą. Zrozumcie ludzie - nie będą przecież promować gry, której już nie ma.
RED'zi to twórcy Wiedźmina 3 i jednocześnie spółka notowana na giełdzie. Oni ważą niemal każde słowo, nie będą publikować niczego co mogłoby (pośrednio lub bezpośrednio) zaszkodzić grze. A proszone przez was materiały mogłyby mieć taki wydźwięk i napędzić zły pijar.

Ale przecież nie ma downgrade'u więc nie mają się czego obawiać...
 
Zastanawia mnie dlaczego każdy tutaj wierzy że gra kiedyś tak wyglądała.Na podstawie tych kilku krótkich ujęć które są wrzucane w nieskończoność?Naprawdę?
Z zapowiedzi prasy wynikało, że gra wyglądała tak w istocie. Pamiętam jak zachwycano się po pokazie z Leszym nad roślinnością, jej gęstością, różnorodnością, wiatrem i tym jak było go czuć. Wiedźmin 3 musiał wtedy wyglądać jak na screenach z czerwca 2013.
 
Z zapowiedzi prasy wynikało, że gra wyglądała tak w istocie. Pamiętam jak zachwycano się po pokazie z Leszym nad roślinnością, jej gęstością, różnorodnością, wiatrem i tym jak było go czuć. Wiedźmin 3 musiał wtedy wyglądać jak na screenach z czerwca 2013.

Ale co,to uwierzyłeś jakimś randomom że tak właśnie jest?Jakiś dziennikarz którego w ogóle nie znasz zachwycał się grą-skąd wiesz że nie kazali mu?Albo że podoba mu się znacznie gorsza grafa niż tobie?Myślisz że to był koleś który analizował jak tutaj ludzie cegiełki,trawkę,drzewka,krzaczki i chmurki?Ja w to mocno wątpię.

To samo czytałem jak pokazywali gameplay God of War 3 za zamkniętymi drzwiami.Normalnie miał mi mózg wypaść, a oczy wyskoczyć z orbit-tak to wygląda!Gra wyglądała bardzo ładnie jak na starutką ps3 ale jakieś mega szału jaki miał być to nie było.Poza tym nie trudno jest przygotować wypasienie zmontowane demo do pogrania,ale mocno ograniczone w porównaniu do pełnej wersji.
 
Ale wcześniej roślinność nie uginałą się pod stopami Geralta (przynajmniej tak mi się wydaję), więc mamy upgrade :p

Ale co,to uwierzyłeś jakimś randomom że tak właśnie jest?Jakiś dziennikarz którego w ogóle nie znasz zachwycał się grą-skąd wiesz że nie kazali mu?Albo że podoba mu się znacznie gorsza grafa niż tobie?

Bo sami teraz przyznają że wcześniej wyglądałą lepiej?
 
Nawet jeśli coś takiego jest to w życiu tego nie pokażą. Zrozumcie ludzie - nie będą przecież promować gry, której już nie ma.
RED'zi to twórcy Wiedźmina 3 i jednocześnie spółka notowana na giełdzie. Oni ważą niemal każde słowo, nie będą publikować niczego co mogłoby (pośrednio lub bezpośrednio) zaszkodzić grze. A proszone przez was materiały mogłyby mieć taki wydźwięk i napędzić zły pijar.

Nie widzę problemu z tym żebyśmy dostali 3 lata po premierze ten filmik w ramach ciekawostki, gejmplej z alphy W2 wszyscy widzieli, a dostaliśmy w podobnym czasie od premiery W2 zdaje się info o całym wyciętym akcie. :p
 
Ale wcześniej roślinność nie uginałą się pod stopami Geralta (przynajmniej tak mi się wydaję), więc mamy upgrade :p



Bo sami teraz przyznają że wcześniej wyglądałą lepiej?

Pffff....mogą sobie mówić co tylko chcą.Prawdopodobnie widzieli dobrze przygotowane demko na pokaz-którego nie pokażą nigdy bo pewnie by był taki cyrk jak z Aliens Colonial Marines.A masowych pozwów nie da się w stronę firmy zrobić na podstawie-"a bo ten i ten mówił że było pięknie a teraz jest kibel".

Od dawna stosuję się do zasady przy grach-spodziewaj się najgorszego a nigdy się nie zawiedziesz.I od tego czasu tak właśnie jest,i to w 100%.
 
Nie widzę problemu z tym żebyśmy dostali 3 lata po premierze ten filmik w ramach ciekawostki, gejmplej z alphy W2 wszyscy widzieli, a dostaliśmy w podobnym czasie od premiery W2 zdaje się info o całym wyciętym akcie. :p

Wówczas można by coś takiego rozważać.
 
Top Bottom