[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
@tommiyacht
Pochwy nie są naszym modem, ale są kompatybilne.
Natomiast nie mam pojęcia o jakim dodatku mówisz. Zarówno FCR jak i Scabbard mogą być obecnie instalowane po Powrocie, należy jednak pamiętać u usunięciu appearance, o których mowa w readme.
@Wallace
Screenshoty i galerie porównawcze pojawią się dzisiaj.
 
Dobra. Pytanie za 100 punktów :p. Po czym mogę poznać, że mi zainstalowało nowy Powrót? Dla przykładu, rozpoczynając nową grę nadal mam ładowanie u dołu ekranu niebieskim paskiem, zamiast tymi waszymi hieroglifami.
 
Chyba optymalnym rozwiązaniem byłoby odinstalowanie Wiedźmina, wyczyszczenie ewentualnych pozostałości po nim w folderze instalacji oraz nowa, świeża instalacja
 
Dobra. Pytanie za 100 punktów :p. Po czym mogę poznać, że mi zainstalowało nowy Powrót? Dla przykładu, rozpoczynając nową grę nadal mam ładowanie u dołu ekranu niebieskim paskiem, zamiast tymi waszymi hieroglifami.

Mogą się pojawić różne dziwne rzeczy, obecnie dość nerwowo nad tym pracujemy.

Oczywiście usunąłeś folder z pierwszym Powrotem?
 
Oczywiście usunąłeś folder z pierwszym Powrotem?
Nie, po prostu zainstalowałem ER :).
Jesteś w stanie napisać mi, który folder powinienem usunąć? Czy jest to "z_zRotWW_int_final"? Jak rozumiem po usunięciu go mod z teksturami zostanie?
 
Jesteś w stanie napisać mi, który folder powinienem usunąć? Czy jest to "z_zRotWW_int_final"? Jak rozumiem po usunięciu go mod z teksturami zostanie?
Tak, ten folder powinieneś usunąć. Wszystko, co konieczne, znajduje się w nowym folderze.

---------- Zaktualizowano 12:20 ----------

Prosimy przy okazji wszystkich o zgłaszanie zauważonych błędów/dziwactw.
 
Wygląda na to, że poskutkowało. Dzięki za pomoc. A tak btw. faktycznie przyda się kilka porównań, co uległo zmianie :).
 
Ok, zlokalizowaliśmy problem, niestety Wiedźmin 1 ma idiotyczny system kolejności wczytywania folderów i jak na razie mod nie jest kompatybilny z FCR. Musimy to naprawić.
 
Dzięki za info bo ja właśnie jedną z przygód skończyłem i chciałem powrót z FCR-em zainstalować, w takim razie na razie czekam
 
To ja się na razie wstrzymuję z instalacją aż będzie z FCR wszystko ok :p Dla pewności wywaliłem ze steama całą grę z wszystkimi modami i na nowo wszystko zainstaluje :p Potem pozostanie czekać na PBW działający z FCR ;)
 
Dzięki za info bo ja właśnie jedną z przygód skończyłem i chciałem powrót z FCR-em zainstalować, w takim razie na razie czekam

To ja się na razie wstrzymuję z instalacją aż będzie z FCR wszystko ok :p Dla pewności wywaliłem ze steama całą grę z wszystkimi modami i na nowo wszystko zainstaluje :p Potem pozostanie czekać na PBW działający z FCR ;)

Działa z FCR. Przy instalacji FCR należy odznaczyć minimalistyczny interfejs i kocie oczy wiedźminów.
nieaktualne

To wywalenie pierwszego Powrotu jest konieczne czy może zostać?
 
Last edited:
To wywalenie pierwszego Powrotu jest konieczne czy może zostać? Bo doinstalowałem na to EE, pytam, bo jeszcze gry nie zacząłem. :p
 
Nie słuchajcie SMIkiego, sieje dezinformację, dalej nie działa z FCRem.

@Mengaard jest konieczne. Info dla wszystkich:

Trzeba usunąć stary folder z Powrotem!
 
Last edited:
Top Bottom