[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+

Guest 3669645

Guest
A wiecie, bardzo chętnie. Jak tylko załatwicie materiały i jakiś fajny kawałek :p
 
Myślę, że post o terminie do północy jasno oznaczał, że mod będzie jakąś godzinę lub dwie przed.
 
To trza czekać.
 
Można W1 za ten czas przeinstalować, żeby był czyściutki pachnący. I Scabbarda zainstalować na ten przykład, albo nawet FCR.
 
Można W1 za ten czas przeinstalować, żeby był czyściutki pachnący. I Scabbarda zainstalować na ten przykład, albo nawet FCR.

Właśnie skończyłem instalować gogową wersję.
Dla zabicia czasu przeglądam bazę nexusa. A nuż coś ciekawego się znajdzie.
 
Można W1 za ten czas przeinstalować, żeby był czyściutki pachnący. I Scabbarda zainstalować na ten przykład, albo nawet FCR.
Już dawno pościągałem sobie instalki FCR i Scabbarda, ale czekałem na Powrót. Czyli kolejność instalacji nie jest ważna?
 
Co instalować na podstawkę FCR, Flash mod, texture mod, scabbard mod. To wszystko można ładować? Nic nie zaszkodzi?
 
Co instalować na podstawkę FCR, Flash mod, texture mod, scabbard mod. To wszystko można ładować? Nic nie zaszkodzi?
Musisz wybrać albo Flash albo FCR, bo robiła je ta sama osoba i wpływają na gameplay. :) Wydaje się, że lepiej FCR, bo to taka ulepszona edycja Flash Moda. Pozostałe możesz instalować. Texture mod najlepiej przed Powrotem, bo jak odwrotnie to zastąpi te tekstury z Powrotu.
 
Last edited:
Najprawdopodobniej tak będzie najbezpieczniej, aczkolwiek odnośnie instalacji podamy jeszcze co i jak.
 
Top Bottom