Bloodborne

+
Słuchając tego chóru na początku, pomyślałem, że słuchanie tego na słuchawkach podczas gry, grozi ciężkimi doznaniami mroczno-monumentalnymi ;)

Muza miażdży. Mrok piękny.
 
Last edited:
A i cytatu nie musiałeś ciąć, bo mało ludziów tu przychodzi :)

Ja wszystko widzę :whistle:



PS. Wie ktoś coś na temat wersji językowych gry?
 
@Daniel Abatemarco Jak to? Bez dubbingu? Co innego zakładała Lokalizacja 2.0
A miał być dubbing ? Trochę trudno mi sobie wyobrazić to co warczą/mówią wrogowie
Ale mogło by to być niezłe.
Lokalizacja 2.0 zakładała, że każdy największy ex Sony (a Bloodborne bez wątpienia się do nich zalicza) będzie miał polski dubbing z udziałem celebrytów i od tamtego czasu się tego trzymano.
Czy od początku polski dubbing w BB miał być tego nie wiem.
Nie będę z tego powodu płakał, ale z racji tego, że lokalizacje od Sony najczęściej trzymały poziom trochę mi szkoda...
 
Last edited:
To coś nowego :hmmm: Myślałem, że Sony Polska albo robi pełną lokalizację albo wcale, gdyby jeszcze gra oryginalnie była dostępna po japońsku to co innego, ale tak?
 
Bardziej mnie interesuje (bo Bloodborne na 90% będzie dobre) czy From robią już DS 3 ? hihi
Ach, to będzie też interesujące - co też zapodadzą tym razem.
 
To coś nowego :hmmm: Myślałem, że Sony Polska albo robi pełną lokalizację albo wcale, gdyby jeszcze gra oryginalnie była dostępna po japońsku to co innego, ale tak?

Sony nie jest właścicielem From Software, możliwe, że stąd różnica.
 
Niemniej gra powstaje dla nich, a to chyba pierwsza taka sytuacja żeby w ramach lokalizacji 2.0 były tylko napisy.
 
Sony nie jest właścicielem From Software, możliwe, że stąd różnica.
Być może, ale Insomniac Games również nie jest własnością Sony, a ich gry (Ratchet, Resistance) były lokalizowane mimo to. Poza tym, grę współtworzy Sony Japan, czyli, jak sama nazwa wskazuje, studio wewnętrzne Sony.
 
Trochę przeginają z tą ilością materiałów. Jednym z plusów Soulsów (a nie ma co się oszukiwać, Bloodborne to Souls) była tajemniczość, a tutaj non stop prezentują kolejnych przeciwników, bossów, lokacje, bronie i wiele innych rzeczy. Za chwilę zrobią streama jak przechodzą 3/4 gry...
 
Last edited:
Trochę przeginają z tą ilością materiałów. Jednym z plusów Soulsów (a nie ma co się oszukiwać, Bloodborne to Souls) była tajemniczość, a tutaj co non stop prezentują kolejnych przeciwników, bossów, lokacje, bronie i wiele innych rzeczy. Za chwilę zrobią streama jak przechodzą 3/4 gry...

To samo pomyślałem.
Zastanawia mnie teraz czy tak otwarcie promują nową markę, bo content jest na tyle rozległy, że gracze i tak będą mieli niespodziankę, czy może starają się kogoś do niej przekonać? Mam nadzieję, że chodzi o pierwszą opcję, bo na razie mam wrażenie że i tak za dużo tej gry widziałem.
 
Niestety takie czasy nastały, każdy chce wiedzieć wszystko przed premierą. Widać to zresztą też po naszym forum gdzie masa ludzi hejtuje REDów, że materiałów za mało :p
 
Niestety takie czasy nastały, każdy chce wiedzieć wszystko przed premierą. Widać to zresztą też po naszym forum gdzie masa ludzi hejtuje REDów, że materiałów za mało :p

Bo mało.
Mechanizmami rozgrywki do tej pory się nie chwalą. Poza tym tu mamy pewność, że contentu jest masa - choć niektórym i tak już za dużo, przynajmniej jeśli chodzi o fabularne zajawki.

Porządny dziennik deweloperski z opisaną alchemią, czy drzewkiem rozwoju to tak dużo? Dziwna to kampania promocyjna, kiedy grę promuje się wyłącznie górnolotnymi ogólnikami w postaci "redefinicji gatunku".
 
Top Bottom