[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Dobra ludzie to nie zawracajmy twórcom głowy. Niech się skupią na tym co tam się złego dzieje i szybko to naprawią. :)
 
To taka generalna próba cierpliwości przed premierą, chłopaki z D'aO chcą nas przygotować psychicznie na majową premierę :). Bądźmy silni duchem :).

---------- Zaktualizowano 22:35 ----------

Czy jest sens przed Powrotem instalować " The Witcher: Hi-Res Character Models"?
 
@P ATROL

Bo ja wiem... Wątek ma już niemal dwa lata, a ja chyba nigdy tak naprawdę nie traktowałem go zbytnio poważnie i jako większe przedsięwzięcie. Pewnie stąd mój sceptycyzm, że "jeśli tak długo to nie wyszło, to zapewne już nie żyje", a tutaj mamy jedynie okazyjną reanimację "trupa".

Widać się myliłem. Czekam więc na efekty.
 
@IwaN - ten projekt nie umarł. Owszem, momentami potrzebował lekarza bądź farmaceuty, ale jak byś tu zaglądał, to przekonałbyś się, że wsparcie ma nie gorsze i nie krócej niż gry REDów :thumbup:.
 
Scabbard odradza instalację jakiegokolwiek modu na tekstury, bo obciąża to co prawda dosyć mocno kompa, ale ja sam używałem Powrotu+tekstury+Scabbard i było wszystko ok i płynnie.
 
Top Bottom