Batman Arkham

+
@Wallace, do tej gry akurat musisz kupić cały nowy komputer, a wygląda on tak:



:p
 
Lepiej dla Wiedźmina - mniejsza konkurencja, a Ci którzy się zastanawiali którą z tych 2 gier kupić mają więcej czasu na dezycje, a może nawet kupią obydwie :). Dla mnie też lepiej, spokojnie sobie przejdę Wieśka przed premierą Batmana :D
 
Która to już obsuwa? Czwarta? Ech... tym razem przynajmniej dość krótka. A nowy materiał zapowiada, że gra w sumie zaoferuje więcej tego samego co poprzednie części tylko z masą usprawnień, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Skoro oryginalna formuła była dobra to nie ma sensu za bardzo zmieniać, bo jeszcze można zepsuć.
 
Dla mnie ta obsuwa ma tylko jeden wydzwięk WB chce większych zysków, ale nie z premierami dwóch dużych tytułów, dość blisko siebie.
Przesunięcie premiery "nietoperka" na 23 czerwca to mądry i przemyślany ruch Wątpię aby te 3 tygodnie zrobiło różnice w jakości gry. takie duże tytuły AAA od jednego wydawcy (Wiedźmin / Batman) nie mogą wyjść za blisko siebie, a różnica miesiąca jest wystarczająca aby potencjalny klient kupił oba tytuły.
 
Obsuwa wydaje się być najrozsądniejszym wyjściem dla nowego Batmana. Po ostatnich hands-onach i wrażeniach z ogrywania naszego Wiesia myślę, że ktoś tam w WB poszedł po rozum do głowy. To tylko pokazuje jaką silną marką staje się na naszych oczach Wiedźmin.
 
Nie powiem, wiadomość o tej małej obsuwie mnie ucieszyła :). Wiedźmina na pewno do tego czasu nie skończę, ale odłożę kolejną kaskę na Batka :).
 
Hm... poza grafiką (GTX 970) mieszczę się we wszystkim :)....

Nie będzie źle (kilka opcji się wyłączy i gra powinna śmigać) - mam tylko nadzieję, że maksymalne rekomendacje dotyczą FullHD przy 60 fps.

Dobrze, że przenieśli premierę i nie będzie bratobójczego pojedynku u tego samego wydawcy (chociaż i tak chętniej Nietoperka widziałbym w okolicach września, co by Wiedźmin się już dobrze ludziom ograł).
 
Top Bottom