Wiedźmin 3: postacie

+
Tymczasem w dialogach w formie pisanej i mówionej mamy ashen haired woman.
Masz na myśli ten dialog w karczmie z Dijkstrą? Geralt ostatni raz Ciri widział - najprawdopodobniej - pod koniec wydarzeń w książce, wtedy miała takie włosy. Skąd miał wiedzieć, że teraz ma całkiem białe?

Mnie ani ten dialog, ani kolor włosów Ciri (o ile faktycznie będą białe) nie przeszkadza. Kto wie, może to będzie wplecione w fabułę, już książkowy Geralt nie był zadowolony z białych pasemek i można fajnie do tego nawiązać w grze. Nie musi to być tak zepsute po całości, że dialogi sobie, a grafika sobie.

No ale jak będzie zobaczymy.
 
Raczej ma na myśli Wiedźmy i ich mouse-blonde. A no i jeszcze Janek wie, że widział dziewuchę o popielatych włosach, a nie białych.
 
Last edited:
Jak Wiedźmy widziały Ciri to dziewczyna była w takim stanie, że ostatnią rzeczą o jakiej myślała było mycie włosów. Brudne białe włosy, to popielate włosy :p.
 
Mam nadzieję, że gdy już W3 wyjdzie, to kolor włosów Ciri będzie największym zmartwieniem graczy. Ja aż takim purystą w kwestii zgodności z Sagą nie jestem, ale to tylko moja opinia. Dla mnie priorytetem jest, by postać została sensownie zbudowana, i to we względzie charakteru Ciri oczekuję największej dbałości o szczegóły. Mam nadzieję, że Redzi nie skłonią się ku graczom nieznającym twórczości AS-a i nie uproszczą nadmiernie tego aspektu.
 
@Nars, widzę, że nawet się elf z W1 załapał do DA.

Wygląda raczej jak Nosferatu :p




Raczej ma na myśli Wiedźmy i ich mouse-blonde.
Może chodziło o białe myszki? :p
 
Nie no, w tym poście spoiler użyty jest poprawnie - do schowania informacji fabularnych. Nawet jakbym chciał, to nie mam się do czego przyczepić :p

Spoilery służą do chowania:
- materiałów fabularnych
- dużych obrazków / kompilacji obrazków / dużych gifów / dużej ilości filmów z Youtube
- długich cytatów (żeby nie było tak, że cytat na 20 linijek, a odpowiedź na jedną)

Spoilery nie służą do chowania:
- emotikonek
- fragmentów swojej własnej wypowiedzi
- małych obrazków

I na tym zakończmy ten temat, proszę wrócić do tematyki związanej z postaciami w W3.

---------- Aktualizacja 19-02-2015 00:00 ----------

Posty nie na temat zostały skasowane. Każde następne również będą kasowane, a ich autorzy otrzymają ostrzeżenia (warny).
 
Ostatnio się wkręciłem w serial The Breaking Bad. I jest tam taki gość Mike, człowiek od wszelakiej brudnej roboty. I czy tylko mi się wydaje, że Vesemir jest do niego podobny?


Kawał twardziela, który mimo że ma swoje lata potrafi załatwić młodszych od siebie. Jednocześnie jest miłym gościem dla swoich bliskich, jest dobrym dziadkiem dla swojej wnuczki. Trochę jakbym pisał o Vesemirze.
 

Attachments

  • s97c9v.jpg
    s97c9v.jpg
    65.2 KB · Views: 51
  • 944x531.jpg
    944x531.jpg
    186.9 KB · Views: 59
  • b310vo.jpg
    b310vo.jpg
    46.8 KB · Views: 54
  • bn2cg5.jpg
    bn2cg5.jpg
    88.8 KB · Views: 60
Ostatnio się wkręciłem w serial The Breaking Bad
Rychło w czas.

I jest tam taki gość Mike, człowiek od wszelakiej brudnej roboty. I czy tylko mi się wydaje, że Vesemir jest do niego podobny?


Kawał twardziela, który mimo że ma swoje lata potrafi załatwić młodszych od siebie. Jednocześnie jest miłym gościem dla swoich bliskich, jest dobrym dziadkiem dla swojej wnuczki. Trochę jakbym pisał o Vesemirze.

Rzeczywiście. Podobieństwo, można by powiedzieć, uderzające. Żeby tylko Vesemir nie trafił na swojego Waltera.
 
Top Bottom