Wiedźmin 3: postacie

+
Już straciłem nadzieję, ale po to mamy PC, prawda? Mody ratują zawsze sytuację.

Mody na kamerę, mody na Yen. Niech od razu rzucą stosowne narzędzia to moderzy zrobią nam calutką grę. Jeśli faktycznie jest tak źle to mam nadzieję, że jednak coś się zmieni. Ech... Przydałby się koń gameplay z Yen, coby rozwiać wątpliwości lub nadzieję. Wszystko lepsze niż niepewność.
 
Ponarzekajcie jeszcze trochę i zaraz ktoś wezwie Marcina, a on wszystko wyjaśni. Najlepiej pokazując screena z Yen.
@Kuboniusz To ujęcie jest kiepskie. Mało można powiedzieć na jego podstawie.
 
@eustachy_J23 Ale my już widzieliśmy ostateczny model Yen:

Jasne, przydałby się jakiś film, coby jeszcze dokładniej postać pooglądać, ale już na podstawie tych dwóch screenów można sobie wyrobić jakąś opinię.
 
Last edited:
Jasne, przydałby się jakiś film, coby jeszcze lepiej model zobaczyć, ale już na podstawie tych dwóch screenów można sobie wyrobić jakąś opinię.
Nie można. Bo jest pod kątem i w bezruchu. A owy ruch widoczny jest tylko w cutscence i wygląda potwornie. No ale czekamy, bo nie ma sensu płakać, brzydka nie jest. Ale w Mieczu była piękna.
Nie przesadzajcie, to jest opinia, tylko jednego gościa z CD Action.
Przecinki, w złych miejscach.
W każdym poście.
 
Nie przesadzajcie, to jest opinia, tylko jednego gościa z CD Action.

Nic lepszego nie mamy, bo gameplaya z udziałem Yen brak. Pojawia się wprawdzie w paru migawkach na zwiastunie, ale to za mało, by móc jednoznacznie ocenić. Mamy zatem tylko opinię jednego z dziennikarzy według którego czarodziejka wygląda nieciekawie i drugiego, który twierdzi, że na domiar złego ma kanciasty tyłek, więc nawet rzucić komplementem na miarę tego, jakim Geralt obdarzył Panią Jeziora nie będzie można.
 
A jeszcze, co jak sądzę, istotne. Ciekawe jaką mimikę, i mowę ciała, będzie miała Yennefer ? Bo to też może spaprać, jak i ubarwić daną postać.

@tekbarpl
Świetna ona jest :)
@Rustine
A gdzie, że tak zapytam, można się nauczyć, stawiać przecinki, w odpowiednich miejscach ?
 
Last edited:
Nic lepszego nie mamy, bo gameplaya z udziałem Yen brak.
I niech tak zostanie. Nie chcę poznawać gry na jutubie. Wolę mieć frajdę z odkrywania wszystkiego samemu w dniu premiery. Wolałbym materiały typu "dziennik developerski" oparty na gameplayach już opublikowanych.
 
I niech tak zostanie. Nie chcę poznawać gry na jutubie. Wolę mieć frajdę z odkrywania wszystkiego samemu w dniu premiery. Wolałbym materiały typu "dziennik developerski" oparty na gameplayach już opublikowanych.
Ale będzie frajda, gdy ujrzymy jej paskudną twarz w grze i zapłaczemy w zgryzocie i niewierze w artystów CDPR.
 
Ale będzie frajda, gdy ujrzymy jej paskudną twarz w grze i zapłaczemy w zgryzocie i niewierze w artystów CDPR.
Po pierwsze: sam nie wierzysz w to, co mówisz. ;) Poza tym nie ma takiej opcji, bo postać pokazana (wprawdzie migawkowo, ale jednak) w gameplayu nie wygląda źle.
Po drugie: w tej chwili jest już za późno na poprawki modelu. Ewentualnie mogą ciut skorygować tekstury, ale reszta jest ostateczna.
 
Po pierwsze: sam nie wierzysz w to, co mówisz. ;) Poza tym nie ma takiej opcji, bo postać pokazana (wprawdzie migawkowo, ale jednak) w gameplayu nie wygląda źle.
Po drugie: w tej chwili jest już za późno na poprawki modelu. Ewentualnie mogą ciut skorygować tekstury, ale reszta jest ostateczna.
Ktoś jeszcze do niedawna narzekał, że musi wstawiać emotikonki wszędzie, bo nikt nie umie poznać ironii. ;)
Ale akurat na poprawki w modelu nigdy nie jest za późno.
 
I niech tak zostanie. Nie chcę poznawać gry na jutubie.

No, ale przecież nikt cię do fotela nie przywiąże i nie każe oglądać pod groźbą śmierci powolnej a okrutnej. Kto nie chce nie ogląda. Chyba, że ma bardzo słabą silną wolę. Ja tam liczę na cały szereg gameplayi w ciągu pozostałych do premiery miesięcy. Gra jest tak wielka, że tych parę godzin materiałów jakie do maja rzuci CDP Red to tyle co nic.

Ale akurat na poprawki w modelu nigdy nie jest za późno.

True. Przecież nie może być tak, że byle zielarka pobije Yen na głowę albo te dwie panie niezbyt ciężkich obyczajów na jednym z najnowszych screenów. Dziwne by to było, coby na takim tle Yennefer wypadła niczym brzydkie kaczątko.
 
Ktoś jeszcze do niedawna narzekał, że musi wstawiać emotikonki wszędzie, bo nikt nie umie poznać ironii.
Wiem o tym, ale mimo to odpisałem :).

Ale akurat na poprawki w modelu nigdy nie jest za późno.
IMO nie są potrzebne.

True. Przecież nie może być tak, że byle zielarka pobije Yen na głowę albo te dwie panie niezbyt ciężkich obyczajów na jednym z najnowszych screenów. Dziwne by to było, coby na takim tle Yennefer wypadła niczym brzydkie kaczątko.
No to klops i kicha. Jeden z modeli trzeba zdowngrade'ować - łaziebna czarnulka bije Yen, Triss i wszystkie nierządnice Nowigradu razem wzięte już w przedbiegach ;D.
 
Tak a'propos jednego z przywódców Dzikiego Gonu, Caranthira, właśnie dowiedziałem się z Wikipedii, że elf o takim samym imieniu pojawił się w Silmarilionie Tolkiena i był synem Feanora. Ciekawe. Na grafice google można znaleźć sporo jego fanowskich portretów, przyznam że nieźle by się wpasował do Wiedźmina :p
Jak widać, Redzi czerpią pełnymi garściami ze wszelkich możliwych źródeł...
 
Top Bottom