Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Faktem jest, że alkohol jest źródłem zła.
Hehe, alkohol zakazany w grze, w której jucha leje się gęsto? Serio?

Czy taki przykład ma gra dawać dorosłym?
A dorośli to dzieci, że muszą mieć przykłady? Sami decydują co dla nich dobre, a co nie.

Powtarzam, nie zachęcajmy do picia alkoholu. Czy nie można iść do karczmy po prostu porozmawiać, albo pobić się na pięści?
Rozumiem, że bicie się na pięści to dla ciebie inteligentne spędzanie czasu? Poza tym karczmy powstały właśnie po to by spożywać w nich alkohol. W Wiedźminie i ogólnie grach odwzorowuje się światy, które tak jak w rzeczywistości mają swoje jasne i ciemne strony.
 
Wyobraźmy sobie taką hipotetyczną sytuację: spotykają się w karczmie Geralt, Zoltan i Jaskier.

Już to chyba gdzieś widziałem? I czegoś mi tu brakuje. Przecież taka sytuacja nie może mieć miejsca, to wręcz ordynarne i niedopuszczalne żeby na koniec obyło się bez wycieczki do burdelu.


Dla mnie rozwiązanie z Watch Dogs było katorgą, z pół godziny męczyłem się z misją fabularną, nie mogąc zapanować nad latającym kursorem...
 
Hehe, alkohol zakazany w grze, w której jucha leje się gęsto? Serio?


A dorośli to dzieci, że muszą mieć przykłady? Sami decydują co dla nich dobre, a co nie.


Rozumiem, że bicie się na pięści to dla ciebie inteligentne spędzanie czasu? Poza tym karczmy powstały właśnie po to by spożywać w nich alkohol. W Wiedźminie i ogólnie grach odwzorowuje się światy, które tak jak w rzeczywistości mają swoje jasne i ciemne strony.

Daj sobie spokój, patrz w co wdepnąłeś :D. Przynajmniej śmieszny ten troll.
 
A tam Recki, recki... Jeśli bym się uparł, to może z ubiegłego tygodnia bym jakąś wygrzebał. Chodzi mi o materiały prosto od redów. Ostatni to 14min. gameplay z 26 stycznia. :sad:
Z tych "recek" dowiedzieliśmy się więcej niż ze wszystkich Dev Diary razem wziętych (jakby się tak zastanowić... trochę to smutne).
 
Z Hands on. Autor grał na PC:

,, Pierwszy rzut oka na oprawę graficzną niestety nie wywołał u mnie efektu "WOW!". Ani drugi, ani trzeci rzut nie sprawił, że moje wytrzeszczone gałki oczne potoczyły się po podłodze. Niestety, niedociągnięcia zauważone przez graczy w trailerze "Starsza Krew" się potwierdziły. Spodziewałem się, że oprawa graficzna Wiedźmina 3 wystrzeli mnie w kosmos, a spotkał mnie zawód. Wynika to z tego, że graliśmy w starszy build gry, niż ten, na podstawie którego nagrano najnowsze trailery - tu już na szczęście gra wygląda widocznie lepiej. Porównałem oczywiście jak wygląda gra na PC oraz na konsolach. Nie miałem możliwości, ani czasu przeprowadzić szczegółowych porównań, ale nie dopatrzyłem się większych różnic, choć pamiętajmy, że posiadacze konsol nie otrzymają takich dodatków jak realistycznie renderowane włosy (NVIDIA Hairworks). Po skończonej rozgrywce miałem naprawdę mieszane uczucia. Fabuła wciąga jak diabli, a poprawki w interfejsie poruszania, czy walki robią bardzo pozytywne wrażenie, podobnie jak otwarty świat i związane z tym możliwości. Czego bym oczekiwał po oprawie graficznej Wiedźmina 3 w wersji PC? Grafiki która pozwoli zachować świeżość przez kilka lat. Obrazu pełnego detali. Ostrych jak brzytwa tekstur które będą świetnie wyglądać w rozdzielczości 2560 x 1440, a nawet 3840 x 2160 (4K / Ultra HD). Liczonych przez karty graficzne efektów cząsteczkowych, które jednak nie będą zarzynać sprzętu. Rozsądnie zastosowanej teselacji, która pozwoli zwiększyć szczegółowość obrazu, choćby na terenach nie pokrytych roślinnością. Reasumując - przed CD Projekt RED cztery miesiące wytężonej pracy i oby dobrze je wykorzystali. ''
http://www.benchmark.pl/update/update_07.pdf
 
Top Bottom