Gry komputerowe

+
Final Fantasy XV niestety zapowiada się kiepsko. W czasach kiedy ten projekt nazywał się Final Fantasy Versus XIII i miał być spin offem Trzynastki na PS3 było o wiele lepiej. Mroczna i brutalna odsłona serii w ponurym mieście łączącym futuryzm z gotykiem, zamiast tego mamy roześmianych chłopaków jeżdżących samochodem po zielonych łąkach...

Dla przypomnienia:

 
Drodzy Państwo, w końcu idealna gra dla naszego forumowego serka ;) - "Troll and I".

Wygląda to na fajny miks gry akcji z elementami RPG i przygodówki. Gra ukaże się w czterech epizodach (nie cierpię tego trendu), a pierwszy z nich ukaże się pod koniec 2015 roku.
Więcej o grze TUTAJ
 
Drodzy Państwo, w końcu idealna gra dla naszego forumowego serka ;) - "Troll and I".

Wygląda to na fajny miks gry akcji z elementami RPG i przygodówki. Gra ukaże się w czterech epizodach (nie cierpię tego trendu), a pierwszy z nich ukaże się pod koniec 2015 roku.
Więcej o grze TUTAJ
Pierwsze skojarzenie z kapitalnym Papo & Yo :)

 
Właśnie oglądałem, też fajny materiał ;) A propo poprzedniego który zamieszczałem na poprzedniej stronie, z jakiej gry pochodzi ten screen? Kojarzę tę mapkę w lewym dolnym rogu ale nie pamiętam nazwy gry :p

 
@HuntMocy

Bardzo ładna strona artystyczna, stylizowana na dzieła Beksińskiego. Wsparłem ten projekt (na IndieGoGo) i chyba nawet tutaj o nim wspominałem.

Czekam na premierę i liczę na dobrą, mroczną historię oraz lepsze "zagadki" niż w demie.
 
@rafal1232

No, to przyroda z Wiesława 3 została oficjalnie wdeptana w ziemię i spoczywa kilka metrów pod glebą :teeth: ...

Ciekawe tylko jak te testy miałyby przełożenie na grę wykorzystującą U4 oraz SSpeedTree.
 
Jakby Wiedźmin 3 domyślnie miał taką przyrodę to by był jeszcze większy płacz o wymagania, bo potrzeba by było takiego kompa:



Zresztą to tylko demo technologiczne, a nie żadna konkretna gra. Kiedyś też już pokazywali świetne demo w klimacie cyberpunkowym i jakoś do tej pory nic takiego nie powstało. Nie ma co się podniecać, że za chwilę będzie wysyp gier z taką grafiką, w dodatku działających na komputerach z innej epoki, a tylko ten biedny Wiesiek będzie taki brzydki.
 
Top Bottom