Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Tło obrazka wygląda normalnie i nie jest zielone.
Ale to może nie być screen z W3 :p.

Mi wygląda trochę na niebo za dnia widziane przez przeciwsłoneczne okulary :p Ale za to ładnie przyciemnione miasto jest, choć w grze na bank tak ciemno w nocy nie będzie.
 
Obok screena toto nawet nie leżało. Można rzecz traktować w kategoriach artu i nic ponadto niestety.
Koło artu toto nie leżało tym bardziej.
Albo jest to render, albo screen. Niestety, chyba to pierwsze :/.
No nic, pozostaje mi dalej trwać w nadziei, że REDzi zrobili coś z tą nieszczęsną nocą. I trawą. I kamerą. Ech...
 

Guest 3669645

Guest
A wy ludzie nadal nie potraficie odróżnić rendera od screena? :troll:

Tymczasem do premiery W3 pozostały 3 miesiące i 5 dni.

Machina markietingowa nadal nie ruszyła :p
 
A wy ludzie nadal nie potraficie odróżnić rendera od screena? :troll:

Tymczasem do premiery W3 pozostały 3 miesiące i 5 dni.

Machina markietingowa nadal nie ruszyła :p

A za dziesięć dni miała być premiera... :|

[video=youtube;-Ll4TCfQ_CQ]https://www.youtube.com/watch?v=-Ll4TCfQ_CQ[/video]
 
A wy ludzie nadal nie potraficie odróżnić rendera od screena? :troll:

Tymczasem do premiery W3 pozostały 3 miesiące i 5 dni.

Machina markietingowa nadal nie ruszyła :p

Tymczasem fani "The Order" - 6 dni do premiery a machina martketingowa nadal nie ruszyła :D
 

Guest 3669645

Guest
Film trwa najdłużej 2,5 godziny -Wiesiek 3 ma trwać 100h, a jeśli zwiedzić całą mapę, sprawdzić każdą skrytkę i odnogi scenariusza, to wyjdzie i kilka razy więcej.

Jest, jest co pokazywać, starczyłoby spokojnie jeszcze na 2 lata promocji.
 
Poza PAX i GDC większych targów do premiery już chyba nie będzie. Nie dziwię się więc, ani nie smucę bo "ostatni publiczny pokaz" nie oznacza, że nie będą już publikować gameplay'ów.
Wiem, że to nie oznacza braku nowych materiałów, ale fajnie jest sobie przysiąść do streama z jakimiś przekąskami/napojami i zahajpowanym wyczekiwać na pokaz :D. Skoro to być może ostatnie takie targi przed premierą W3, to może od tego momentu zacznie się WielkaPrzeepickaMachinaMarketingowa™?
 
Top Bottom