[W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

+
To teraz jeszcze mi powiedzcie jak poradzić sobie z piątką cmentarów w małym pomieszczeniu. Bo kombinuje i mechanika gry mnie pokonuje za każdym razem, więc albo robię coś źle albo skilla mi brak.
 
Hmmm małe pomieszczenie utrudnia sprawę (a tak zawsze mozna biegać w koło i czekać jak sie życia odnowią) XD
Jaskółka i puszczyk zawsze na propsie i walenie z Aarda (ogluszenie i wykonczenie jednym ciosem). Przyda sie też ulepszenie znaku i odwiedzenie miejsc mocy, oleje na miecz. Można też próbować akrobacji XDD
 
To teraz jeszcze mi powiedzcie jak poradzić sobie z piątką cmentarów w małym pomieszczeniu. Bo kombinuje i mechanika gry mnie pokonuje za każdym razem, więc albo robię coś źle albo skilla mi brak.
Gdzie w grze jest piątka cmentarów w małym pomieszczeniu? o_O Jeśli to jakaś krypta, to odciągaj na bok po jednym i rachu-ciachu... Ja tak robiłem z 12 zjadarkami, które mi się przy Wiosce w IV akcie zrespiły ;D
 
Gdzie w grze jest piątka cmentarów w małym pomieszczeniu? o_O Jeśli to jakaś krypta, to odciągaj na bok po jednym i rachu-ciachu... Ja tak robiłem z 12 zjadarkami, które mi się przy Wiosce w IV akcie zrespiły ;D

Piwnica w domu koło siedziby Raymonda w drugim akcie.
 
Piwnica w domu koło siedziby Raymonda w drugim akcie.
Miałem 2 lub 3 graveiry, podobnie jak kolega szypek26, cmentary to najsilniejsze trupojady, jeszcze 5 cmentarów, nawet nie warto próbować, bo nie masz szans... Nie przypominam sobie, aby w tej piwniczce były cmentary, masz jakiś błąd chyba....

---------- Zaktualizowano 17:49 ----------

Tak na marginesie: cmentary (albo jeden cmentar, nie pamiętam) czasem nie pojawiały się w III akcie na bagnach?
 
przy ognisku i ciałach pojawiały się tylko ghule i alghule.
Właśnie tam, w III akcie, w nocy jest napewno 1 cmentar i jest cholernie silny, pamiętam, bo oddawałem jego żuchwę dla dentysty, w V akcie miałem zawsze problem z tym.
@szincza może nie masz najnowszej wersji FCR?
 
Też lubię sobie pozbierać, jeśli chodzi o te żuchwy to miały one unikalne składniki do eliksirów i zawsze robiłem trochę za dużo, potem zadań się nie mogło ukończyć z dentystą i zlecenie u uchodźców :)
 
Btw, skoro o dentyście mowa - będą gdzieś w IV lub V akcie fledery? Bo żuchwę cmentara, ząb zjadarki i kieł alpa mam odłożony... Brakuje jeszcze kła fledera i zęba Zdenka. I tak nie pamiętam, czy w ogóle w V akcie będą te fledery...
 
CHyba nie :p Są 2 w Klasztornej, ten obok Bazy Salamandry oraz przy Misiu Kudłaczu, oraz dwa w magazynie przy wejściu do banku. W podstawce był na pewno jeszcze przy Szpitalu Lebiody, ale chyba go w FCR nie uświadczyłem.
 
będą gdzieś w IV lub V akcie fledery?
Nie ma szans. W II można bez problemu zebrać 3 zęby: obok Misia Kudłacza, za kowalem, i jeszcze jeden się pojawia bodajże obok Misia Kudłacza. W III akcie podczas napadu na bank są 3 fledery.
 
Ok. Poprawka. Nie jest ich pięć, tylko cztery. I to nie Cmentary, tylko graveiry XD
Ale i tak umieram.

 
Top Bottom