Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Nie no, Keth się zaklinał, że sb nie będzie, a każdy moderator Ci powie, że forum to nie czat.
To musi być coś innego... nie wiem, może jakieś powiadomienia o śledzonych tematach, nowe skórki dla forum :p
 
Oby nie coś w tym stylu, bo mam to prawie od początku forum. :p
 
View attachment 10769

ACTIVITY HUB

1. Możliwość wyłączenia w ustawieniach profilu - zakładka "ustawienia ogólne", ostatnia pozycja.
2. Posty osób ignorowanych nie są wyświetlane.
3. Pokazywanych jest zawsze 10 pierwszych wyników.

Jeśli ktokolwiek doświadczy problemów związanych z forum proszę o kontakt.
Jeśli okaże się, że czasy ładowania stron forum zwiększą się - wtyczka zostanie wyłączona. Proszę zwrócić na to uwagę.

Dzięki.
Mam nadzieję, że się przyda.

@rafal12322
 

Attachments

  • AH.png
    AH.png
    257.7 KB · Views: 47
@Eri94
Ja bym chętnie widział tam opcję ukrywającą tego huba (z zapamiętaniem stanu). Zostawałby wtedy widoczny tylko ten pasek główny, treść by była schowana.

---------- Zaktualizowano 16:51 ----------

I jeszcze coś. Jak dla mnie to treść tego huba za dużo miejsca zajmuje. Aktualnie to hub wygląda na najważniejszą rzecz na forum^^ Zmieniłbym font-size kontentu huba na ~10px i padding divów z tekstem na mniejszy (np. padding: 5px 0;). Treść huba nadal będzie czytelna, ale nie będzie się aż tak w oczy rzucać.
 
Wziąłem to pod uwagę, jednak to wprowadzę dopiero teraz, czyli po udostępnieniu AH dla wszystkich użytkowników.
 
Świetny ta nowy (stary) ficzer, strasznie mi go brakowało, a osobiście nie lubię przebijać się przez wszystkie działy w poszukiwaniu jakichś nowych, ciekawych treści. Tak mam wszystko na wierzchu :)

Przydałaby się jeszcze osobna aktywność dla forum polskiej społeczności i międzynarodowej. Obecnie jest wszystko razem, co uważam za średnie rozwiązanie.
O, to, to. Przydałaby się jakaś opcja filtrowania, by można było podglądać posty tylko z polskiego forum.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom