Którą platformę byś kupił(a), żeby móc zagrać w Wiedźmina 3 ?

+
Ironia czy naprawdę tak uważasz ? To pierwsze. Na bank :)

No to pierwsze ;)
Pisanie takich pierdów jest niepotrzebne. Rozmawiamy o wyborze platformy, rozważamy sobie pisząc jakieś tam przemyślenia, a Ty wyskakujesz z takim tekstem. Wiesz, to tak jak odpisać komuś czekajacemu na ME4 żeby zamiast tego się uczył i został astronautą, z pewnością miałby lepsze doznania w obcowaniu z kosmosem :)
Inna sprawa, że dość mocno niecelne mogą być takie sformułowania rzucane w
kierunku osoby, której się nie zna ;)
I na tym kończę temat, bo offtop.
 
Witam
Zakupiłem niedawno Ps 4 W promocji z trzema grami do wyboru wybrałem Dragon age inkwizycje The Last of us Assasin Creed unity
obecnie ogrywam Dragon age Inkwizycje jestem mega zadowolony oczywiście pierwszy tydzień przyzwyczajenie do pada pozostaje ale daje rade spokojnie ja co nigdy pada nie używałem wystarczył mi tydzień
Assasin Creed Unity z ktorym miałem cuda na Pc a tu luz simga jak rakieta ale to Ps 4
I jak Ktoś nie ma kasy na tak wypasionego kompa Do Wiedźmina 3 niech podłącza pod Monitor od komputera lub TV I kupuje spokojnie Ps 4 POLECAM Gorąco
 
To brzmi jak opinia wklejona z Ceneo. xD
Oczywiste jest to, że gdy ktoś chce mody oraz 60fps za wszelką cenę, to musi brać PC.
Na konsolach są niższe rozdzielczości i 30 klatek oraz drogie gry.
 
To moje prywatne wrażenie
Można korzystać z pakietów abonamentowych
W internecie gry można już kupić za niecała 100 bo i takie widziałem jak się dobrze poszuka
A co do grafiki bylem na hands onie ostatnim i nie wiele odstaje od Pc Wiedźmin 3 widać ze Pc to Pc ale nie specjalnie po jakieś godzinie grania nie zwrócicie Uwagi chyba ze ktoś jest hardcorowcem od grafiki i musi mieć wizje cały czas ultra
 
Last edited:
drogie gry.

Bo PC ma tanie. normalnie 140-160zł na premiere to też nie jest kupno bułki za 60 groszy. a po premierze gry na pc i na konsole bardzo tanieją więc tak na prawde zależy od upodobania bo jak musisz mieć każdą grę na premierę to czy masz PC czy konsole wydajesz fortune. Amen
 
Bo miałem dylemat czy wydać 3 tys na Pc czy niecałe tys na konsole i narzazie nie mając kasy i funduszy nie miałem zastanowienia za tys kupiłem konsole i Amen
Jak nie wiadomo o co chodzi chodzi o kase jak zawsze Amen
 
A co do grafiki bylem na hands onie ostatnim
O, kurcze. To Ty szycha jesteś. W jakim czasopiśmie bądź na jakim portalu można zapoznać się z Twoimi wrażeniami z gry? Bo rozumiem, że skoro hands-on był wyłącznie dla przedstawicieli mediów, to Ty zostałeś tam skierowany z ramienia liczącego się portalu bądź prasy?
 
Bo miałem dylemat czy wydać 3 tys na Pc czy niecałe tys na konsole i narzazie nie mając kasy i funduszy nie miałem zastanowienia za tys kupiłem konsole i Amen
Jak nie wiadomo o co chodzi chodzi o kase jak zawsze Amen

Tylko nie zapominaj, że będziesz miał również płatny multiplayer o ile się nie mylę, jeśli tego rodzaju rzeczy Cię interesują. Prawda jest taka, że jeżeli grasz dużo to pc wychodzi taniej w końcowym rozrachunku. Jasne gry z konsoli możesz sprzedać i kupić coś innego tylko nie wszystkie gry są z typu - raz zagrasz, przejdziesz i sprzedasz. Do takiego W3 chętnie wrócę po poru latach i zagram ponownie, więc sprzedaż tego tytułu by potem kupić coś innego nie wchodzi w rachubę.
 
Last edited:
Mogę tylko powiedzieć ze kolegów z Cd Projekt Red znam bo mam ich pod oknem i mam do nich 15 min spacerkiem

---------- Zaktualizowano 09:55 ----------

Nie zgadniecie i tak i tak nie powiem
 
Nie ma kłopotu bo to są pojedyncze tytuły na Ps 4 wiec aż takim hardcorowym fanem konsoli nie będę i podchodzę do tego bardzo spokojnie
 
Last edited:
Nie musicie wierzyć byłem widziałem a czy ktoś wierzy czy nie to już jego sprawa
Po prostu wiele osób by chciało zobaczyć
A oni mnie znają jak najbardziej bo to nie pierwszy raz jak byłem u nich i tyle w kwestii wierzenia czy nie Amen
 
Last edited:
płatny multiplayer

Tak gwoli ścisłości, to jest w tym stwierdzeniu lekkie przekłamanie, bo płaci się nie tylko za możliwość gry w multi, ale za jedną darmową grę miesięcznie, która zostaje na stałe przypisana do konta (i możemy w nią grać jeśli mamy w danej chwili aktywne ps+).

Ale generalnie ceny gier + mody > konsole.
 
Tak gwoli ścisłości, to jest w tym stwierdzeniu lekkie przekłamanie, bo płaci się nie tylko za możliwość gry w multi, ale za jedną darmową grę miesięcznie, która zostaje na stałe przypisana do konta (i możemy w nią grać jeśli mamy w danej chwili aktywne ps+).
Za dwie, a jeśli mamy trzy konsole Sony (PS Vita, PS3, PS4) - 6. Inna sprawa, że w przypadku PS4 gry w Plusie to najczęściej indyki (mniej lub bardziej warte uwagi, w tym miesiącu na przykład jest świetny Transistor), ale jest to zrozumiałe.
Ale generalnie ceny gier + mody > konsole.
Jeśli stosuje się zasadę "zagram i sprzedam" to ceny gier nie są takie straszne. Ja kupiłem dwie za pełną cenę (kolejno 220 i 250 zł) - Destiny i DA:I, a po sprzedaniu ich obu wyszedłem ok.70 - 80 zł na minusie, czyli za dwie gry zakupione zaraz po premierze zapłaciłem niecałą stówę.
Co do modów się zgodzę. Ogromna przewaga PC nad konsolami.
 
Top Bottom