Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Ludzie ! Patrzajta na to:

- Istnieje sporo różnych broni dodatkowych, które będzie można podnieść. Wiele z nich będzie można odblokować przy wyższych poziomach.
Oraz - niewiarygodne - All graphical settings are present in the in-game menu. Czyli wszystkie opcje graficzne będą obecne w menu w grze.

Tutaj więcej:
http://powerupgaming.co.uk/articles/647-new-the-witcher-3-wild-hunt
 
Last edited:
Mnie interesuje ten opis drzewka/drzewek rozwoju. Chciałbym to zobaczyć na jakimś ładnym przykładzie, czyli gameplay'u. ;)
 
No drzewka też bardzo ciekawe. Jeszcze ciekawsze jest to, jakie będą poszczególne umiejętności ? :)

,, The game's skill tree is massive. There are four or five trees, each having five tiers divided into five skills. Every skill has three or four levels to unlock. ''

Massive - słowo klucz ;)
 
Garść ,,Nowości'' :)

,, S.I wrogów jet naprawdę dobra. Wilki i bandyci rozprzestrzeniają się, by odciąć Geraltowi drogę ucieczki. Jeśli zabijemy lidera/przywódcę danej grupy, powoduje to dezorganizację w jej szeregach. Jeden z przeciwników może postawić się w roli ,,przynęty'', aby pozostali w tym czasie, mogli zapędzić Geralta w ,,kozi róg'' (mitek ? ;)).
Jeśli zastawimy pułapkę Yrden przed wrogiem, ten prawdopodobnie ją ominie. ''

http://powerupgaming.co.uk/articles/647-new-the-witcher-3-wild-hunt
 
Garść ,,Nowości'' :)

,, S.I wrogów jet naprawdę dobra. Wilki i bandyci rozprzestrzeniają się, by odciąć Geraltowi drogę ucieczki. Jeśli zabijemy lidera/przywódcę danej grupy, powoduje to dezorganizację w jej szeregach. Jeden z przeciwników może postawić się w roli ,,przynęty'', aby pozostali w tym czasie, mogli zapędzić Geralta w ,,kozi róg'' (mitek ? ;)).
Jeśli zastawimy pułapkę Yrden przed wrogiem, ten prawdopodobnie ją ominie. ''

http://powerupgaming.co.uk/articles/647-new-the-witcher-3-wild-hunt
To brzmi tak dobrze, że aż nierealnie.
Oj, ucieszyłbym się gdyby nie skończyło się na "brzmi".
 
To brzmi tak dobrze, że aż nierealnie.
Oj, ucieszyłbym się gdyby nie skończyło się na "brzmi".

Wielu grających o tym wspominało. Ator w sumie dużo o tym mówił w swoich filmikach. Ktoś też wspominał o tym (nie wiem czy też nie on)jak będą współpracowali z nami postacie które akurat będą nam partnerować w walce. To nie będzie już tak jak z Zoltanem w W2 że Geralt sobie, a on sobie bez specjalnej taktyki. Tutaj druga postać będzie starała się efektywnie pomóc w sposób taktyczny. Np robić za "tanka" lub wykorzystywać Geralta jako "tanka" a sama bijąc z doskoku czy coś takiego. Może coś pokręciłem bo dawno już oglądałem/czytałem ten materiał ale m/w coś takiego jest w grze.
 
Z wywiadu czeskiego eurogamera z Jose Teixeira:
- Jose chciał "przepchnąć" wolumetryczną mgłę ale dyrektor techniczny się nie zgodził. Może wróci do tego w przyszłości.
- Efekty specjalne w W2 były robione przez 1 osobę.
- Sapkowski wizytował studio kilka razy, głównie na początku produkcji, aby sprawdzić pisarzy.
- Na początku 2014 musieli całkowicie przepisać system streamingu ze względu na ogromną ilość contentu.
- Wielu ludziom podoba się japońska wersja językowa. Podobno Geralt brzmi jak samuraj.
- Zakończeń jest więcej niż 36. Wybory mają konsekwencje, ale nie będzie sytuacji jak w W2 kiedy przez decyzje zablokowaliśmy sobie możliwość eksploracji jakiegoś terenu.

Przetłumaczyłem tekst z intera. Oryginał można znaleźć tu: http://forums.cdprojektred.com/thre...rticles-2015?p=1542936&viewfull=1#post1542936
 
- Jose chciał "przepchnąć" wolumetryczną mgłę ale dyrektor techniczny się nie zgodził. Może wróci do tego w przyszłości.

Mądry człek z tego dyrektora technicznego. Mgła żeby wyglądała fajno wcale nie musi być wolumetryczna, a nie ma sensu wrzucać wszystkiego, co może niepotrzebnie obciążyć sprzęt tylko dlatego, że fajno wygląda. Takie podejście daje nadzieje na znośną optymalizację.
 
Te bronie dodatkowe już brzmią fajnie, mam tylko nadzieje, że to nie będzie tak jak w 1 gdzie niesamowicie przykokszonym (rzekomo) toporem biłem zjadarkę przez pół godziny zanim założyła drewniany garnitur.
 
Top Bottom